Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Mastercard odmawia usług finansowych dysydentom
Kategoria: Informacje ze świata   Wtorek, 14 maj 2019 19:09 Napisał

Mastercard odmawia usług finansowych dysydentom

Mastercard odmawia usług finansowych dysydentom Mike/Flickr/CC BY-SA 2.0

Największym zagrożeniem wynikającym z cenzury mediów społecznościowych, nie jest brak dostępu do “Facebooka” czy “Twittera”, ale to że nie będziesz w stanie uzyskać kredytu hipotecznego ani posiadać konta bankowego.

Końcowym etapem wyciszania konserwatywnych głosów przez wielkie firmy technologiczne jest odcinanie przez banki i korporacje finansowe dostępu do rynku, poważnie ograniczając podstawowe prawo do kupowania i sprzedawania.

Ostatnio widzieliśmy już liczne przypadki gdzie banki odmawiały realizowania usług ze względu na opinie polityczne wyrażane przez ich klientów, od firmy Mastercard począwszy, która powiedział Patreonowi, by usunął konto Roberta Spencera, a na Martiny Markoty i Enrique Tarrio skończywszy, których konta bankowe zostały zawieszone przez Chase Bank w związku z ich poparciem dla Trumpa.

Mastercard ostatnio zaznaczył, że przeprowadzi głosowanie w sprawie odcięcia płatności na rzecz „globalnych przywódców politycznych ze skrajnej prawicy”. To jednak z czasem obejmie wszystkich. Mastercard będzie teraz „monitorował” twoją aktywność finansową pod kątem dysydenckiego zachowania. A to jest porażające.

Zanim Paypal i wiele innych firm przetwarzających płatności w ubiegłym roku, pomimo nienagannej oceny kredytowej, zawiesiło konta płatnicze Infowars firma została oznaczona jako posiadająca powiązania z terroryzmem, co czyni banki niechętnymi do prowadzenia jakichkolwiek interesów z Infowars.

Obecnie firmy przetwarzające płatności i banki używają podobnych oznaczeń „osoby niebezpiecznej”, wzorując się na Facebooku i innych dużych firmach technologicznych, nie tylko by usuwać obywateli z platform internetowych ale by oznaczać dane osoby jako „ekstremistów” na całe życie. Infowars zostało sklasyfikowane jako “organizacja terrorystyczna” przez bankowe firmy ratingowe.

Facebook już teraz usuwa konta użytkownikom którzy angażują się w następujące zachowania;

– działalność terrorystyczna;

– zorganizowana nienawiść;

– masowe lub seryjne morderstwa;

– handel ludźmi;

– zorganizowana przemoc lub działalność przestępcza.

Po oznaczeniu użytkownika jako „ekstremisty” to oznaczenie ma następnie zastosowanie do każdego innego obszaru życia.

Jest to ostateczny koszmarny scenariusz – komunistyczny, chiński system kredytu społecznego, w którym odmawia się obywatelom bankowości, pożyczek, przypisuje im się niską zdolność kredytową, jeśli utożsamiasz się z ludźmi lub popierasz poglądy uznane za „niebezpieczne” przez establishment.

Facebook już ogłosił, że usunie konta każdemu kto wspomni osoby takie jak Alex Jones czy Gavin McInnes lub będzie bez jednoznacznego potępiania dzielił się ich treściami. W najbliższej przyszłości sztuczna inteligencja sprawi, że ten proces stanie się zautomatyzowany i natychmiastowy.

Zastanówmy się nad tym. Gigantyczna korporacja kontrolująca nowy obszar wymiany informacji mówi swoim 2,3 miliardom użytkowników, jakie opinie polityczne muszą posiadać, aby mieć swobodę wypowiedzi.

Oni budują gigantyczny cyfrowy obóz reedukacyjny.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Źródło oryginału: InfoWars.com

Źródło: PrisonPlanet.pl

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Artykuły powiązane

alexjones.pl Informacje ze świata Mastercard odmawia usług finansowych dysydentom