Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Bill Clinton w sukience i szpilkach: szokujące znalezisko w domu zmarłego miliardera Epsteina
Kategoria: Informacje ze świata   Piątek, 16 sierpień 2019 12:04 Napisał

Bill Clinton w sukience i szpilkach: szokujące znalezisko w domu zmarłego miliardera Epsteina

Bill Clinton w sukience i szpilkach: szokujące znalezisko w domu zmarłego miliardera Epsteina Obraz Petrina Ryan-Kleid

W rezydencji amerykańskiego finansisty Jeffrey’a Epsteina, który popełnił samobójstwo w więzieniu, wisi portret byłego prezydenta USA Billa Clintona w niebieskiej sukience i czerwonych szpilkach – poinformowała gazeta „Daily Mail”, powołując się na źródła.

Na obrazie Clinton pozuje w Gabinecie Owalnym. Ma na sobie czerwone szpilki i niebieską sukienkę przypominającą kreację Moniki Lewinsky lub  na ceremonii wręczenia nagrody Centrum Kennedy’ego. Były prezydent uśmiecha się, siedząc w fotelu, i wskazuje palcem na obserwatora – podaje wydanie.

Autorką obrazu jest Petrina Ryan-Kleid. Nie wiadomo, czy Epstein kupił oryginał, czy w jego rezydencji wisi kopia.

„To był wykapany Bill Clinton. To było szokujące, to jego wizerunek. Bardzo prowokacyjny obraz o charakterze seksualnym. Miał na sobie szpilki, niebieską sukienkę, a jego ręce były ułożone w dziwny gest” – powiedziała kobieta, która była w rezydencji. Zauważyła obraz, gdy wraz z partnerem biznesowym przechodziła obok otwartych drzwi.

Pod koniec ubiegłego tygodnia Jeffrey Epstein popełnił samobójstwo w więzieniu federalnym w Lower Manhattan. Miliarder był oskarżany między innymi o molestowanie seksualne i namawianie do prostytucji nieletnich dziewcząt. Według prokuratury w latach 2002-2005 finansista zapraszał je do swoich rezydencji w Nowym Jorku i na Florydzie. Za seks płacił im gotówką. Ponadto zachęcał je, aby werbowały kolejne nastolatki. Niektóre z nich miały po 14 lat.

Epstein nie przyznał się do winy. Groziło mu do 40 lat więzienia za handel nieletnimi w celach seksualnych. W latach 2007-2008 finansista był już oskarżony o molestowanie nieletnich, groziło mu wówczas dożywotnie więzienie. Miliarder przyznał się do winy i odbył karę 13 miesięcy więzienia.

Ponownie Epstein został aresztowany na początku lipca. Nowe oskarżenia doprowadziły do skandalu i dymisji sekretarza pracy Alexandera Acosta. Właśnie on w 2008 roku był prokuratorem w sprawie miliardera.


Źródło: pl.sputniknews.com

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)alexjones.pl Informacje ze świata Bill Clinton w sukience i szpilkach: szokujące znalezisko w domu zmarłego miliardera Epsteina