Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Jak manipulują amerykańskie media - CBS złapana na gorącym uczynku
Kategoria: Informacje ze świata   Sobota, 17 wrzesień 2016 11:00 Napisał

Jak manipulują amerykańskie media - CBS złapana na gorącym uczynku

Stronniczość jak malowanie. CBS fałszuje wywiad Billa Clintona o zdrowiu Hillary. Nasze mainstreamy jednak nie muszą się tego uczyć - sami potrafią.

CBS Evening News "edytował" coś co mogłoby brzmieć jak pomyłka Freudowska gdyby nie była to prawda. Bill Clinton mówił o tym, jak często jego żona ma problemy z odwodnieniem organizmu.

Należy zdać sobie pytanie: "jak to możliwe że mając do dyspozycji sztab tak znakomitych fachowców mogą oni dopuścić do odwodnienia organizmu swojej podopiecznej - wiedząc o takich jej skłonnościach"?

"Ona ma dobre zdrowie, jest to dla mnie zagadką i wszystkich jej lekarzy, ponieważ często, nie często, rzadko, ale więcej niż jeden raz w ciągu ostatnich wielu lat, przydarzało się jej to samo, gdy została mocno odwodniona", były prezydent powiedział o Hillary Clinton, która ubiega się o urząd który on kiedyś pełnił.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=KO56JEM1YZU

Na stronie internetowej CBS News umieszczono film pokazujący wymianę słów i korekta w połowie wypowiedzi Clintona. Ale gdy tą samą rozmowę z Charlie Rose pokazano podczas wieczornych wiadomości, słowa "często, nie często, rzadko" zostały wycięte.

Dla ludzi, którzy zastanawiają się, czy społeczeństwu mówi się wszystko, co powinno wiedzieć o zdrowi byłej sekretarz stanu, która chce kierować państwem, pełna wypowiedź Clinton wydaje się ujawniać prawdę. W tym czasie inne kanały informacyjne, w tym Fox, zrobiły raban że "przejęzyczenie" zniknęło.

The Daily Caller był pierwszym który porównał pełne oświadczenie byłego prezydenta, z tym, co zaprezentowano na antenie, a NewsBusters prezentowało porównania "side-by-side".

CBS we wtorek wycofało się z manipulacji i w porannych wiadomościach wyemitowano pełną treść. NewsBusters twierdził, że to tylko najnowszy przykład zręcznie manipulowanej edycji czynionych przez liberalne mediów, aby Hillary Clinton wyglądała dobrze, a jej konkurent, Donald Trump, wyglądał źle."Kwestionowany klip z wywiadem byłego prezydenta Clintona z Charliem Rose pokazały w całości  CBS This Morning, CBSNews.com i CBSN, CBS News" 24/7 (całodobowy cyfrowy system strumieniowego przesyłania wiadomości, powiedział w oświadczeniu, usiłując ratować twarz  CBS, "Richard Huff, Dyrektor d/s Komunikacji. "Jeden klip, który pokazano w CBS Evening News został stworzony jedynie  podczas terminu transmisji na żywo."

W ubiegłym miesiącu CNN "edytował" wywiad managera kampanii Trumpa Kellyanne Conway dla ABC "This Week with George Stephanopoulos", by sugerować, że Trump obiecał  powstrzymać się od ataków osobistych. W rzeczywistości, Conway powiedziała, że nie pochwala osobistych zniewag czynionych przez kandydatów, ale nie mówiła o żadnych zobowiązaniach w imieniu Trumpa.

Przykładów takich manipulacji w polskich mediach są tysiące.

A problemy ze zdrowiem Hillary są jednak nie do ukrycia. Teraz jej kondycja jako kandydatki również się pogarsza. Trump obejmuje prowadzenie w sondażach.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 17 wrzesień 2016 11:22
alexjones.pl Informacje ze świata Jak manipulują amerykańskie media - CBS złapana na gorącym uczynku