Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Mieszkańcy przeciwko podwyżce cen biletów
Kategoria: Informacje ze świata   Środa, 02 styczeń 2013 13:35 Napisał

Mieszkańcy przeciwko podwyżce cen biletów

Od 1 stycznia 2013 roku Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza nowe ceny biletów komunikacji miejskiej w Warszawie. Zmiana ta spotkała się z negatywnymi opiniami pasażerów.

W ramach protestu, nieznane osoby wywiesiły na przystankach ZTM informacje o odwołaniu podwyżki cen biletów. Wlepki powoływały się na nieistniejącą uchwałę Rady Warszawy oraz podawały numer bezpłatnej infolinii.

Wlepki pojawiły się w centrum Warszawy, a także na Białołęce i Ursynowie. Zarząd Transportu Miejskiego zdementował informacje o odwołaniu podwyżki, całą sprawę nazywając bardzo nieodpowiedzialnym żartem.

Szczegóły nowej taryfy komunikacji miejskiej w Warszawie można znaleźć tutaj. Od 1 stycznia 2013 roku drożeją przejazdy komunikacją miejską także w innych miastach, między innymi w Łodzi i Poznaniu.

Opracowanie: Bartłomiej Kacper Przybylski
Źródło: Lewica


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 03 styczeń 2013 01:00
alexjones.pl Informacje ze świata Mieszkańcy przeciwko podwyżce cen biletów