Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Bajania handlarzy szczepionek, a nasze zdrowie
Kategoria: Medycyna   Czwartek, 02 marzec 2017 03:54 Autor:

Bajania handlarzy szczepionek, a nasze zdrowie

Z cyklu: "Państwo istnieje formalnie"

Internauci zadają mi często pytanie, dlaczego artykuły na tematy medyczne umieszczam pod szyldem „państwo istnieje formalnie”.

Odpowiadam, to bardzo proste. Takie zakłamanie bez zgody aparatu politycznego nie mogłoby mieć miejsca w żadnym praworządnym i samostanowiącym państwie. Jeżeli znajdujemy zupełnie inne informacje w naukowych pracach, a o czymś zupełnie innym trąbią z trybuny sejmowej, czy w wystąpieniach telewizyjnych tzw. eksperci rządowi, to mamy dwie możliwości.

Pierwsza: to nie są żadni eksperci, tylko aktorzy wynajęci do odegrania określonej roli. Nie ma w tym nic dziwnego. Pamiętam swego czasu jak w TV w Gdańsku występowała jakaś pani z podpisanym nazwiskiem i tytułem mojej koleżanki. Gdy ta zaprotestowała, to jej odpowiedziano bardzo niegrzecznie, że może ich podać do sądu.

Możliwość druga: cała akcja jest ustawiona odgórnie i jako kondominium bankowo - polityczne owi aktorzy realizują jedynie określony scenariusz. A jak któremuś się nie podoba i chce powiedzieć coś innego, to albo ciężarówka ze żwirem, albo seryjny samobójca staje mu na drodze, vide A.Lepper, Jur...

I proszę zauważyć, te kłamstwa oficjalnie podawane w polskojęzycznych mass mediach niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, nie wzbudzają żadnego zainteresowania wymiaru sprawiedliwości. A przecież w przypadku śp. Ojca pana Ziobro sprawa nabrała mocy. Czyli sytuacja jest taka, jak w wyniku działania medycznego umrze jedna osoba, to jest sprawa, a jaki kilka tysięcy, to wiatr rozwiewa po ulicach. A tych ekspertów się dodatkowo nagradza.

A przecież ekspertów nominuje właśnie władza polityczna. I nie tylko nominuje, ale i wysoko nagradza. Przecież jak się te papierki zwane bonami towarowymi, a w prasie pieniądzem, samemu drukuje, to co za problem wydrukować trochę więcej. Proszę zauważyć, taki pan Vicent R pobierał rzekomo pożyczki z rozmaitych banków, a do dnia dzisiejszego nie wiemy, czy pobrał „tylko” 350, czy 400 miliardów dolarów.

No, a już zupełną tajemnicą jest to, na co te pieniądze poszły, ponieważ pomimo minięcia 1.5 roku od zmiany, nadal rząd warszawski nie może się doszukać tych pieniędzy i określić nawet wielkości pożyczek. Jeżeli głupie dziesięć miliardów genseka Gierka, agenta Kominternu spłacaliśmy prawie 40 lat, to te 400 miliardów będziemy spłacać przez 400 lat, czyli okres dłuższy, aniżeli cała epoka Jagiellonów, do której to tradycji obecnie się nawiązuje. Czyli zrealizowano czarny scenariusz - SCLAVUS znaczy niewolnik.

Przypomnę, to nic nowego. Już hunta wojskowa rozdała w pierwszym roku stanu wojennego 1320 nominacji profesorskich i każdy może zobaczyć te wybitne osiągnięcia ludzi nauki tamtego okresu. Ta czarna dziura w nauce i oświacie, jaka powstała w tamtym okresie jest nie do odrobienia z powodów sprowadzenia Polski do roli kondominium banków. Przypomnę, pan Prezydent Duda podpisał ustawę bankową zrównująca w karze fałszerzy faktury vat z mordercami, czyli po 25 lat równo dla obu przestępstw.

Otóż pan senator Robert F. Kennedy podał do publicznej wiadomości fakt, że przemysł farmaceutyczny jest największym pracodawcą mass mediów. Reklamy preparatów medycznych dają dochód w wysokości 5.6 miliarda euro rocznie. Te reklamy powodują prawdziwa schizofrenię u czytelników. Przykładowo rząd, a za nim jego klakierzy, ostrzegają społeczeństwo, a w szczególności kobiety w ciąży o zawartości rtęci w rybach, co może szkodzić płodowi. Zdanie to wymaga wyjaśnienia. Otóż jedynym źródłem rtęci w rybach jest hodowla w tzw. specjalnych warunkach. Hodowcy, nie chcąc dopuścić do epidemii i masowego ścinania ryb, wpuszczają do wody roztwory rtęci w celu dezynfekcji wody. Oczywiście głupie ryby o tym nie wiedzą i zjadają tą rtęć. Na końcu łańcucha pokarmowego stoi także ta biedna kobieta w ciąży i ten płód. A znani skąd inąd dietetycy zachęcają te matki do jedzenia ryb. I koło się zamka, a zysk rośnie. Żadne państwowe inspekcje nie zabraniają wrzucania rtęci do wody. Wszyscy są zadowolenie z wyjątkiem płodów, które rodzą się z wadami lub chorują.

Schizofrenia rządu polega na tym, że z jednej strony ostrzega przed zjadaniem ryb zawierających rtęć, a z drugiej strony stosuje przymus szczepionek, podających rtęć bezpośrednio do krwioobiegu. Innymi słowy, przedstawiciele rządu są na takim niskim poziomie merytorycznym, że nie rozróżniają dróg podawania rtęci do przewodu pokarmowego, czy do krwi.

Wychodzi jeszcze jedna sprawa na wierzch. Otóż już student po II roku medycyny z dobrej uczelni medycznej powinien wiedzieć, że 75% przeciwciał znajduje się w przewodzie pokarmowym, a nie we krwi. We krwi znajduje się tylko ok. 5% przeciwciał. Natomiast cała filozofia wakcynologów polega na bezpodstawnym założeniu, że przeciwciała wszystkie znajdują się we krwi. Takiej głupoty to nawet by słynny baron Munchhausen nie wymyślił.

Szczepionkowcy z tytułami profesorów, a jakże, przecież w kraju, w którym prezydent ma 5 klas, to każdy 7-klasista może być już profesorem, wmawiają społeczeństwu, że szczepionki zapewniają odporność na daną chorobę. Ot, taki dr Ernest Kuchar z warszawskiej Kliniki Pediatrii twierdzi np. na stronie PARENTIN.PL, że grypa to poważna choroba i tylko szczepienia jej zapobiegają. A Polacy to taki głupi naród, że się nie chce szczepić i dlatego choruje.

A co na ten temat mówią nauki medyczne? Otóż opublikowano badania angielskie dotyczące skuteczności szczepień przeciwko grypie i podawania witaminy D-3

Przebadano 11 321 osób, w 25 oddzielnych badaniach. Zespół z Queen Mary University opublikował wyniki tych analiz w British Medical Journal. Okazało sie, że przyjmowanie witaminy D-3 jest o wiele skuteczniejszym sposobem zapobiegania infekcji górnych dróg oddechowych, łącznie z zapaleniem płuc, aniżeli szczepienia. Jak wiadomo, brak jakiegokolwiek efektu pozytywnego szczepień u osób po 50 roku życia. Wartość szczepień w tej grupie wiekowej jest taka sama jak mycie rak. Nieznany nauce jest jakiekolwiek przypadek powikłań po myciu rąk. Szczepienie przeciwko grypie nie tylko, że najeżone jest licznymi powikłaniami, ale dodatkowo wprowadza bezpośrednio do krwioobiegu rtęć, która jest znaną neurotoksyną. Udowodniono także, że po każdym szczepieniu w następnym roku przebieg choroby jest cięższy. Udowodniono także, że wstrzykiwana rtęć i aluminium przyspiesza objawy demencji.

Dr Adrian Martineau [z zespołu badawczego] stwierdził wprost, że gdyby suplementować społeczeństwo w witaminę D, to można by oszczędzić u około 3.25 miliona ludzi zachorowań na choroby wirusowe: grypę i przeziębienia.

I mamy problem.

Jak widzimy, te prace naukowe są skrzętnie chowane przez tzw. instytucje rządowe. Główny Inspektor Sanitarny zajmujący się handlem szczepionkami lub rapem, ani razu nie skontrolował suplementacji w witaminę D dzieci i młodzieży w szkołach. Podobnie p.prof. Teresa Jackiewicz nawet nie zająknęła się nad podawaniem witaminy D dzieciom.

A niby w jakim celu? A niech chorują, przerób będzie większy.

dr J. Jaśkowski

 

Celare fraudem fraus est - co się przekłada: ukrywanie oszustwa jest oszustwem! [rzymska maksyma prawna].

 

więcej:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-jesien-sie-zbliza-dealerzy-grypy-ruszaja-do-boju-2016-08

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-7000-ludzi-odstrzalu-lodzi-szczepienia-grypa-dr-jerzy-jaskowski-2016-09

http://www.polishclub.org/2017/02/03/dr-jerzy-jaskowski-medycyna-strachu-grypa-zysku/

http://www.polishclub.org/2015/01/27/dr-jerzy-jaskowski-grypa-nie-daj-sie-oglupiac/

http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/81152-powiklania-po-grypie

http://kuprawdzie.pl/hiszpanska-grypa-mit/

http://www.polishclub.org/2015/04/17/dr-jerzy-jaskowski-nasze-kochane-zdrowie-czyli-co-rola-witaminy-d/

http://www.polishclub.org/2016/10/14/dr-jerzy-jaskowski-niski-poziom-witaminy-d-zwiazany-ze-smiercia-wszystkich-przyczyn/

http://www.polishclub.org/2017/02/15/dr-jerzy-jaskowski-zdrowie-witamina-d-dokonczenie/

https://www.facebook.com/pg/JJaskow/posts/

 

Gda.26.II.2017r.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 02 marzec 2017 04:00
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Bajania handlarzy szczepionek, a nasze zdrowie