Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Zamach na kongresmenów głosujących za FISA
Kategoria: Informacje ze świata   Sobota, 03 luty 2018 08:04 Autor: Andreas

Zamach na kongresmenów głosujących za FISA

Zamach na kongresmenów głosujących za FISA SYE Consultants/Flickr/Public Domain

Większość republikańskich kongresmanów, którzy głosowali za wydaniem memorandum FISA ujawniającym ogromną, głęboką korupcję w państwie, podróżowało przedwczoraj w eskortowanym przez helikopter pociągu. Wszystkie drogi przed przejazdem pociągu zostały zamknięte ze względów bezpieczeństwa. Pomimo tego, pociąg z prędkością 31 metrów na sekundę uderzył w nadjeżdżającą śmieciarkę. Przednie koła lokomotywy wykoleiły się, ale tylne pozostały na torach. Jedynym sposobem w jaki śmieciarka mogła stanąć na drodze pociągu było celowe działanie.

Członkowie kongresu podróżowali do kompleksu konferencyjnego republikanów w Zachodniej Wirginii, który zawiera podziemny bunkier zbudowany specjalnie dla kongresmenów na wypadek zagrożenia. Bunkier ten został zbudowany przez Eisenhowera, który martwił się o to, jak rząd będzie w stanie kontynuować swoje zadania w przypadku wojny nuklearnej. Bunkier ten jest nawet wyposażony w pomieszczenie przeznaczone pod obrady parlamentarne.

Po wypadku kongresmani z rodzinami, nawet ci ranni, ruszyli w dalszą drogę do celu. Wygląda na to, że frakcja powiązana z partią demokratyczną w rządzie Stanów Zjednoczonych bardzo poważnie podchodzi do kwestii publikacji ujawniającej nadużycia rządu Baracka Obamy.

Staranowanie pociągu nie było przypadkowe – próbowano zabić lub zastraszyć osoby popierające ujawnienie nadużyć.

Źródło: PrisonPlanet.pl

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Piątek, 02 luty 2018 22:59
alexjones.pl Informacje ze świata Zamach na kongresmenów głosujących za FISA