Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Narodowość – prawnik. Przynależność organizacyjna – ferajna. Hobby – sodomia
Kategoria: Informacje ze świata   Poniedziałek, 05 sierpień 2019 11:03 Autor: Andreas

Narodowość – prawnik. Przynależność organizacyjna – ferajna. Hobby – sodomia

Narodowość – prawnik. Przynależność organizacyjna – ferajna. Hobby – sodomia Sage Ross Wikimedia Commons CC BY-SA 3.0 Alan Dershowitz Jimmy Wales (twórca Wikipedii)

Łaskawość Trumpa ma swoje źródło. W ostatnich tygodniach sprzyjając sugestiom A. Dershowitza pan Trump ułaskawił izraelskiego dealera szkodliwych chińskich substancji syntetycznych, skazanego prawomocnym wyrokiem sądu na 4 lata więzienia. Sąd wymierzył  taką karę uzasadniając, że oskarżony nie przejawiał żadnych oznak skruchy. Argumentem do ułaskawienia po odbyciu połowy wyroku przedstawionym przez A. Dershowitza  był list dzieci skazanego, opisujący tęsknotę za ojcem i apel o ułaskawienie. Dzięki miłosierdziu Prezydenta po odbyciu połowy kary więzień został zwolniony.

Ronen Nahmani  jest kolejnym przestępcą  ułaskawionym przez Prezydenta USA  po odbyciu 4 lat kary więzienia z zasądzonych 20 za szereg zarzutów, w tym handel narkotykami. Za tym ułaskawieniem wstawił się przywódca  wspólnoty żydowskiej  Chabad – Lubavitch z New Jersey oraz J. Kushner. Przywileje Białego Domu wyraźnie sprzyjają sekcie Chabad – Lubavitch. Prawnikiem szczególnie uaktywnionym w sprawach obrony  sprawców przestępstw na tle seksualnym i narkotykowym jest  A. Dershovitz. To już niedalekie od ułaskawienia J. Epsteina. Wprawdzie jego brat Mark Epstein twierdzi, że aktualny prezydent był dobrym znajomym Jeffa, razem podrywali dziewczyny w barach, to D.Trump usiłuje dystansować się.

https://www.telegraph.co.uk/news/2019/08/03/celebrities-royals-politicians-brace-court-orders-release-explosive/

Orgie aranżowane przez Epsteina były przez niego filmowane co pozwalało na typowy dla wywiadów obcych państw i mafii mechanizm szantażu i wyłudzania pieniędzy od celebrytów mających słabość do władzy, pieniędzy i hedonizmu. Kiedy doszło do oskarżenia o pedofilię w roku 2008, J. Epstein poszedł na współpracę z FBI uzyskując nieprawdopodobnie niski jak za jego przestępstwa wymiar kary w wyniku postępowania układowego (sweetheart deal) korzystnego dla obu stron. Epstein zyskując dla siebie łagodny wyrok 13 miesięcy koniecznego nocowania w więzieniu, w ciągu dnia dalej prowadził „swoje interesy”. Co zyskało FBI? Informacją istotną z punktu widzenia instytucji federalnej było ujawnienie mechanizmu działania funduszy hedgingowych.* Za informacje o obrocie pokrętnie wyłudzanymi pieniędzmi, z których powstawał nieuczciwy kapitał, przekształcony w  równie nieuczciwy obrót nieruchomościami, pedofil Epstein dostał karę pozwalającą kontynuować proceder. Jedyną niedogodnością była konieczność podwożenia i odwożenia go do więzienia własną limuzyną na nocleg w więzieniu. To jest obraz sprawiedliwości wobec przestępczości białych kołnierzyków.

Jak dotąd zgromadzono 1 milion stron dokumentów w tej sprawie. Firma prawnicza Kirkland & Ellis reprezentująca Epsteina w poprzedniej sprawie składa się z prawników zajmujących stanowiska doradców rządowych zarówno byłych prezydentów, jak i aktualnego. Amerykanie opisują ją jako kancelarię mafii. Dyrektor generalny administracji Trumpa już zapowiedział, że nie zamierza nikogo ścigać. Poprzednik Rosenstein został zastąpiony przez Rosena. Obserwatorzy karuzeli stanowisk cierpko komentują, że jedyną różnicą między nimi jest końcówka nazwiska – stein.

Rekapitulując działania aparatu ścigania i wymiaru sprawiedliwości, w więzieniu znaleźli się Paul Manafort – szef kampanii wyborczej Trumpa,  Michael Flynn, George Papadopoulos. Natomiast uniknęli więzienia: Hilary Clinton, James Comey, Peter Struck, Andrew Weisman.  Zdaniem dziennikarzy niezależnych mafia rodziny Bushów zawarła układ z mafia żydowską, dlatego przestępcy na wysokich urzędach pozostają nietykalni. Innym odłamem przestępczej rodziny jest klan Clintonów. Drwiąc z takiej rzeczywistości Amerykanie wnioskują, że idąc do wyborów  głosują na najpopularniejszego mafiozo.

Przykładem gangsterskiego potwora z Hollywood  jest Harvey Weinstein (wielokrotny gwałciciel). Przy całej bezwzględności z jaką niszczył ofiary korzystał z ochrony prywatnej firmy wywiadowczej Black Cube założonej i prowadzonej przez byłego agenta Mossadu. Byli świadkowie, ale wszyscy się bali.

Wśród ofiar Epsteina poza niepełnoletnimi są dwie 8-letnie dziewczynki. Jednak jak przewiduje Martin Armstrong, Epstein raczej nie dożyje swojego procesu. Sam Armstrong był skazany za obrazę sądu na 5 lat więzienia. Formą obrazy sądu była odmowa udostępnienia hasła do własnych materiałów softwareowych.

Proces Epsteina został wyznaczony na czerwiec 2020 r., a to rok wyborczy. Jeśli skandalista nie dożyje, to nawet nie będzie wiadomo w jakich okolicznościach zmarł, zresztą aktualnie są też tacy, którzy nie są przekonani, że przebywa on w więzieniu. Zakładają nawet pojawienie się sobowtóra. Poza tymi spekulacjami wątpliwości nastręcza fakt jak będą zeznawać świadkowie po upływie roku. Przyjmując, że osadzony przeżyje, Mossad go nie zlikwiduje, Trump nie ułaskawi, to ciekawe jaka będzie procedura postępowania. Póki co A. Dershowitz odwrócił od siebie uwagę występując z pozwem wobec jednej z ofiar oskarżając o naruszenie godności osobistej przez szczegółowy opis jego korzystania z masażu erotycznego. Talmudysta Dershowitz w roku 1997 broniąc pedofila uważał, że należy zmienić staroświeckie przekonanie dotyczące wieku osób z jakimi prowadzi się życie intymne, wnioskując jego obniżenie do lat 14.

W roku wyborczym będą odbywać się zjazdy demokratów i republikanów. Będą ujawniane materiały z Wikileaks, będą publikowane zeznania świadków, kolejnych ofiar. Dla Amerykanów będzie to rok obserwacji czy aparat sprawiedliwości jak dotychczas ze szczególną opieszałością będzie mozolił się nad rozstrzygnięciem sprawy osób, nad którymi  rozpięty był szczególny parasol miłosierdzia, tolerancji i zwyczajnej bezkarności.Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(2 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 05 sierpień 2019 10:04
alexjones.pl Informacje ze świata Narodowość – prawnik. Przynależność organizacyjna – ferajna. Hobby – sodomia