Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Płot pod napięciem, druty kolczaste, wojsko. Tak Węgrzy walczą z nielegalną migracją
Kategoria: Informacje ze świata   Środa, 13 grudzień 2017 11:59 Napisał

Płot pod napięciem, druty kolczaste, wojsko. Tak Węgrzy walczą z nielegalną migracją

płot graniczny płot graniczny Media Narodowe

Przedstawiamy najnowszą produkcję Mediów Narodowych – Płot pod napięciem, druty kolczaste, wojsko. Tak Węgrzy walczą z nielegalną migracją. László Toroczkai - burmistrz przygranicznego miasta Ásotthalom - opowiada o sytuacji na Węgrzech.

László Toroczkai w dokumencie przedstawia początki walki z nielegalnymi imigrantami. – Była to szalona sytuacja, ponieważ wówczas każdy mógł się przedostać przez granicę bez żadnej kontroli. Nikt nie chciał bronić tej granicy.

Gość Mediów Narodowych opowiedział także o stosunku rządu do pomysłu postawienia płotu na węgierskiej granicy. Gdy po raz pierwszy zaproponowałem płot graniczny węgierski rząd zignorował to. Powiedziano mi po prostu, że to problem globalny, na który nic nie poradzimy, ponieważ Bruksela i Komisja Europejska wspierają imigrację i nie będą życzliwie patrzeć na system obronny.

Obecnie policja terenowa pilnuje płotu, aby nie uległ zniszczeniom, ponieważ przemytnicy obserwują granice, aby przerzucić ludzi na naszą stronę, gdy nikogo nie ma. – László Toroczkai wyjaśnia, że sam płot nie rozwiązuje problemu napływu nielegalnych imigrantów.

 

Źródło: Media Narodowe


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 13 grudzień 2017 12:10
alexjones.pl Informacje ze świata Płot pod napięciem, druty kolczaste, wojsko. Tak Węgrzy walczą z nielegalną migracją