Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Informacje ze świata   Wtorek, 28 listopad 2017 07:15 Autor: Andreas

ISIS grozi zamachami w Watykanie i zabójstwem papieża Franciszka!

[flaga Watykanu] [flaga Watykanu] Chris/Flickr/CC BY-NC-ND 2.0

Najnowsze materiały propagandowe islamskich terrorystów z ISIS wzywają do przeprowadzania krwawych zamachów w samym Watykanie podczas nadchodzących świąt chrześcijańskich. Ponadto, jedna z grafik przedstawia dżihadystę, który odciął głowę papieżowi Franciszkowi.

Wygląda więc na to, że w nadchodzące święta powinniśmy spodziewać się kolejnych islamskich ataków. W grudniu 2016 roku miał miejsce zamach na ludzi biorących udział w jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie. Tunezyjczyk Anis Amri ukradł ciężarówkę i z jej pomocą rozjechał 12 osób. Morderca był tzw. uchodźcą, który miał być deportowany.

Zwykle w takich sytuacjach, gdy nielegalni muzułmańscy imigranci mają być wywożeni do kraju swojego pochodzenia organizują zamachy. Zaślepione wielokulturowością Niemcy nie widzą żadnego związku między terroryzmem a zmasowaną migracją do Europy, dlatego zamiast rozwiązać problem u źródła postanowiono rozstawić w Berlinie dziwne konstrukcje przypominające klocki, które mają chronić mieszkańców przed rozpędzonymi ciężarówkami. Jakby tego było mało testy zderzeniowe wykazały, że tego typu barierki są po prostu beznadziejne i nie sprawdzają się w swojej roli.

Najśmieszniejsze i najtragiczniejsze w tym wszystkim jest to, że islamskie zamachy organizowane są zwykle tam, gdzie tzw. uchodźcy traktowani są jak święte krowy. Nie dotyczy to tylko Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii czy Wielkiej Brytanii. Jednym z największych zwolenników przyjmowania muzułmańskich nachodźców jest sam papież Franciszek i wygląda na to, że sama głowa kościoła katolickiego powinna czuć się zagrożona.

Najnowsza propaganda ISIS wzywa swoich zwolenników do ataków na chrześcijan w samym Watykanie. Trzeba przyznać, że choć Włochy są mocno zislamizowane to sytuacja w kraju jest względnie spokojna. Jednak w najbliższym czasie może to ulec zmianie - kilka lat temu, gdy ogłoszono powstanie Państwa Islamskiego zapowiadano, że islam zdobędzie Watykan. Teraz ISIS udostępnia materiały, na których pokazany jest leżący papież Franciszek ze ściętą głową. Grafika przywołuje jednoznaczne skojarzenia.

Papież, który nawoływał do otwarcia granic dla imigrantów i sam osobiście przywiózł niektórych do Europy z swoim samolotem może podzielić los ludzi zamordowanych przez wyznawców islamu. Ewentualnie papież Franciszek może zostać zmuszony do ucieczki a wtedy nastąpi przejęcie Watykanu przez muzułmanów. Coś takiego oczywiście nie pozostanie bez reakcji - upadek Watykanu mógłby przecież zapoczątkować nowoczesne wojny krzyżowe. Być może taki jest właśnie plan?


Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Wtorek, 28 listopad 2017 09:21