Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Seks skandal z udziałem syna Elżbiety II! Decyzja sądu o odtajnieniu 2 tys. dokumentów dot. handlu nieletnimi może pogrążyć księcia Andrzeja
Kategoria: Informacje ze świata   Wtorek, 23 lipiec 2019 14:06 Napisał

Seks skandal z udziałem syna Elżbiety II! Decyzja sądu o odtajnieniu 2 tys. dokumentów dot. handlu nieletnimi może pogrążyć księcia Andrzeja

 HRH Prince Andrew, The Duke of York HRH Prince Andrew, The Duke of York Queensland State Archives/Flickr/Public Domain

Ciemne chmury zbierają się nad brytyjską rodziną królewską. Jak informuje „The Sunday Times”, decyzja amerykańskiego sądu o odtajnieniu po blisko 20 latach dokumentów dotyczących handlu nieletnimi, w który zamieszany jest przyjaciel księcia Andrzeja – Jeffrey Epstein, może pogrążyć syna Elżbiety II.

Książę Andrzej to wieloletni przyjaciel Jeffrey'a Epsteina. Jak podają brytyjskie media, w ciągu ostatnich dwóch dekad książę Andrzej m.in. spędził z finansistą wakacje w Tajlandii oraz na zamku Windsor, a już po wyroku dla Epsteina w 2008 r. za stręczycielstwo syn Elżbiety II widziany był w rezydencji finansisty na Manhattanie i podczas spaceru z nim w Central Parku.

 

Ale to nie znajomość księcia Andrzeja z Jeffrey'em Epsteinem może doprowadzić do niewiarygodnego skandalu, tylko jego rzekome kontakty seksualne z osobistą asystentką finansisty, Virginią Roberts Giuffre. Pałac Buckingham wystosował właśnie komunikat, w którym zaznaczył, że książę Andrzej nie tylko nie miał żadnych kontaktów seksualnych z ówczesną 16-letnią Amerykanką, ale też że w ogóle nie miał z nią żadnych relacji. Niestety komunikat ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej wydaje się mało wiarygodny, ponieważ w sieci krążą zdjęcia, na których książę obejmuje nastolatkę.

35-letnia dziś Virginia Roberts Giuffre twierdzi, że była zmuszana do kontaktów seksualnych z ludźmi z wyższych sfer, w tym z wpływowymi politykami i biznesmenami. Jedną z takich osób miał być właśnie książę Andrzej, który rzekomo trzykrotnie doprowadził do stosunku z Virginią Roberts w latach 1999 – 2001 w Londynie, Nowym Jorku i na Karaibach.

Byłam wypożyczana politykom i naukowcom oraz... rodzinie królewskiej i ludziom, o których po prostu nigdy byście nie pomyśleli - powiedziała Giuffre na łamach portalu Refinery29. Byłam młoda, bałam się, wiedziałam, że mają siłę (...) Nie wiedziałam, co by się stało, gdybym powiedziała „nie”. Nie wiedziałam, co by się stało, gdybym na nich doniosła. Ta 16-letnia dziewczyna po prostu na to pozwoliła – dodała kobieta.

2 tys. dokumentów dotyczących handlu nieletnimi, w który najprawdopodobniej zamieszany był Jeffrey Epstein, przez niemal 20 lat było utajnionych. Jednak teraz amerykański sąd apelacyjny postanowił, że prawo społeczeństwa do informacji jest ważniejsze od prawa do prywatności i postanowił je ujawnić. Sprawa już wkrótce może więc rzucić nowe światło na poczynania księcia Andrzeja u boku potężnego finansisty.

Źródło: polishexpress.co.uk


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)alexjones.pl Informacje ze świata Seks skandal z udziałem syna Elżbiety II! Decyzja sądu o odtajnieniu 2 tys. dokumentów dot. handlu nieletnimi może pogrążyć księcia Andrzeja