Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Soros zbanował kolejny niezależny kanał na YouTube
Kategoria: Informacje ze świata   Czwartek, 04 kwiecień 2019 08:09 Napisał

Soros zbanował kolejny niezależny kanał na YouTube

George Soros George Soros Heinrich-Böll-StiftungFlickrCC BY-SA 2.0

YouTube usunął kanał obsługujący podcast Joe Rogana w ciągu zaledwie 3 godzin po tym jak finansowana przez George'a Sorosa gazeta Media Matters lobbowała ze jego usunięciem.

Kanał „The Free Speech Channel” zawierał ponad godzinny wywiad z Alexem Jonesem i Roganem nagrany w Austin w Teksasie.

W ciągu 3 godzin od opublikowania artykułu w Media Matters nakłaniającego YouTube do usunięcia kanału, został on usunięty.

Mimo, iż od ostatnich 6 miesięcy nie przesyłano na kanał żadnych treści, to został on wymazany tego samego popołudnia, w którym Media Matters opublikował swój artykuł.

W ubiegłym roku, w ciągu zaledwie 48 godzin Alex Jones został zbanowany przez praktycznie każdą główną platformę mediów społecznościowych. Od tego czasu wielkie firmy technologiczne bezwzględnie egzekwuje zakaz, gdzie usuwa się nawet kanały z filmami, które wspominają o Jonesie.

YouTube właśnie zamknął kanał, ponieważ gościem w nowym podkaście Joe Rogana, był Alex Jones.

Media Matters jest częściowo finansowany przez George'a Sorosa, a miliarder filantrop przekazał tej organizacji jeden milion dolarów.

Duża część pracy grupy skupia się obecnie na próbach cenzurowania i usuwania z platform konserwatystów. Media Matters ostatnio próbowało lobbować za tym, aby telewizja Fox News zwolniła prezentera telewizyjnego Tuckera Carlsona za obraźliwe dowcipy jakie robił 10 lat temu.

Usunięcie kanału Free Speech Channel po raz kolejny pokazuje jak YouTube współpracuje z lewicowymi grupami lobbingowymi, by umieszczać dysydenckie treści na czarnej liście, co podważa składane przez senatem słowa dyrektora generalnego Google, Sundara Pichai, że firma nie cenzuruje treści na podstawie politycznych przekonań.

Link do oryginalnego artykułu www.infowars.com

 

Źródło: Prison Planet

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 04 kwiecień 2019 11:16
alexjones.pl Informacje ze świata Soros zbanował kolejny niezależny kanał na YouTube