Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata W szponach zachodniego intelektu
Kategoria: Informacje ze świata   Sobota, 30 marzec 2019 07:01 Autor: Andreas

W szponach zachodniego intelektu

W szponach zachodniego intelektu Brett Kiger/Flickr/CC BY-NC-ND 2.0

Cóż może mały Wielki Naród Węgierski w szponach zachodniego „intelektu”?

W miarę rozchodzenia się w szwach zachodniego imperium zła, coraz bardziej groteskowo wyglądają zarówno działania jego władców, jak i ich poddanych.

Kilka dni temu, imperator Trump podarował Izraelowi syryjskie wzgórza Golan. I nie jest to wynikiem jego wątpliwej znajomości „Potopu” Henryka Sienkiewicza, w którym to Pan Zagłoba podarował królowi szwedzkiemu Karolowi Gustawowi Inflanty, ale działań intelektu żydowskiego zięcia imperatora, który ukazał mu transcendentalne znaczenie takiego czynu.

Bez zbędnego owijania w bawełnę wyartykułował to niejaki Pompeo podczas wizyty w Izraelu:
>https://news.antiwar.com/2019/03/22/pompeo-possible-god-sent-trump-to-be-savior-of-israel/
stwierdzając że „Bóg zesłał Trumpa w charakterze zbawcy Izraela”.

Trump, w bardziej praktycznym wymiarze, poprzez gorliwe wysługiwanie się żydowskiemu lobby, ma nadzieję na zachowanie swego stołka prezydenckiego. Nie zna on jednak prawdziwej natury plemienia żmijowego, która nie zna uczucia wdzięczności w stosunku do swych lokai. Cecha ta udokumentowana została zaraz po „akcie”, stwierdzeniem amerykańskich (żydowskich) mediów, że uczynił on to na polecenie swego szefa Putina, by dać tym samym precedens do późniejszego uznania przez USA „aneksji Krymu”.

Zapewne na niewiele zda się Trumpowi wydane Kremlowi polecenie
>https://russia-insider.com/en/here-we-go-again-trump-warns-putin-russia-has-get-out-venezuela/ri26645
usunięcia rosyjskich wojskowych z Wenezueli i niezwłoczne uznanie „prawomocnego prezydenta” tego kraju, niejakiego Guido, mianowanego przez USA, miast „uzurpatora” Maduro.

Poleceń imperatora nie wypełniają już nawet najbliżsi wasale USA, tacy jak Włochy, Francja, czy Niemcy, którzy jawnie „spiskują” z Chińczykami za plecami swego amerykańskiego suwerena:
>https://russia-insider.com/en/china-flexes-its-power-europe-countries-lining-do-business/ri26647 .

Truizmem jest stwierdzenie, że wielki międzynarodowy biznes zawsze ignorował „sankcje”, beż żenady rozwijając współpracę gospodarczą z Rosją, Chinami, oraz innym „wrogami wolności i demokracji”.

Gorliwie wypełniają je jedynie najpodlejsze kolonie zachodu, takie jak III RP, czy kraje bałtyckie, rujnując do reszty swe gospodarki. Te ostatnie w swym serwilizmie posunęły się tak daleko, że pozwalają nawet amerykańskim żołdakom okupującym ich kraje obsikiwać swe najważniejsze pomniki narodowej chwały:
>https://journal-neo.org/2019/03/21/s-that-ok-to-take-a-piss-on-ones-national-pride/.

Kundle administrujące III RP szykują się natomiast do wypłat wymaganych przez Waszyngton rekompensat za „mienie żydowskie”, a także w trosce o zwiększenie liczby potencjalnych celów dla rosyjskich rakiet na naszym terytorium (ponad budowane już instalacje rakietowe), postanowili wyciąć 38 hektarów lasów w Powidziu:
>https://www.defensenews.com/global/europe/2019/03/28/nato-foots-bill-for-massive-us-combat-depot-in-poland
dla planowanego tam składu amerykańskiego szmelcu wojskowego.

Zachodni poddani, których intelekt oscyluje pomiędzy debilizmem a imbecylizmem, zachowują się równie groteskowo. We Francji wiele już miesięcy rozwija się ruch protestu przeciw Macronowi, pomimo że obecny prezydent Francji, jako jedyny z zachodnich władców nie czyni nic ponad to co obiecywał w swej kampanii wyborczej, to jest zacieśnia „integrację europejską”, oraz umacnia „wolny rynek”.

Jeszcze dziwniej zachowują się „światli” obywatele brytyjscy, których przestraszyła propaganda medialna, ostrzegająca przed nieuniknionym brakami papieru toaletowego w momencie Brexitu. Wielotysięczne demonstracje „uświadomionych” Brytyjczyków, domagają się ponownego referendum, by tym razem mogli zagłosować „prawidłowo”, czyli za pozostaniem Zjednoczonego Królestwa w Unii Europejskiej.

Na tym tle jedynym poczytalnym społeczeństwem w Europie może chlubić się Republika Węgierska ze swym premierem Orbanem na czele. Ale cóż może mały Wielki Naród Węgierski w szponach zachodniego „intelektu”?

Ignacy Nowopolski

Źródło: drnowopolskiblog.neon24.pl

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 29 marzec 2019 23:55
alexjones.pl Informacje ze świata W szponach zachodniego intelektu