Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata O konieczności udowodnienia że było się łobuzem
Kategoria: Informacje ze świata   Sobota, 07 listopad 2015 10:13 Napisał

O konieczności udowodnienia że było się łobuzem

Całkiem niedawno było tak, oczywiście nie w Polsce, a tam gdzie podobno przechowywany jest wzorzec demokracji, że polityką zajmowali się politycy a media relacjonowały ich zamierzenia oraz poglądy. Decydujące slowo należało do wyborców.

Ale mamy New World Order.

Teraz o wszystkim decyduje samozwańcza czwarta władza o której żadna konstytucja na świecie nawet nie wspomina gdyż jest mowa tylko o : ustawodawczej,wykonawczej i sądowniczej.

Teraz wszystkie te funkcje przejęły media: one dyktują prawa, decydują kto je uchwała i wykonują ferowane przez siebie wyroki.

W USA trwa gorąca kampania wyborcza kandydatów na Prezydenta. Z jednej strony amerykańscy neokomuniści już zdecydowali że wystawią Hilary Clinton. Ich kampania jest taka że nawet mucha nie siada. Nie siada bo to takie g*wno że nawet jedna się na nim nie pożywi.

Na stronie republikańskiej tłok. Tyle tylko ze większość kandydatów ma jednocyfrowe poparcie przy czym palców jednej reki wystarcza nie tyle do pokazania znaku zwycięstwa "V" ale wielkości procentowej poparcia. Dotyczy to głównie polityków zawodowych.

W sondażach prowadzą polityczni amatorzy: multimiliarder, inwestor nieruchomości, posiadacz wielu kasyn i celebryta Donald Trump i emerytowany neurochirurg Ben Carson.

Carson, człowiek niespotykanie spokojny, stara się udowodnić że nie jest ani jako "flaki z olejem" czy "troki od kaleson" ale potrafi być energiczny i agresywny.

Pomijamy milczeniem poglądy pana doktora jak choćby to że gdyby Hitler nie odebrał Niemcom broni to nie doszłoby do Holokaustu albo że piramidy egipskie służyły jako spichrze zbożowe a nie jako grobowce faraonów.

Aby udowodnić że on jest " chłop z jajami" Carson twierdzi że kiedyś było z niego kawał łobuza który rzucał w kolegów kamieniami, jednego z nich zaatakował nożem i tylko sprzączka od paska ocaliła mu życie a nawet zaatakował młotkiem swoja rodzoną matkę. Oczywiście lista aktów przemocy jest podobno znacznie dłuższa.

Problem w tym że koledzy z okresu młodości maja krótka pamięć i nie mogą ani potwierdzić ani zaprzeczyć młodzieńczej gwałtowności kandydata na Prezydenta. Zupełnie jak w polskim sądzie lustracyjnym który nie może potwierdzić że ON był kapusiem, agentem i tchórzem podpisującym lojalkę mimo że sam kiedyś przyznał się przed kamerą że tak było i cała Polska o tym wie.

Carson opowiada w radiowym "spocie" o swojej młodości chmurnej i durnej:

Udowodnienie że było się ciemną postacią jest trudniejsze niż przekonanie innych że jesteś aniołem i geniuszem, patriotą, mesjaszem i czymkolwiek, kimkolwiek kim się nie jest.

Ludzie szybciej uwierzą w Yeti czy potwora z Loch Ness. W systemie sądowniczym udowodnienie negatywnego charakteru spoczywa na prokuratorze nie na oskarżonym. Ludzie nie maja żadnej wprawy w samooskarżaniu.

Carsonowi też się to nie udaje.W ten sposób staje się niewiarygodny.

O tempora, o mores....


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(2 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 07 listopad 2015 15:41
alexjones.pl Informacje ze świata O konieczności udowodnienia że było się łobuzem