Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Google chce wykorzystać sztuczną inteligencję, aby Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w 2020 roku
Kategoria: Informacje ze świata   Środa, 26 czerwiec 2019 10:02 Autor: Andreas

Google chce wykorzystać sztuczną inteligencję, aby Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w 2020 roku

Google chce wykorzystać sztuczną inteligencję, aby Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w 2020 roku Carlos Luna/Flickr/CC BY 2.0

Amerykańska polityka to jedno wielkie bagno. Po kilku latach, Donaldowi Trumpowi wciąż zarzuca się kooperację z Rosją, która rzekomo pomogła mu dojść do władzy, choć nie ma na to żadnych przekonywujących dowodów.

A tymczasem korporacja Google została właśnie przyłapana wraz ze swoimi niecnymi planami, które zakładają wykorzystanie algorytmów do wpłynięcia na wynik wyborów prezydenckich w 2020 roku.

Pracownicy Project Veritas, czyli organizacji, która śledzi i ujawnia korupcję oraz różne nieuczciwe praktyki prywatnych korporacji i władzy, z pomocą ukrytej kamery nagrali wypowiedź Jen Gennai, szefowej ds. odpowiedzialnych innowacji Google.

Kobieta otwarcie powiedziała, że amerykańskie społeczeństwo wybrało w 2016 roku nieodpowiedniego prezydenta, a korporacja Google pracuje nad algorytmem, który pozwoli zmienić wynik wyborów prezydenckich w 2020 roku i przypieczętuje porażkę Trumpa.

Jen Gennai stwierdziła również, że Google posiada znacznie większe możliwości od mniejszych firm i jest w stanie powstrzymać reelekcję Donalda Trumpa. Dlatego z pełnym przekonaniem powiedziała, że korporacja nie zostanie rozbita.

„Ludzie, którzy głosowali na obecnego prezydenta, nie zgadzają się z naszą definicją sprawiedliwości” – Jen Gennai.

Co więcej, jeden z pracowników Google anonimowo wypowiedział się przeciwko korporacji i ujawnił tajne wewnętrzne dokumenty. Opisują one między innymi działanie algorytmu Machine Learning Fairness, który manipuluje wynikami wyszukiwania, a także zasady, jakimi Google kieruje się przy przedstawianiu informacji.

Innymi słowy, Project Veritas ujawnił, że Google chce stworzyć i zaserwować społeczeństwu swoją rzeczywistość, opartą o jej własne poglądy. Pokazuje to nie tylko potęgę amerykańskiej korporacji, która wydaje się być wręcz nietykalna, ale też fakt, że wolne wybory w Stanach Zjednoczonych to fikcja. Amerykanie mogą wybrać sobie takiego prezydenta, na jakiego wskażą im konkretne grupy interesu.

@Project_Veritas
NEW: GOOGLE INSIDER: Google „is bent on never letting somebody like Donald Trump come to power again.” Watch the full video — https://www.projectveritas.com/2019/06/24/insider-blows-whistle-exec-reveals-google-plan-to-prevent-trump-situation-in-2020-on-hidden-cam/

Za: ZmianyNaZiemi

 


Źródło: Dziennik gajowego Maruchy

 

Od Admina AJ: nagranie Project Veritas ujawniające manipulacje Google zostało czym prędzej ocenzurowane przez Google i usunięte z platformy You Tube.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Środa, 26 czerwiec 2019 09:07
alexjones.pl Informacje ze świata Google chce wykorzystać sztuczną inteligencję, aby Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w 2020 roku