Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Lionel Messi został ambasadorem pierwszego na świecie producenta kryptosmartfonów
Kategoria: Informacje ze świata   Sobota, 09 grudzień 2017 08:04 Autor: Andreas

Lionel Messi został ambasadorem pierwszego na świecie producenta kryptosmartfonów

Lionel Messi Lionel Messi Taufiq Imam/Flickr/Public Domain

Legendarny piłkarz FC „Barcelona" i reprezentacji Argentyny, pięciokrotny zdobywca „Złotej Piłki" Lionel Messi został ambasadorem firmy Kengesa Rakisheva SIRIN LABS, znanego z opracowania pierwszego na świcie kryptosmartfonu FINNEY.

Obecnie SIRIN LABS pracuje nad linią urządzeń elektronicznych FINNEY — telefonów komórkowych i komputerów z systemem obrony cybernetycznej ze wsparciem blockchain. Urządzenia będą działać z wykorzystaniem stworzonego przez SIRIN LABS systemu operacyjnego Shield OS z otwartym kodem źródłowym.

Ten system operacyjny na bazie Androida ma wysoce zabezpieczony rdzeń kryptograficzny, co pozwala wspierać aplikacje blockchain, takie jak portfele kryptowalutowe i bezpieczne transakcje. W pierwszym na świecie smartfonie blockchain zostanie zainstalowany Status — mobilny klient Ethereum.

— «SIRIN LABS» z dumą ogłasza, że światowym ambasadorem marki został wielki piłkarz naszych czasów Lionel Messi. Witamy w naszej rodzinie! Wspólnie zapewnimy przyjazne i bezpieczne wyjście technologii Blockchain na masowy rynek", poinformowano na oficjalnym koncie SIRIN LABS w Instagramie.

Jak wcześniej poinformowała firma Kengesa Rakisheva SIRIN LABS, na 12 grudnia 2017 roku zaplanowano ICO (Initial Coin Offering, pierwotną lokalizację tokenów) kryptourządzeń FINNEY. Na opracowanie mobilnych urządzeń planuje się zebrać od 25 do 75 milionów dolarów. Od wielkości zebranych funduszy będzie zależała realizacja scenariusza wyjścia gadżetów na rynek. Dla SIRIN LABS nie jest to pierwsze doświadczenie w zaangażowaniu międzynarodowych gwiazd jako ambasadorów marki. Wcześniej z firmą współpracował aktor Tom Hardy i top modelka Irina Shayk. 

Wcześniej w projektach założycieli SIRIN LABS kazachskiego inwestora Kengesa Rakisheva i izraelskiego przedsiębiorcy Moshe Hogega uczestniczył bokser Floyd Mayweather. Promował wyjście na ICO Invest.com Group, w który partnerzy zainwestowali poprzez fundusz Singulariteam. W sierpniu 2017 roku w ramach tego ICO sprzedaż tokenów Stox wyniosła 33 miliony dolarów w ciągu 34 godzin, co było siódmym co do wielkości ICO w 2017 roku. Uczestnicy wnieśli około 148 000 ETH.    Źródło: Sputnik Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Ostatnio zmieniany Piątek, 08 grudzień 2017 20:36
alexjones.pl Informacje ze świata Lionel Messi został ambasadorem pierwszego na świecie producenta kryptosmartfonów