Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Niósł wilka razy kilka, ponieśli i wilka
Kategoria: Informacje ze świata   Poniedziałek, 09 lipiec 2018 09:07 Napisał

Niósł wilka razy kilka, ponieśli i wilka

Niósł wilka razy kilka, ponieśli i wilka Bas Leenders/Flickr/CC BY-SA 2.0

Trzech kłusowników, którzy zapewne mają na sumieniu nie jedno zwierzęce życie zostało zjedzonych przez lwy sprawiedliwe.

Wydarzenie miało miejsce w Republice Południowej Afryki. Kłusownicy znajdowali się na terenie rezerwatu nielegalnie. Mieli przy sobie broń palną i piły służące do odcięcia rogów nosorożca białego. Najprawdopodobniej to właśnie zamiar "upolowanie" białego nosorożca doprowadził ich do końca ich bezmyślnej chciwości. A lwy najwyraźniej zaplanowały całą akcję ze strategicznym rozmysłem, skoro żaden z kłusowników nie zdążył sięgnąć po broń.

W Azji sproszkowany kieł białego nosorożca uchodzi za cenny afrodyzjak. Wagowo kieł białego nosorożca w niektórych azjatyckich państwach jest ceniony wyżej, niż złoto.

W 2017 roku w RPA kłusownicy zamordowali ponad 1200 nosorożców. Gatunek jest pod ścisłą ochroną i na granicy wyginięcia. Miejscowa policja dyplomatycznie określiła sytuację jako"sygnał dla innych kłusowników", że ich zbrodniczy proceder nie zawsze kończy się tylko krwią zwierząt i pieniędzmi w ich rękach. Internauci są mniej poprawni politycznie w swoich opiniach i wielu z nich konstatuje, że karma tym razem zadziałała sprawiedliwie i skutecznie. I przy okazji przynajmniej jeden nosorożec został tą drogą uratowany.

 

Andreas

 

Źródło: www.AlexJones.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)



Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 09 lipiec 2018 11:39
alexjones.pl Informacje ze świata Niósł wilka razy kilka, ponieśli i wilka