Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Gardasil - Cervical - Siligard. Depopulacja Polski? cz. 2
Kategoria: Medycyna   Środa, 07 grudzień 2016 08:50 Autor:

Gardasil - Cervical - Siligard. Depopulacja Polski? cz. 2

Gardasil - Cervical - Siligard. Depopulacja Polski? cz. 2 foto: Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie”

Szczepionka HPV została zatwierdzona przez rządową Agencję ds. Żywności i Leków (FDA, Food and Drug Administration) w czerwcu 2006 r. i dopiero w roku 2018 spodziewany jest raport z wynikami skuteczności Gardasilu oraz jego długoterminowych skutków ubocznych.

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/nowotwory/kontrowersyjny-gardasil_35612.html

Nie udowodniono bezpośredniej przyczynowości wirusa HPV. Tak uważa Krajowy Instytut Raka w USA. Rak występuje dopiero po 20-50 latach od zainfekowania. Jak więc można stwierdzić skuteczność i bezpieczeństwo szczepionki? Rak szyjki macicy jest przyczyną około 1% zgonów. Nie wiadomo, co go powoduje. Nie wykazano również nieszkodliwości szczepionki. Stwierdzono natomiast występowanie skutków ubocznych, czyli mówiąc wprost, występują liczne powikłania po podaniu Gardasilu, takie jak: bóle głowy, nieżyty żołądka i jelit, ostre zapalenie miednicy, astma, skurcz oskrzeli i zapalenie stawów.

http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?28,10250

Największe zasługi w dezinformacji medyków w Polsce ma bez wątpienia Medycyna Praktyczna, sponsorowana przez największych producentów szczepionek.

Podobny problem mają piewcy chorób wywoływanych przez wirusa brodawczaka. Jak zdążono policzyć, mamy ponad 120 typów tego wirusa. Jednak autorzy publikacji napisanej specjalnie dla Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej podają: ”Wprawdzie wirusa HPV nie udało sie jeszcze wyhodować, ale dzięki zastosowaniu metod molekularnych określono różne genotypy wirusa”, i dalej: „Zidentyfikowano dotychczas aż 120 tych genotypów, ale nie zawsze odpowiadają one serotypom”. Innymi słowy, pomimo ponad 40 lat badań, nie udało się wirusa odkryć. Wiara czyni jednak cuda. Nie wiemy, co jest w środku, ale szczepionkę od 2006 roku już firma Merck sprzedaje. Koncern GSK podobną szczepionkę wprowadził na rynek w 2009 roku.

I najciekawsze jak zwykle na końcu.

Dr Deirdre Young opublikowała pierwszą pracą, że u 16-letniej dziewczyny, zaszczepionej w 12 roku życia Gardasilem, stwierdzono menopauzę, czyli starzenie biologiczne. Innymi słowy, wysterylizowano dziecko kompletnie. Praca opublikowana w Am. J.Reproductiv Immunology opisuje już 3 podobne przypadki, nazwane pierwotną niewydolnością jajników. Badania te zostały potwierdzone przez lekarzy w Izraelu i we Włoszech. Podobnie rząd Indii “zawiesił” program szczepień dziewcząt po 4 zgonach. “Szczepionka przeciwko HPV jest związana z poważnymi niekorzystnymi skutkami o wysokim poziomie zgłaszalności powikłań. Śmierć i wyniszczające choroby zostały potwierdzone”.

 

Tylko w okresie 2010 - 2012 zanotowano po szczepionce Human papilo, typ 6,11,16,18 HPV4, aż 1253 powikłania, to znaczy, że naprawdę było ich co najmniej 25 000. Po szczepionce HPV2 - 480 powikłań - to znaczy koło 10 000, a po szczepionce HPVX - 43 powikłania - to znaczy blisko 1000.

 

Dziewczęta mają objawy przekwitania, czyli starzenia się biologicznego. Podobne obserwacje dochodzą z Japonii. Ministerstwo Zdrowia Japonii wycofało się z zalecania szczepienia Gardasilem, z powodu występowania powikłań. Merck stosował generalnie wysokie łapówki wydając tylko w jednym okresie na ten cel 18 milionów dolarów. Julia Gerberding, która była w latach 2002 do 2009 odpowiedzialna za dopuszczanie tych szczepionek, przeniosła się do firmy Merck, zostając prezesem działu szczepień z dochodami rzędu miliona dolarów.

Szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego powoduje niewydolność jajników. Colafrancesco S. at.all. AmJ Reprod Immunol 2013 Jul 31. W przetłumaczeniu z polskiego na nasze, powoduje bezpłodność!

Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego powoduje toczeń rumieniowaty układowy. Gatto M, at all. Clin Rheumatol 2013, kwiecień 28.

Szczepienia i autoimmunizacja - vaccinosis: niebezpieczne kontakty? Shoenfield Y Aron -Moar J.Autoimmun. 2000 luty 14.

Te prace były znane na długo przed wprowadzeniem Gardasilu do Polski. Firma Merck, producent tego preparatu, została przyłapana na lobbingu do 50 państw za wprowadzeniem przymusu szczepień Gardasilem, jeszcze przed zatwierdzeniem przez FDA. Klasycznym przykładem takiego lobbingu był gubernator Teksasu Rick Peryy, który otrzymał od Mercka 50 milionów dolarów na kampanię wyborczą a jego bezpośrednim doradcą był były „pracownik” korporacji.

Przedwczesna niewydolność jajników w 3 lata po szczepieniu Gardasilem BMJ www.naturalnews.com/041512 Gardasil

 

Drugą stroną medalu jest to, że SĄD w USA przyznał już 49 ofiarom poszkodowanym przez szczepionkę Gardsil 5 877 710 dolarów odszkodowania. Obecnie na rozpatrzenie oczekuje jeszcze 150 pozwów. To dane z 2013 roku.

 

I mamy problem.

Warszawski rząd wprowadza szczepienia gardasilem na rynek polski w okresie, kiedy po doświadczeniach duńskich, japońskich, czy włoskich, kraje te wycofują się ze szczepień. Sam musisz domyśleć się, dlaczego to się dzieje.

 

Ps. Na marginesie.

W Kozienicach, jak zapewnia RynekZdrowia 06.082013 11.03, szczepieniem przeciwko HPV objęte są wszystkie dziewczęta urodzone w latach 2000 - 2003. Gmina wyprowadziła na ten cel z kasy aż 454 000 złotych. Ale to nie koniec. Gmina planuje wyprowadzić jeszcze ponad 300 000 złotych, aby szczepić dalsze roczniki, w sumie 300 dzieci. Zastanówmy się, 300 szczepionek za 716 000 złotych, toż to jest ponad 2000 złotych na dziecko. A inny zwolennik szczepień p. Sławomir Zagorski z GWybiórczej, z dnia 22.07.2009 14.39. zarzuca p. Pospieszalskiemu, że podał cenę szczepionki zawyżoną, bo aż 1400 złotych, kiedy on kupił za 1200 złotych. Kozienice kupiły szczepionkę za ponad 600 złotych drożej, bo aż za 2000 zł! I cicho! Jak twierdzą internauci, 30% ceny szczepionek idzie na łapówki. Pytanie, jak to jest z tymi samorządowcami, lobującymi za szczepieniami?

Rynek zdrowia.pl 25.03.2013. 14.36 w dziale nauka w Polsce [?], powołując się na prof. Marka Spaczyńskiego, byłego Kierownika Centralnego Ośrodka KPPPiWWRSM, zachęca do szczepień, jako jedynej metody zabezpieczenia się przed rakiem. Pod jego światłym doradztwem władze miasta Poznania przeznaczyły z kieszeni Poznaniaków aż 2 700 000 złotych na szczepienia. Ciekawe, czy inne potrzeby są także tak obficie zaspokajane? Na to pytanie już sami Poznaniacy muszą sobie odpowiedzieć.

A podobno mamy CBA? Czyli jest to jednoznaczne potwierdzenie faktu, że jesteśmy półkolonią koncernów.

Poniże podaję wycinek piśmiennictwa jak najbardziej uniwersyteckiego wskazującego na występowanie licznych powikłań po tej szczepionce. Każdy może sam sprawdzić jak jest oszukiwany.

dr J. Jaśkowski

 

„Szczepienie szczepionką przeciwko HPV to czysty eksperyment,

a dzieci traktuje sie jak króliki doświadczalne” cytat z art.

I w dodatku za darmo, dla firm.

 

Gd.06.XI.2016r.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Gardasil - Cervical - Siligard. Depopulacja Polski? cz. 2