Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Informacje ze świata   Wtorek, 20 luty 2018 08:05 Napisał

Cynizm byłego szefa CIA

The Ingraham Angle z Jamesem Woolseyem The Ingraham Angle z Jamesem Woolseyem Fox News/You tube

James Woolsey, były dyrektor Centralnej Agencji Wywiadowczej w latach 1992-1995, bez szczególnego zażenowania przyznał, że Stany Zjednoczone ingerowały w procesy demokratyczne w innych państwach.

W wypowiedzi dla telewizji Fox News, na pytanie, czy Stany Zjednoczone również mieszają się wewnętrzne sprawy innych krajów, Woolsey najpierw odparł, że "prawdopodobnie" i próbował przekierować temat na "dawne czasy", twierdząc, że "robiliśmy to dla dla dobra systemu i z ważnych przyczyn, np. by powstrzymać rozwój komunizmu...". Nie wyszło mu to najlepiej, albowiem podobnie jak Dr. Strangelove miał na filmie Stanleya Kubricka problem z powstrzymaniem swojej ręki przed jej wyprostowaniem się w hitlerowskim pozdrowieniu Heil Hitler, podobnie twarz pana Woolseya wykonywała bardzo znamienne grymasy, które - każdemu normalnie czytającemu ludzką ekspresję - wykrzykiwały "robię wszystko, by zachować powagę z powodu głupoty tego pytania i nie skompromitować się w odpowiedzi na nie...". Następnie pan Woolsey próbował się jeszcze bardziej cofnąć w czasie i odwołał się do lat 1946-47-48 przywołując enigmatycznie przykłady Grecji i Włoch.

I wtedy dostał najgorsze z pytań - dziennikarka w studio zadała mu wprost pytanie - "ale teraz tego nie robimy?" i pan Woolsey cały poczerwieniał a następnie odpowiedział dosłownie: "niam niam niam niam niam niam" co wzbudziło histeryczny śmiech dziennikarki.

Poniżej przytaczany wywiad z panem Woolseyem. Pierwsze 4 minuty są poświęcone "niewątpliwej" ingerencji Rosjan w politykę innych krajów. Przytaczany powyżej fragment "szczerości" pana Woolseya ma  miejsce na końcu rozmowy ok. 4:38 min.Cóż, dziękujemy panu Woolseyowi za szczerość. Jeżeli ktoś myślał, że wie co to hipokryzja, to może zweryfikować swój pogląd na ten temat śledząc amerykańską scenę polityczną. Tam szczyt hipokryzji goni nowy szczyt hipokryzji i Himalaje przy tym to piaskownica.


Źródło: alexjones.pl

 

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Wtorek, 20 luty 2018 09:26