Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Energia Energia za darmo.
Kategoria: Energia   Poniedziałek, 17 grudzień 2012 12:59 Napisał

Energia za darmo.

Dzięki występującym w biegu rzek wirom, lejom i prądom spiralnym Viktor Schauberger, austriacki samouk, wynalazca i odkrywca tzw. zjawiska implozji, dowiódł niezbicie, że darmowe źródła energii naprawdę istnieją.

Energia za darmo. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że cudowna broń Hitlera, Wunderwaffe, miała wykorzystywać zjawisko antygrawitacji. Na szczęście naukowcom hitlerowskim nie udało się w pełni zgłębić jego tajników. A jednak mieli wiedzę wystarczającą do skonstruowania latających prototypów dysków V–7. Wiele przemawia za tym, że udało im się to dzięki odkryciom austriackiego wynalazcy Viktora Schaubergera.

Nieznane fenomeny przyrody

Jego związek z fenomenem antygrawitacji i praktycznym jej zastosowaniem był czysto przypadkowy. Schauberger dużo wędrował po górach. Kiedyś udało mu się zaobserwować niezwykłe zjawisko: Otóż, przyglądając się z przejęciem pstrągom płynącym pod silny prąd strumienia, Schauberger zobaczył, jak jedna z ryb zaczęła kręcić się jak szalona wokół własnej osi, by w końcu wystrzelić w górę, poza strumień wody, aż na wysokość górnego łuku wodospadu. Co ważniejsze, Schaubergerowi udało się zaobserwować podobny ruch w wodzie z udziałem płaskich i jajowatych kamieni. Zdumiony poczynionymi przez siebie obserwacjami, Schauberger szybko doszedł do wniosku, że naturalny przepływ wody tworzy strumień energii, który nazwał ruchem implozyjnym. Idąc tym tokiem myślenia, Schauberger powoli zmierzał do praktycznego wykorzystania zjawiska implozji w silnikach, które miałyby napędzać maszyny. W ten oto sposób narodził się pomysł „turbiny ssącej”, wykorzystującej w swym działaniu występujące w wodzie zjawiska implozyjne.

Tajne łamane przez poufne

Schauberger na początku lat 30. XX w skonstruował dwa takie urządzenia. Pierwsze z nich w trakcie uruchamiania, pod wpływem silnie indukowanej energii, roztrzaskało się z impetem o sufit pracowni badawczej. Właśnie ten incydent żywo zainteresował samego Hitlera, z którym wynalazca rzekomo spotkał się w sprawie swoich odkryć. Niewiele wiadomo na ten temat. Pogłoski z niezbyt pewnych źródeł mówią, że nie skończyło się na samym zainteresowaniu Hitlera odkryciami Schaubergera. Konstruktor dostał do dyspozycji cały sztab uczonych i w trakcie wojny w niemieckim obozie Rosenhugel koło Wiednia prowadził intensywne badania nad swoimi odkryciami. Później badania kontynuowano w Leonstein koło austriackiego miasta Lintz. Podobno skonstruowano tam wiele futurystycznych prototypów maszyn latających, z których bodaj najsłynniejsze były tzw. „bączki”. Jeden z tego typu prototypów udało się w późniejszym czasie przechwycić aliantom. Niestety, nadal nie wiadomo na pewno, do czego w swoich badaniach doszedł Schauberger i czy ktokolwiek je później kontynuował. Interesujące zdjęcia wynalazcy przy urządzeniu określanym mianem generatora prądu (fot. powyżej) dowodzą, że jego silnik wytwarzał prąd, który można było wykorzystywać do napędzania zwykłych maszyn. Wszystko jednak okrywa mgła tajemnicy. Niektóre źródła podają, że Schauberger został zabrany przez aliantów i wywieziony do USA. Bierze się to zapewne stąd, że dwa supermocarstwa – USA i ZSRR – żywo interesowały się pracami tego wynalazcy. Być może nadal w tajnych laboratoriach naukowcy zgłębiają sekrety implozji wodnej.

Autor: Damian TrelaŹródło artykułu: Projekt NPN - zagadki nauki, cywilizacja, człowiek, kosmos, życie po śmierci, przemiany na ziemi, duchy, UFO, zjawiska niewyjaśnione, przepowiednie, 2012


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Piątek, 28 grudzień 2012 20:45