Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Prawda naukowa a szarlataneria w historii i stomatologii
Kategoria: Medycyna   Środa, 25 styczeń 2017 14:10 Autor:

Prawda naukowa a szarlataneria w historii i stomatologii

Prawda naukowa a szarlataneria w historii i stomatologii foto: Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: „Nie daj się ogłupiać”

Już przed kilku laty wystąpiłem z tezą, ze to co usiłują mass media polskojęzyczne, głównego nurtu dezinformacji, niemieckich właścicieli pod kontrolą amerykańska do 2099 roku, przedstawić niewiele ma wspólnego ze współczesna nauką.

Problem ten nie dotyczy tylko medycyny ale także historii szczególnie ostatnich 100 lat.

 

Usłużni idioci [Goldman zwany w Polsce Leninem] cały czas się pocą nad takim pisaniem podręczników aby młodzież nic nie zrozumiałą.

Tworzą jakieś wyimaginowane historie wg aktualnie poprawnego politycznie szablonu. Za to wdzięczny suzener przyznaje im tytuły naukowe i nagradza grantami.

 

Opłacani przez starszych i mądrzejszych [St.Michalkiewicz], którzy finansują tylko te pozycje i tych „literetów” którzy wypełniają posłusznie i z talentem otrzymane polecenia, tworzą infantylne, ale obowiązujące wersje historii.

Nie jest to nic nowego. H. Sienkiewicz, pracownik Kornnenberga, totumfackiego klanu Rothschilda, za skreślenie rozdziału, a właściwie zmianę tego rozdziału o podpaleniu Rzymu za Nerona 66 roku, dostał przecież [za Quo Vadis] nagrodę Nobla.

No, może powiedzmy jeszcze przyczyniła się do tego Trylogia, czyli zamazanie historii polskiej XVII wieku, czyli przerzucenie ciężaru winy na Szwedów, a wymazanie mordów Moskwicina.

Przypomnę:

Napad na Polskę w 1654 roku został poprzedzony rokoszem Chmielnickiego przeprowadzonym za pieniądze Moskwy i City of London. Pan Lord Protektor dał niejakiemu Karolowi Gustawowi aż 200 000 talarów na złupienie Polski, nie licząc tego co pokradnie.

Do dnia dzisiejszego w muzeach szwedzkich znajdują się zrabowane w Polsce przedmioty.

I o dziwo, żaden z tzw. rządów po 1944 roku nie zwraca się z wnioskiem o odzyskanie tych zabytków.

W historii powszechnej możemy natomiast znaleźć dane dotyczące usprawiedliwiania się Cara, że nie może wspomóc należycie Chmielnickiego, ponieważ jest zaangażowany 200 000 armią w podbój Litwy. Jest faktem bezspornym, że bandy Złotorenki tak zdziesiątkowały mieszkańców np. Wilna, czyli wymordowały, że jeszcze w 100 lat później liczebność miasta nie osiągnęła poziomu z przed najazdu.

A kto w szkole z nazwy polskiej, słyszał o Złotorence?

Walki z Moskwicinem odbywały się w ok. 10 krotnie większej masie aniżeli ze Szwedami. Moskwa np. wystawiała armie 50 000, a Polacy 20 000. W tym samy czasie hetman Czarnecki siłami ok. 2000 żołnierzy, gromił 5000 Szwedów.

Podobnie, w np. XIX wieku Rotchild and Comapny stworzyli niejakiego Marksa i jego socjalizm w celu lepszego kontrolowania mass pracujących, a w Polsce przedstawiano tego osobnika jako wybitnego twórce i Ojca socjalizmu.

A niby czym socjalizm różni sie od kapitalizmu?

W jednym i drugim przypadku chodzi tylko i wyłącznie o monopol. W socjalizmie monopol zostaje w „rencach partii” a w kapitaloźnie w „rencach” burżujów.

Jedna i druga grupa ma do pomocy tzw. służby specjalne i potem policję, a jak tego za mało to ma jeszcze wojsko.

Proszę zauważyć po 1944 roku armia w Polsce była używana tylko jako Body Guard do ochrony rządu; zarówno w 1945-48, jak i w 1956, jak i 1970 jak i 1981 . Zawsze czołgi na ulicach kończyły spektakl.

To wylansowanie Marksa jako wybitnego socjalistę z detalami opisał A. Sutton w książce pt; Wall Street i Rewolucja Bolszewicka. Książka została napisana w 1976 roku, a dopiero obecnie dotarła do Polski dzięki p. Janowi Białek. Za co serdeczne gratulacje i podziękowania.

Proszę zauważyć jaki poziom merytoryczny reprezentują tzw. polscy historycy. Żadnemu spośród nich nie chciało się odkłamać „moskiewskiej” wersji historii.

Ile autorytetów postkomunistycznych musiałoby upaść?

To są skutki braku dekomunizacji czy deubekizacji na wyższych uczelniach i w Kościele.

A. Sutton pisze wyraźnie:

Poniższa książka w oparciu o dokumenty Archiwum Departamentu Stanu, dział 861.00 obrała sobie za cel wskazanie ścisłego związku pomiędzy niektórymi międzynarodowymi bankierami z Nowego Jorku a rewolucjonistami.

Podobną tezą starałem sią udowodnić w książce wydanej przed kilku laty pt: ”Zbrodnia na Morzu Białym 1940r.”

Żaden Marks, TROCKI - Bronstein, czy Goldman -Lenin nic nie mogliby zrobić bez pieniędzy. A pieniądze miały tylko banki.

Odmiennie od A.Suttona nadal twierdzę, że głową interesu byli bracia Warburgowie. Jeden z pośród nich był nie tylko bankierem ale i szefem jawnej i tajnej policji Cesarstwa Pruskiego. Miał więc to co do przewrotu jest potrzebne; pieniadze i odpowiednich ludzi.

Drugi z braci, jako szef FED-u, z Ameryki dosypała tylko, w pierwszym okresie, dużo grosza. Ale potem dzięki odpowiednim kontraktom np. Elektryfikacja kraju, szybko sobie wszystko odbiła.

Przypomę słynne czołgi T-34 to konstrukcja FORDA.

 

Podobnie dzieję sie w medycynie. Liczne tego przypadki opisałem wcześniej.

Ostatnio dostałem list od stomatologa, który poruszył niezwykle ciekawy problem leczenia aktualnego zębów czy też naciągania pacjentów. Wiadomo jak boli to każdy robi wszystko aby ból minął.

Ale czy to co obecnie robi się w tym interesie zwanym stomatologią jest odpowiednie dla chorego?

 

To już zupełnie inna historia.

Niedawno pisałem, że stosowanie past do zębów pogarsza stan fizyczny zęba. Szczególnie szkodliwe są pasty z fluorem. Wiadomo o tym od co najmniej półwiecza.

Jak każdy może osobiście sprawdzić półki sklepów zawalone są właśnie preparatami z neurotoksyną -fluorem. I tzw. rząd warszawski nic nie robi.

Wiadomo, powiedział to nawet jeden z najważniejszych ministrów tj. Spraw Wewnętrznych, że jesteśmy tylko formalnie państwem.

Poniżej list jednego ze starych doświadczonych stomatologów a nie obecnych dentystów. List zatytułowany jest:

 

UWAGA !!!! TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Coraz więcej jest doniesień (i to również "oficjalnych"- takich jak ta poniżej) mówiących, że tzw. współczesna medycyna wcale nie jest taka bezpieczna i sprawdzona:

http://www.infodent24.pl/techdentpost/skaling-plus-implanty-tytanowe-zrodlem-problemow,106539.html

 

Gdy od blisko 25 lat przekonuję swoich pacjentów i znajomych, że modne implanty oraz wszelkie nowinki nie są tak zupełnie OK, i mogą być przyczyną licznych powikłań z nowotworami włącznie to patrzą na mnie jak na idiotę i starego dentystę, który nie nadąża za nowinkami medycyny.

A teraz z naprawdę grubej rury (trzymajta się ludziska!!!!!) Nie czytaj tego artykułu wieczorem, bo nie zaśniesz, jak policzysz, ile masz już martwych zębów!

https://martabrzoza.pl/rak/rak-zabojcze-leczenie-kanalowe/

Jest to o tyle ciekawe, że "po cichu" mówiono nam o tym jeszcze w czasie studiów, więc prawie pół wieku temu). Za rozpowszechnianie tych informacji grozi mi co najmniej spalenie na stosie (zawodowym na początek). Pierwszą zapałkę zapaliłyby wielkie koncerny zarabiające na dentystach: czy wiesz, ile kosztuje np. mikroskop do pracy w stomatologii? A odpowiednie instrumenty i przyrządy?

Np tutaj: http://mikroskopyzeiss.pl/

Wejdź w zakładkę" ceny" i bądź gotowy na małe zaskoczenie:)

Dodatkowo polecam poszukania w Necie wyjaśnienia pojęcia ZAKAŻENIE ODOGNISKOWE, np:

http://www.medonet.pl/choroby-od-a-do-z/choroby-zakazne,zakazenie-odogniskowe,artykul,1578408.html

http://www.portaldentystyczny.pl/pacjent/vademecum_pacjenta/art7,choroba-odogniskowa-vademecum.html

http://forum.dentonet.pl/viewtopic.php?t=15084

Jeszcze więcej znajdziesz z pewnością na stronach anglo/niemiecko języcznych. W swoich zbiorach staroci wszelakich mam książeczkę wydaną w roku bodajże 1950 dla... młodych matek(!), gdzie cały ten problem przedstawiono na prostym rysunku. Jak to znajdę, to zeskanuję i wyślę.

Mam prośbę: porozmawiajcie o tym "na próbę" ze swoim dentystą. Napiszcie mi później, bardzo proszę, co Wam powiedział. Robię taką swoją wewnętrzną ankietę wśród znajomych, aby sprawdzić stopień "poprawności" dentystów w stosunku do swoich pacjentów. Jak do tej pory, to reakcje były mniej więcej takie same: "bzdury, to nie ma nic wspólnego ze współczesną medycyną, kto rozsiewa takie zabobony" itp, itd.

I wszystko jasne.

PAMIĘTAJ , TYLKO TE IDEE ŻYJĄ, KTÓRE WG STARSZYCH I MĄDRZEJSZYCH ŻYĆ MAJĄ.

dr J. Jaśkowski

 

Pamiętaj:

Leczenie jest zawsze sprawą indywidualną chorego.

Ustawy medyczne służą handlarzom i spec - służbom.

w celu lepszego zniewolenia człowieka [politycznego/ekonomicznego]

 

Gda. 25.I.2017 r.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Prawda naukowa a szarlataneria w historii i stomatologii