Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Kosmos SpaceX w ogniu
Kategoria: Kosmos   Piątek, 02 wrzesień 2016 20:24 Napisał

SpaceX w ogniu

Czwartkowy wypadek  potwierdza, że twórcy SpaceX powinni bardziej przyłożyć się do tego programu. Zbyt wiele kierunków działania dekoncentruje.

Mark Zuckerberg widocznie jednak nie dostał błogosławieństwa od Papieża i satelita Facebooka warty (albo i nie bo to teraz kupa popiołu) 200 mln $ szlag trafił.

A może Bóg dostrzegł co napisałem: http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/93823-bergoglio-zuckerberg-braterstwo-nwo

Nowe tytuły głoszą facebookową apokalipsę:

Billionaires at war: 'Disappointed' Mark Zuckerberg hits out at SpaceX after Facebook's $200m satellite explodes but Elon Musk says the cause is 'unknown' as his fortune drops $390m in one day.

A już pan Zuckerberg obiecał Nigeryjczykom poprawę serwisu. A tu masz babo placek.

https://www.youtube.com/watch?v=HXqG-R8O39g

Elon Musk na Międzynarodowej Konferencji Astronautycznej pod koniec września, obiecał ujawnić niektóre z jego planów w tym, jak SpaceX będzie kolonizować Marsa. Może jakaś siła wyższa mówi mu że jest tam on i całe badziewie z NWO, które marzy o tym że schroni się tam na czas apokalipsy jaką gotują Ziemi.

Musk jest bez wątpienia geniuszem. Może on prowadzić swoją firmę jak che, bo to są jego pieniądze. Może marzyć i mówić Mars, oczywiście, lecieć tam i nawet na zawsze zostać. Ale jednak najpierw musi zejść na Ziemię. Może też marzyć o "wysyłaniu tysięcy kolonizatorów Marsa", ale póki co nie nie może wysłać trzech osób do ISS. A na księżyc nawet Twardowski potrafił.

I to by było na tyle.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 02 wrzesień 2016 20:32