Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Jan Taratajcio o przyczynach wszystkich chorób
Kategoria: Medycyna   Niedziela, 22 wrzesień 2013 23:48 Autor: admin

Jan Taratajcio o przyczynach wszystkich chorób

Jan Taratajcio o przyczynach wszystkich chorób foto: YouTube
Kolejny program z twórcą niezykłego zappera – Generatora Zdrowia „Nunczako”, Janem Taratajcio. Konstruktor nie ma zbyt wiele wolnego czasu, dlatego zdecydował się na rozmowę w samochodzie, podczas jazdy na spotkanie z tajemniczą egzorcystką (bohaterką kolejnego reportażu).

Ta rozmowa nie spotka się z miłym przyjęciem agentury mafii farmaceutycznej (tzw. Big Pharma), dla której zdrowi ludzie nie są dobrym towarem, gdyż nie wymagają żadnych tzw. „lekarstw” by normalnie funkcjonować. Zarówno wcześniej wspomniane na tym blogu MMS, boraks, Nakseltron (Adepend) zappery, czy też metody ziołowe wspomniane przez Jana Taratajcio nie mogą być opatentowane i ich cena nie może być niebotycznie wywindowana, stąd nie leżą w interesie mafii.

A przecież to nie lekarstwa, ani nie lekarze leczą chorego, a jego system immunologiczny. Dobry lekarz o tym wie i tak działa by wzmocnić system immunologiczny. Podobnie rozumuje Jan Taratajcio, który choć nie jest lekarzem, doskonale wie co może wzmocnić nasze organizmy.
Dlatego też stworzył bio-rezonator „Nunczako”, który nie jest zwykłym zapperem, bowiem posiada możliwości wzmocnienia tzw. „aury” człowieka.
„Nunczako” jest podstawą systemu wzmocnienia sił obronnych organizmu metodą Jana Taratajcio – okazuje się, że nawet bez stosowania ziół, a nawet bez zasilania, ma pozytywny wpływ na nasze pole Meissnera (inne określenie aury). Odpowiedzi od użytkowników „Nunczako” dowodzą, że bio-rezonatory działają, choć nikt nie potrafi powiedzieć dokładnie jak. Niektórym ciemnieją włosy, a nawet odrastają, jak piszącemu te słowa. Inni czują pozytywny wpływ na swoją „energię życia”, szczególnie ludzie starsi. Są też doniesienia, z dokumentującymi to zdjęciami, że na skutek stosowania bio-rezonatora Nunczako, znikają rakopodobne owrzodzenia skóry.

Daleko jeszcze do wyciągania wniosków, że zappery są skuteczne na większość dolegliwości. Ale polecam posłuchać Jana Taratajcio co ma do powiedzenia na temat alternatywnego podejścia leczenia większości chorób, które mają prawdopodobnie jedną przyczynę – pasożyty.

 


Źródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(24 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 23 wrzesień 2013 10:55
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Jan Taratajcio o przyczynach wszystkich chorób