Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Inne W ciągu 8 lat powstanie komunikacja telepatyczna
Kategoria: Inne   Środa, 09 sierpień 2017 04:16 Autor: Kaszuszka

W ciągu 8 lat powstanie komunikacja telepatyczna

Firma Openwater, założona w połowie 2016 roku przez byłą pracowniczkę firm Facebook oraz Google, dr Mary Lou Jepsen opracowuje urządzenie, które pozwoli ludziom na komunikację telepatyczną. Technologia działa na podstawie skanowania podczerwonego oraz tworzenia wysokiej rozdzielczości obrazu holograficznego.

Urządzenie może zostać wbudowane w dowolną część odzieży, będąc użyteczne także w wykrywaniu guzów lub zatorów w mózgu. Choć technologia ma znaczący potencjał w wykrywaniu chorób, głównym celem firmy jest osiągnięcie za jej pomocą komunikacji poprzez myśli, co ma stać się możliwe w ciągu najbliższych ośmiu lat.

Openwater ma zamiar stworzyć specjalne nakrycie głowy, za pomocą którego użytkownik będzie mógł czytać myśli innych osób, a także eksponować własne. Technologia będzie działać za pomocą małych wyświetlaczy LCD z wystarczająco małymi pikselami, aby tworzyć holograficzne obrazy, które z wykorzystaniem czujników temperatury ciała umożliwią skanowanie organów technologią MRI.

W przyszłości ta technologia może pozwolić na nieinwazyjne pozyskiwanie lub pozbywanie się wspomnień, myśli oraz emocji. Według Openwater, w przyszłym roku zostanie wyprodukowana ograniczona liczba urządzeń prototypowych.

Warto dodać, że Openwater nie jest jedyną firmą zgłębiającą pojęcie telepatii. Neuralink Elona Muska pracuje już nad połączeniem ludzkiego mózgu z interfejsem komputerowym, tworząc w tym celu urządzenia o rozmiarze jednego mikrometra.

Autor: Scarlet
Na podstawie: Earth-chronicles.com

 

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Ostatnio zmieniany Środa, 09 sierpień 2017 10:24
alexjones.pl Technologia i nauka Inne W ciągu 8 lat powstanie komunikacja telepatyczna