Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Oczyszczanie świata z antysemityzmu. Gilad Atzmon
Kategoria: Informacje ze świata   Niedziela, 02 grudzień 2018 09:06 Autor: Andreas

Oczyszczanie świata z antysemityzmu. Gilad Atzmon

Gilad Atzmon Gilad Atzmon Bryan LedgardFlickrCC BY 2.0

Badanie CNN: antysemityzm w Europie. CNN: „42% Węgrów uważa, że Żydzi mają zbyt duży wpływ na finanse i biznes na świecie”.

We wtorek CNN opublikowała wyniki badań o antysemityzmie w Europie. Badanie ujawniło, że „ponad 1 / 4 badanych Europejczyków uważa, że Żydzi mają zbyt duży wpływ na biznes i finanse. Jeden na pięciu mówi, że mają nadmierny wpływ w mediach i polityce. W niektórych krajach liczby te są często wyższe: 42% Węgrów uważa, że Żydzi mają zbyt duży wpływ na finanse i biznes na świecie.

W najnowszej książce Być w czasie / Being in Time, twierdzę, że żydowska siła to siła uciszania opozycji wobec Żydowskiej Siły.  Badanie CNN potwierdza moją tezę. To że niektórzy Żydzi mają znaczny wpływ na politykę, kulturę i finanse, to nie kwestia ‚opinii’, a ustalony fakt, jak codziennie pokazują raporty w mediach żydowskich i głównego nurtu. Żydowska przewaga w pewnych dziedzinach często jest chwaleniem się znanych Żydów takich jak Alan Dershowitz. Ale tylko 1 na 5 Europejczyków ma odwagę potwierdzić to publicznie.

Badanie CNN sugeruje, że 80% mieszkańców Europy to albo kłamcy, ślepcy, albo najprawdopodobniej są przerażeni prawdą. I mają dobry powód by się bać. Oni widzieli wybuch zemsty żydowskich instytucji na artystach, pisarzach, komikach, politykach, działaczach i uczonych, w tym: DieudonnéM’balaM’bala, Richard Falk, Alison Weir, Norman Finkelstein, David Icke, Jeremy Corbyn i na mnie.

Mówienie prawdy o Izraelu, syjonizmie czy wyrażanie wszelkiej formy krytyki o żydowskiej polityce poddaje mówiącego natychmiastowej i kolosalnej kampanii szkalowania. Badanie CNN sugeruje, że 80% wydaje się akceptować obecne tyraniczne i autorytarne sytuacje. Ale to nie jest stabilna sytuacja. To tylko kwestia czasu zanim dżin wyskoczy z butelki jak miało miejsce zbyt wiele razy w przeszłości.

Teraz staje się coraz bardziej jasne, że im więcej instytucji żydowskich ‚zwalcza’ antysemityzm, tym bardziej opozycja kieruje się przeciwko żydowskiej polityce i izraelskiej brutalności. To samo odnosi się do holokaustu; karawany żydowskiej młodzieży odwiedzających Polskę nie zabiły antysemityzmu, ani nie wskrzesiły pamięci o holokauście. W Polsce, zdaniem CNN, „50% ludzi uważa, że Żydzi wykorzystują holokaust do podnoszenia swojej pozycji”.

Co Żydzi mogą zrobić z antysemityzmem? To proste – spojrzeć w lustro – przeanalizować swoje myśli i uczucia

Jeśli Żydzi chcą być kochani albo ignorowani, to: (1) może The European Jewish Congress powinien poważnie rozważyć możliwe konsekwencje swojego ‚żądania’ by ‚Biblia i Koran używały „ostrzeżeń” dla podkreślenia antysemickich fragmentów”, (2) francuskie organizacje żydowskie mogą chcieć przemyśleć swoją nieustanną kampanię niszczenia najpopularniejszego francuskiego komika, albo (3) to może nie być dobry pomysł brytyjskich instytucji żydowskich by mieszać się w brytyjską politykę krajową oczerniając brytyjskiego antyrasistę Nr 1.

Jeśli Żydzi chcą oczyścić świat z antysemityzmu, to żydowskie instytucje powinny dokonać starannej autorefleksji i wziąć odpowiedzialność za własne czyny zamiast obwiniać Gojów…

GiladAtzmon – 29.11.2018

https://www.gilad.co.uk

To Rid the World of Antisemitism

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon
Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 02 grudzień 2018 10:23
alexjones.pl Informacje ze świata Oczyszczanie świata z antysemityzmu. Gilad Atzmon