Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Inne Smoleńsk czyli co ukryła Komisja Milera
Kategoria: Inne   Środa, 14 wrzesień 2016 19:59 Napisał

Smoleńsk czyli co ukryła Komisja Milera

Poseł Andrzej Melak, brat śp. Stefana Melaka, mówi o potrzebie przeprowadzenia ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej.

Byliśmy od samego początku karmieni stekiem kłamstw i oszustw w wykonaniu najwyższych czynników państwa. Pani Ewa Kopacz w Moskwie informowała nas o udziale polskich prokuratorów i polskich lekarzy w sekcjach zwłok. To było kłamstwo. Informowała nas także o tym, że teren w Smoleńsku został przekopany na głębokość metra i wszystkie szczątki zostały wydobyte. To było drugie kłamstwo – powtarzała je przed członkami Sejmu i Senatu. Podawano, że cztery razy podchodził do lądowania polski samolot, co było kłamstwem. Nie podano właściwej godziny wydarzenia. Nie przestrzegano absolutnie procedur, które obowiązują w cywilizowanym świecie – nie ogrodzono terenu, nie zgromadzono wszystkich szczątków samolotu i ludzkich, nie przeprowadzono badań, nie zwrócono Polsce wraku i czarnych skrzynek...

W wywiadzie dla telewizji powiedział o tym, że ukryto jedną z możliwych przyczyn katastrofy. Mianowicie mogła się zdarzyć awaria silnika.

To z tej przyczyny doszło do katastrofy samolotu "Kopernik" która miała miejsce 13 marca 1980 roku, zdarzyła się w Warszawie.

Kilka godzin po katastrofie rozmawiałem z osobami które były na miejscu katastrofy. Opowiadali co widzieli i opis miejsca katastrofy w poniższym wideo pokrywa się dokładnie z tym co słyszałem.

Proszę zwrócić uwagę: "Kopernik" był tuż nad ziemią i usiłował tak jak Tutka w Smoleńsku odejść na drugi krąg. Wówczas doszło do awarii silnika, wybuchu i samolot rozpadł się "jak beza".

Dokładnie tak jak było we Smoleńsku. Może to właśnie chcą ukryć Rosjanie i dlatego nie oddają nam wraku.

Proszę obejrzeć film dokładnie od początku do końca.

 https://www.youtube.com/watch?v=0dycyLaLulY

IFrame

A więc chyba jednak nie zamach. Choć kto wie?

1. W jakich badaniach technicznych szczątków Tu-154M brali udział w Rosji polscy eksperci?
Odpowiedź: Nie brali udziału w żadnych.

2. Jakie sprawozdania mają polscy eksperci z badań technicznych szczątków Tu-154M?
Odpowiedź: Nie mają żadnych i nie wiedzą, czy były robione [sic!].

3. Jakie nieoficjalne informacje dotyczące badań technicznych szczątków Tu-154M mają polscy eksperci?
Odpowiedź: Nie mają żadnych.

4. Jakie oficjalne i nieoficjalne informacje mają polscy eksperci na temat planów badań technicznych szczątków?
Otrzymali od Rosjan ustną informację, że od 23 sierpnia będą robione badania techniczne radiowysokościomierzy i radiokompasów. 

Bez badań wraku i rekonstrukcji samolotu nie da się ustalić przyczyn katastrofy.

Tak:

A nie tak:

PS. W Polsce jest nadal podobnie w większości zakładów, samowolka i oszczędności... Pamiętajmy że taka troska doprowadziła do wypadku samochodu Prezydenta Dudy.

Chwała załodze i gratulacje dla Polskiej komisji, która doszła do przyczyny katastrofy i potrafiła ją udowodnić.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 14 wrzesień 2016 20:22
alexjones.pl Technologia i nauka Inne Smoleńsk czyli co ukryła Komisja Milera