Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Gwiazda „Monty Pythona” o podmianie populacji w Londynie
Kategoria: Informacje ze świata   Piątek, 31 maj 2019 12:04 Autor: Andreas

Gwiazda „Monty Pythona” o podmianie populacji w Londynie

John Cleese-Fawlty Towers Graffito John Cleese-Fawlty Towers Graffito Adam Jones/Flickr/CC BY-SA 2.0

Brytyjski aktor i komik John Cleese powtórzył swoje słowa sprzed kilku lat, kiedy zauważył, że Londyn został opanowany przez imigrantów i nie jest już angielskim miastem. Gwiazda „Monty Pythona” przywołała tutaj opinię swoich zagranicznych znajomych, którzy także dostrzegają podmianę populacji w brytyjskiej stolicy.

Cleese na swoim profilu na Twitterze przypomniał, że w 2011 roku wywołał falę oburzenia swoją wypowiedzią na temat obecnego charakteru Londynu, który jego zdaniem nie jest już angielskim miastem. Teraz powołał się również na uwagi swoich znajomych, również dostrzegających dominację imigrantów w tym mieście, a także przypomniał, iż to brytyjska stolica oddała najwięcej głosów za pozostaniem Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej.

Wpis aktora i komika znanego głównie z „Monty Pythona” wywołał spore oburzenie wśród internautów, zaś on sam musiał bronić swoich wypowiedzi przed oskarżeniami o rasizm oraz ich nadinterpretacją. Cleese’wi wypominano również jego obecne miejsce zamieszkania, ponieważ w ubiegłym roku przeniósł się on na Karaiby.

Na podstawie: independent.co.uk.Źródło: AUTONOM.PL 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 31 maj 2019 01:36
alexjones.pl Informacje ze świata Gwiazda „Monty Pythona” o podmianie populacji w Londynie