Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Jak truje nas Rząd i jego instytucje
Kategoria: Medycyna   Poniedziałek, 30 styczeń 2017 12:28 Autor:

Jak truje nas Rząd i jego instytucje

Z cyklu: „ Państwo istnieje formalnie”

W nawiązaniu do powyższego motta uważam, że trucie ludności złą żywnością jest sprawą, która powinna być znana wszystkim przeciętnym zjadaczom chleba. A więc od początku. Społeczeństwo jako tako rozwinięte politycznie tworzy rząd, którego zadaniem jest regulacja spraw tzw. zewnętrznych, jak i wewnętrznych pomiędzy, nazwijmy to sąsiadami. Można z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością stwierdzić, że od 1944 roku mamy ciągłość władzy.

Proszę zauważyć, że po 1989 roku żadna z grup przejmujących władzę nigdy nie opublikowała żadnej białej księgi, czyli nie ujawniła, jaki jest stan kasy. Nie wyjaśniono także, na co poszły te rzekome pożyczki. Po co „barany” mają coś tam kombinować? Wielkość pobieranych pożyczek wręcz wskazuje na zupełnie inne ich przeznaczenie. Przykładowo p. Marcinkiewicz przez okres 6 miesięcy zapożyczył nas biedny kraj na 10 miliardów dolarów. Agent Kominternu, czyli Międzynarodówki Konsorcjum Rothschilda, potrzebował aż 10 lat, aby taką kwotę pobrać i w dodatku ludzie coś tam z tego mieli. Po „delikatnie mówiąc” defraudacji p. Marcinkiewicza, jednym efektem tego zadłużenia było jego zatrudnienie w banku zagranicznym. Takich przykładów można mnożyć. Vincent R. pobrał bliżej nieokreślaną pożyczkę w setkach miliardów i znowu nikt nie wie, gdzie te pieniądze poszły. A może to tylko papierki przez niego podpisywane, a pieniędzy nigdy nie widzieliśmy na oczy? Nie jest to takie dziwne.

Znam przykład pana ze Szczecina, który jako dyrektor szpitala zamówił chyba tomograf, następnie jako pracownik Ministerstwa Zdrowia zatwierdził ten zakup. Potem, jako dyrektor Urzędu Ceł przepuścił towar do Szczecina. Następnie, ponownie jako dyrektor szpitala, potwierdził odbiór sprzętu. Problem w tym, że sprzęt nigdy nie istniał. Chodziły same papierki.

Podobnie wygląda zresztą sprawa kredytów na mieszkania. Mieszkanie kosztuje powiedzmy 300 000 złotych. Ale z odsetkami, po 20-30 latach kredytobiorca musi spłacić ponad 600 000. Od kiedy to wartość mieszkania po 30 latach wzrasta o 100%. Przecież to jawny kant. Ale jak powiedział pewien doskonale zorientowany minister, jesteśmy tylko państwem pozornie istniejącym, a drugi od finansów dodał, że to konsorcjum bankowe ustala przepisy i ustawy. Aktorzy sceny politycznej z Wielskiej nie mają nic do powiedzenia. Nie wierzycie?

Prawo bankowe, zatwierdzone przez tych ludzi, od razu powoduje powstanie nierówności stron. Bodajże art. 96 tego prawa wyraźnie mówi, że wnioski banków do sadów muszą być rozpatrzone w terminie 3 dni, a Twoje, Szanowny Czytelniku, jak przyjdzie ich kolej i dobra wola urzędnika.

 

Otóż posiadamy liczne instytucje, rzekomo zajmujące się naszym zdrowiem i bezpieczeństwem. Do takich instytucji bez wątpienia należy Główny Inspektor Sanitarny z całą kohortą sanepidów, Minister Zdrowia, czy Ministerstwo Środowiska. Ale tak naprawdę przeciętny Polak to słyszał o tych instytucjach tylko w kontekście handlu szczepionkami i przymusie szczepień.

Proszę zauważyć, w państwowym powszechny nauczaniu nie ma żadnego przedmiotu, który informowałby przyszłe pokolenia o zakresie pracy tych urzędów, czy w ogóle o prawach i obowiązkach. Z drugiej strony urzędnicy uknuli sprytny slogan, że nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania. Jest to potwierdzenie tezy, że jesteśmy tylko kondominium koncernów bankowych.

Oto konkretny przykład. Od co najmniej 2 dekad trwa walka o zakaz handlu preparatem zwanym glifosat, w Polsce zwanym Randap. Preparat jest produkcji firmy Monsanto i nosi nazwę Roundap. W Polsce handluje nimi szwajcarska firma Sygenta. Ostatnio przeprowadzono badania próbek moczu ludności w całej Europie. Ochotnicy pochodzili ze wszystkich krajów europejskich także z Polski. Okazało sie, że u ponad 45% badanych osób wykryto ten herbicyd w moczu.

 

Jakie są skutki działania Glifosatu?

Glifosat w stężeniu ppb, czyli części na miliard powoduje:

• 0.1 ppb zmienia funkcję ponad 4000 genów, w tym w wątrobie i nerkach. Zanotowano w Argentynie i na Cejlonie prawdziwą epidemię niewydolności nerek u rolników stosujących glifosat.

• 0.1 ppb powoduje ciężkie uszkodzenia narządów u szczurów. Szczur jest zwierzęciem mającym podobny do człowieka metabolizm

• 0.1 ppb jest dopuszczalną normą występowania w wodzie pitnej. Jak widać, już w tej koncentracji powoduje choroby.

• 10.ppb powoduje toksyczne działania na wątrobę ryb.

• 700 ppb dopuszczalna koncentracja glifosatu w wodzie pitnej w USA.

• 11.900 ppb to stężenie znalezione w soi GMO. Jak wiadomo, 96% soi na rynku jest pochodzenia GMO. Całe przetwórstwo sojowe, mleko sojowe, nagminne zalecane niemowlakom, oleje sojowe itd., to soja GMO.

Glifosat stwierdzono w mleku karmiących kobiet oraz w szczepionkach dla niemowlaków. Badania argentyńskie udowodniły istnienie glifosatu w podpaskach i tamponach dla kobiet, a nawet sterylnej gazie. Glifosat jest prawdopodobnie czynnikiem rakotwórczym wg WHO. Ale wg badań naukowców jest na pewno czynnikiem rakotwórczym. Sam musisz wybrać, komu dajesz wiarę.

 

Co to znaczy?

W niedługim czasie nasili się epidemia raka dróg rodnych u kobiet.

I mamy poważny problem.

Sprawdź sam Dobry Człeku jaki sanepid wykonuje badania koncentracji glifosatu w żywności?

Kiedy i gdzie Główny Inspektor Sanitarny wypowiadał się o tej truciźnie? Za to ma czas brać udział w cyrkach ze szczepieniami.

Kiedy i gdzie Minister Zdrowia ostrzegał PT Pediatrów, czy w ogóle wydał zakaz stosowania mleka sojowego dla niemowląt?

Kiedy jakakolwiek gazeta polskojęzyczna niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, zadała pytanie PT Ministrom: jak długo jeszcze będzie się odbywało to trucie społeczeństwa?

 

Udowodniono już dawno, że tzw. uczulenie na gluten to właśnie zatrucie przewlekle glifosatem.

Czy kiedykolwiek p. prof. T. Jackiewicz, konsultant krajowy pediatrii, kiedykolwiek ostrzegała swoich kolegów o mleku sojowym i soi z glifosatem w środku?

Czy p. Minister Szyszko, nagle przebudzony do walki z rzekomym smogiem, podał do publicznej wiadomości, o ile takie badania przeprowadził, o stanie zatrucia wód otwartych Randalem?

Czy Minister Rolnictwa kiedykolwiek ustalił normy skażenia ziarna przyjmowanego w punktach skupy na zawartość glifosatu?

Widzisz wiec sam, Szanowny Czytelniku, że owi ludzi, przejadający Twoje podatki, praktycznie nic dla ciebie nie robią i nie dbają o Twoje bezpieczeństwo. Zapożyczają kraj na setki milionów dolarów, czy euro, ale nie w Twoim interesie. To wszystko służy tylko i wyłącznie utrzymywania Ciebie w roli Biologicznego Robota, mającego płacić coraz większe podatki. I trzeba przyznać, robią to dobrze i systematycznie. Zdecydowania większość tego mniej wartościowego ludu nie zdaje sobie sprawy jak jest oskubywana.

Podobno mamy ponad 470 wyższych uczelni, ale nie ma prac magisterskich na tematy istotne dla sąsiadów, czyli współmieszkańców. Po co sie narażać. Stare sowieckie przysłowie mówi: „Tisze jedziesz, dalsze budziesz”. Czyli skóra fura i komóra to hasła na dzisiaj. Jutra może nie być.

dr J. Jaśkowski

 

Nasze życie zaczyna się kończyć wtedy, kiedy zaczynamy milczeć w ważnych sprawach. M.L. King

 

www.jonrappoport 2016/12/31

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/roundup_czyli_quotdziadku,p1752732574

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ludzie-jak-chwasty-gluten-2016-06

www.mainerepublicemailalert/ 2016/11/04

www.weedscience.org

www.mercola.com z 2013/02/12

http://detoxproject.org/?s=glifosat&x=0&y=0

http://search.mercola.com/results.aspx?q=glifosat

www.greenmedinfo.com

http://www.polishclub.org/2014/05/29/dr-jerzy-jaskowski-randap-samounicestwienie-smutne-refleksje-w-niedzielny-wieczor/

https://www.polishclub.org/2017/01/15/dr-jerzy-jaskowski-zdrowie-publiczne-a-bezpieczenstwo-narodowe/

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-polska-korporacjami-stoi-2016-09

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ludzie-jak-chwasty-gluten-2016-06

http://www.greenmedinfo.com/blog/roundup-weedkiller-found-75-air-and-rain-samples-gov-study-finds

http://www.greenmedinfo.com/article/pesticides-mississippi-air-and-rain-comparison-between-1995-and-2007

 

gda. 29.01.2017 r.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(30 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 02 luty 2017 23:03
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Jak truje nas Rząd i jego instytucje