Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Depopulacja Polski? Gardasil - Cervical - Siligard
Kategoria: Medycyna   Wtorek, 06 grudzień 2016 05:14 Autor:

Depopulacja Polski? Gardasil - Cervical - Siligard

Depopulacja Polski? Gardasil - Cervical - Siligard foto: Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie”

O tym, że przyrost naturalny spada w Polsce w sposób katastrofalny, pierwszy artykuł napisałem w roku 1981 r. w okresie I Solidarności. Po Wojnie rodziło się w Polsce ponad 700 000 dzieci rocznie, przy liczącej 30 milionów ludności. Liczbę 40 milionów mieszkańców osiągnęliśmy w 1974 roku. Zaraz potem p. prof. Kostrzewski z PZH, działając jako ekspert WHO, przywiózł przymus szczepień dzieci na różyczkę i świnkę.

I tak to się zaczęło. [H. Kunicka. Orkiestry]

Już wcześniej zaczęto maluchom wciskać szczepionkę przeciwko tężcowi. Przy najmniejszym skaleczeniu podawano zastrzyk surowicy. Wówczas tego nie wiedzieliśmy, ale obecnie wiadomo, że do szczepionki DePeTe podawano przeciwciała przeciwko HCG, powodujące samoistne poronienia u kobiet.

Efekty były „świetne”. Badania wykonywane w AMG w tamtych latach udowodniły, że robi się prawdziwa epidemia tych samoistnych poronień. Forsowana ustawa o dowolności skrobanek nie przeszła. Nawet „komuniści” nie chcieli przeprowadzać tak drastycznej depopulacji ludności.

Jednakże skutki przymusu szczepień dały znać o sobie zaraz po tej ustawce wykonanej przez WSI, zwanej Okrągłym Stołem. Opisałem to w 1992 roku z śp. płk M. Rajskim - „W Rękawiczkach”.

Udostępniony raport demograficzny w czasie obrad wskazywał, że przyrost naturalny w miastach jest już zerowy, tylko wieś powodowała utrzymanie populacji na tym samym poziomie. O wzroście liczby mieszkańców do planowanych 60 milinów mogliśmy pomarzyć. Obecnie przy 38 milionach ludności rodzi się tylko około 300 000 noworodków.

Wzrost liczby szczepionek z 3 do 12 i więcej, był jedną z głównych przyczyn zmniejszenia przyrostu naturalnego. Bezpośrednią przyczyną było wprowadzenie do składu szczepionek takich środków poronnych, jak przeciwciała anty HCG, które wykryto w szczepionkach DePeTe, w badaniach przeprowadzonych na zlecenie PT Biskupów w Kenii, oraz włączenie środka zwanego Polisorbat 20 i Polisorbat 80.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18863&Itemid=119

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pytania-na-ktore-pediatrzy-nie-odpowiadaja-dr-jerzy-jaskowski-2015-02

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-oglupianie-polakow-trwa-rotawirusy-2016-08

 

Obecnie nastąpił wzrost nacisków na lokalne samorządy, w celu wprowadzenia przymusu szczepień szczepionką, zwaną w zależności od producenta, Gardasil - Siligard - Cervical. Pierwsze ogłupianie samorządów zrobił nie kto inny, ale zespół „popychaczy” szczepionkowych, zrzeszonych w Towarzystwie WAKCYNOLOGICZNYM. Konferencje były zawsze finansowane przez firmy produkujące szczepionki. I jeszcze się tym chwalili. Już 3 lata temu na konferencjach „naukawych” tego Towarzystwa organizowano specjalne sesje dla radnych, samorządowców i pielęgniarek.

Pod fałszywym hasłem zapobiegania rakowi przeprowadzano praktyczną operację prania mózgów tym, nie ukrywajmy, zupełnie nieprzygotowanym do takich akcji ludziom.

Dlaczego hasło, że szczepionka ta zapobiega rakowi szyjki macicy jest fałszywe? Z bardzo prostego powodu. Szczepionkę wprowadzono na rynek w 2006/7 roku. Szczepiono 16-letnie dziewczynki. Rak występuje najczęściej koło 40 - 50 roku życia. Czyli musimy poczekać co najmniej 30 lat w celu uzyskania odpowiedzi, czy szczepionka działa, czy nie.

Po pierwsze, problem polega na tym, że dziewczęta w szkołach szczepi się bez dokumentacji. Czyli, że chodzi o masową depopulację, bez dowodów!

Po drugie, wydano rozporządzenie, ze dokumentację należy, o ile ona istnieje w ogóle, przechowywać tylko koło 10 lat.

Po trzecie, brak całkowity systemu monitoringu szczepionych dzieci.

Po czwarte, obniżono wiek szczepiony do najpierw 12 roku życia, a potem do 8 roku życia.

Po piąte, dziewczynki w tym wieku nie posiadają rozwiniętych narządów płciowych, a więc w trakcie ich rozwoju uszkadza się je. Zostało to udowodnione.

Po szóste, zaczęto także szczepić chłopców, rzekomo jako nosicieli wirusa. Problem polega na tym, że wirus przenosi się także w ślinie i już noworodek pocałunkami może zostać zakażony. Szczepienie dziecka zainfekowanego przyspiesza rozwój raka. Przed szczepieniem żadnych badań się nie wykonuje.

Po siódme, 95% wirusa ginie samoistnie w okresie 6 miesięcy.

http://www.polishclub.org/2016/09/21/dr-jerzy-jaskowski-wakcynolodzy-konfabuluja-dla-zysku-depopulacji/

http://www.polishclub.org/2016/08/25/dr-jerzy-jaskowski-glowne-falszerstwa-wakcynologow-fikcyjne-pojecia/

 

Czyli dzięki umiejętnej dezinformacji opartej na programie CIA, zwanym „MK -ultra”, w powiązaniu z programem „Drozd”, otumaniano mniej wartościowy ludek [St.Michalkiewicz], zamieszkujący pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=14597&Itemid=119

 

 W oryginalnej pracy natomiast znajduje się podsumowanie: ”Mimo, że HPV jest znajdowany w raku szyjki macicy, nie jest to wystarczający powód potwierdzający. Tak więc inne kofaktory są niezbędne do progresji z szyjki macicy HPV na raka. Długotrwałe stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych ma bardzo wysoki stopień prawdopodobieństwa w tej przemianie. Palenie tytoniu i jednoczesne zakażenie wirusem HIV zostały określone jako czynniki znacząco wpływające na powstanie raka; jednoczesne zakażenie wirusem Chlamydia trachomatis (CT) oraz wirus opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2), immunosupresja, a nawet niektóre braki dietetyczne, są prawdopodobne odpowiedzialne za raka. Czynniki genetyczne i immunologiczne gospodarza i wirusowe czynniki inne niż warianty typu wiremii i integracji wirusowej, mogą być ważne, ale nie zostały zidentyfikowane.

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X06005913

 http://vistafit.manifo.com/dr-jerzy-jaskowski-–-kongres-wakcynologow-czesc-i

 

Już po pierwszym roku sprzedaży Gardasilu w 2006 roku zanotowano ponad 1600 raportów o powikłaniach, z tego 371 zanotowano jako poważne, a na 42 przypadki zaszczepienia kobiet w ciąży, aż u 18 wystąpiło poronienie, lub wady płodu.

Centrum Informacji o Szczepieniach zanotowało:

• 5 zgonów dziewcząt,

• 31 raportów uznanych za zagrażające życiu,

• 1385 przypadków wymagało ostrej interwencji lekarskiej

• w sumie zanotowano 2207 efektów niepożądanych.

 

New England Journal of Medicine doniósł, że Gardasil może być bardziej niebezpieczny, aniżeli można przypuszczać. Były to prorocze słowa, o czym dalej.

To fakt, że już w 2009 roku firma Merck zaczęła “kombinować” z możliwością szczepienia chłopców. Wbrew temu, co obecnie twierdzi sekta szczepionkarska, było to spowodowane nie korzyściami dla potencjalnych chorych, ale gwałtownym spadkiem sprzedaży szczepionki. O ile w pierwszym okresie liczyli na ponad miliard dolarów zysku, to w wyniki lawinowo zgłaszanych powikłań sprzedaż spadała.

Wspomnę tylko, że firma Merck w samych Stanach Zjednoczonych została pozwana przez 60 tys. ludzi w związku z aferą Vioxxe, który wywoływał skutki uboczne w postaci zawałów serca i udarów mózgu. Adwokaci firmy poszli na ugodę, wypłacając odszkodowania w wysokości 4,85 mld USD. Zaoszczędzili 17 miliardów dolarów.

Nie udowodniono bezpośredniej przyczynowości wirusa HPV. Tak uważa Krajowy Instytut Raka w USA. Rak występuje dopiero po 20 - 50 latach od zainfekowania. Gardasil ma być głównym źródłem dochodów firmy Merck i przewiduje się, że jego sprzedaż osiągnie wartość co najmniej 2 miliardów dolarów. To dochód, którego Merck bardzo potrzebuje po skandalu z Vioxxem. Aby osiągnąć taki dochód, Gardasil będzie musiał być wprowadzony do szkół. Warto wspomnieć, że całkowity koszt szczepionki to 1500 zł. Jak wiadomo, rząd warszawski [G.Braun] to zrobił!

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/siewcy_strachu_gardasil_106904.html

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/05/dr-jerzy-jaskowski-czoowy-ekspert.html

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/05/dr-jerzy-jaskowski-szczepieni-rozpowszechniaja-zakazenie/

 

Jak się bowiem okazało, Merck przed wprowadzeniem szczepionki do obrotu przeprowadził badania kliniczne tylko na 1200 dziewczynkach poniżej 16 roku życia w 13 krajach, czyli serie miały po mniej niż sto szczepionych! Pomimo to zanotowano 34 raporty o zakrzepicy naczyń, 27 raportów o wystąpieniu tocznia, 23 raporty o zakrzepie, 16 raportów o udarach mózgu, 544 raporty o napadach omdleń. Te raporty nie miały jednak praktycznego znaczenia. Nie wstrzymano sprzedaży, w celu wyjaśnienia narastających problemów zdrowotnych.

Porównanie ze szczepionką Menactra [na zapalenie opon mózgowych] wykazało, że zgłoszono co najmniej 2 razy więcej konieczności wizyt domowych u dzieci szczepionych Gardasilem, zanotowano cztery razy więcej raportów o zgonach, 6 razy więcej raportów o omdleniach oraz 7 razy więcej innych raportów.

 

Fakty te skutecznie odstraszają od wątpliwych i drogich szczepień dziewcząt i kobiet, nawet w bogatym USA.

http://www.pro-life.org.pl/2007/08/coraz-wicej-ekspertw-

 

Wyraźnie stwierdza się, że szerokie stosowanie u chłopców ma na celu ożywienie sprzedaży Gardasilu. Sprzedaż spadła do 401 milionów dolarów w 3 kwartale 2008 roku. Firma zakładała, że jeżeli uda jej się nakłonić, poprzez dobry marketing - strach - 350 000 chłopców, to mnożąc liczbę chłopców przez 400 dolarów, zarobi w 2011 roku ponad miliard dolarów.

Tutaj uwaga - pytanie, dlaczego w Polsce Gardasil pod zmienioną nazwą Siligard,kosztuje jedna ampułka 500 zł [a jedna osoba to 3 x 500 zł, czyli kuracja to 1500 zł, a nie 1200 zł, licząc po kursie wymiany dolara?

Analityk Lynch David Risinger stwierdza, że dobrze przeprowadzony marketing może dać firmie 2. 7 miliarda dolarów ze sprzedaży w 2011 roku.

Prof .Alicja Zubel jeszcze dosadniej określa takie bezmyślne szczepienie dziewcząt, nie tylko chłopców: ”Niczym nieusprawiedliwione jest więc szczepienie całej populacji, gdy bez tego ilość zachorowań może być sprowadzona do ułamka procenta.” Przykładem takiego bezszczepieniowego likwidowania raka szyjki macicy jest Finlandia i Szwecja. Odpowiednio nagłośnione badania cytologiczne wyeliminowały praktycznie umieralność spowodowaną rakiem szyjki macicy. Koszt był ponad 10-krotnie mniejszy. Nie było żadnych powikłań, tak jak występując po szczepieniach, których leczenie dodatkowo obciąża chorych, jak i NFZ. W Polsce NFZ celowo ogranicza dostęp do badań cytologicznych, wprowadzając limity czasowe.

Należy mocno podkreślić, że szczepienia nie eliminują cytologicznych badań. Innymi słowy, pomimo wydania 1500 zł, kobieta koło 40 roku życia powinna się co 1-3 lata badać cytologicznie, ponosząc określone koszta dodatkowe. Jest to więc nic innego, jak okradanie kasy społecznego, przymusowego ubezpieczenia, na korzyść prywatnej firmy.

W celu podkreślenia tego faktu podam kilka przykładów piśmiennictwa jak najbardziej naukowego. Ciekawe, dlaczego o tych faktach nic nie wiedzą tzw. koryfeusze rządowi?

Jak doniesiono bowiem, 15 września 2011 roku w szczepionkach firmy Merc & Co, sprzedawanych pod nazwą Gardasil, lub w Europie pod nazwą Siligard, znaleziono rekombinację DNA, która utrzymuje się we krwi ludzkiej. Sane Vax Inc. zaskoczony takim wynikiem badań przebadał ampułki zakupione w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Polsce i Francji. Okazało się, że 100 % zakupionych ampułek było skażonych! Jest to więc zjawisko globalne. Oznacza to, że wstrzykuje się dziewczętom biohazard rDNA wirusa HPV, z HPV-11 i HPV-18. Cząstki te zostały opisane, jako mocno przytwierdzone do aluminium.

Tak więc po pierwsze: jednak stosuje się aluminium, wysoce szkodliwą neurotoksynę, bezpośrednio do krwi.

Po drugie: w dodatku przyczepiony do niej rDNA może spokojnie wędrować do mózgu. Już samo aluminium jest odpowiedzialne np. za demencję u ludzi. To obciążone rDNA spełnia rolę broni biologicznej z opóźnionym zapłonem.

cdn.

dr J. Jaśkowski

 

„Szczepienie szczepionką przeciwko HPV to czysty eksperyment,

a dzieci traktuje sie jak króliki doświadczalne” cytat z art.

I w dodatku za darmo, dla firm.

 

Gdańsk 05.XI.2016 r.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(29 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 06 grudzień 2016 02:38
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Depopulacja Polski? Gardasil - Cervical - Siligard