Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Prawda o biorezonatorach Nunczako, której boi się mafia
Kategoria: Medycyna   Czwartek, 03 październik 2013 11:56 Autor: admin

Prawda o biorezonatorach Nunczako, której boi się mafia

Prawda o biorezonatorach Nunczako, której boi się mafia foto: YouTube
Po oglądnięciu niniejszego reportażu zrozumiecie czego obawia się mafia farmaceutyczna. Obawia się, że informacja o wręcz fenomenalnym działaniu biorezonatora Nunczako rozejdzie się w społeczeństwie i ludzie zaczną myśleć. Zaczną zadawać pytania, dlaczego prawda o prostym urządzeniu jest starannie ukrywana, dlaczego wprowadza się nas w błąd, jeśli chodzi o przyczyny większości chorób, dlaczego dyskredytuje się wszystkie osoby, które próbują uświadomić ludziom, że nasze organizmy można pobudzić do efektywniejszego zwalczania chorób za pomocą urządzenia emitującego falę elektromagnetyczną o odpowiednim kształcie.

Wynalazek zappera ma już kilkadziesiąt lat, jednak do dnia dzisiejszego mało kto o nim wie. Konstruktor biorezonatora, bo Nunczako to więcej niż zapper, Jan Taratajcio, wiedział, że ruszy lawinę. Takich relacji jak Barbary i Janusza Zielińskich jest już więcej. Jan Taratajcio dostaje coraz więcej maili o dobroczynnym działaniu biorezonatorów. Oto jeden z ostatnich, który udostępnił mi konstruktor, oczywiście bez podania danych autora:

Zapper ptrzymalam w piatek 26.11.2013 [ewidentna pomyłka w dacie] i zaraz zaczelam go uzywac. W ciagu 2 pierwszych dni mialam lekki bol glowy ale nie przejmowalam sie tym , bo zdaje sobie sprawe , ze to byla duza ilosc uwolnionych toksyn. Mialam lekki bol gardla, ktory ustapil niemal natychmiast. Rowniez bol kregoslupa, ktory trapil mnie od lat zniknal. Prawdopodobnie mialam jakas bakterie w pecherzu , ktora objawiala sie tym, ze gdy tylko mialam potrzebe isc do toalety, to musialam isc natychmiast. Ta przypadlosc rowniez zniknela. Czuje sie nie ta sama osoba, mam duzo energii, nie czuje zmeczenia do pozna wieczor , spie jak male dziecko. Po 2 dniach zaczelam uzywac rowniez boraks ale male dawki, okladnie 1 lyzeczka od herbaty rozpuszczona w litrze wody i zazywam tego roztworu doslownie po lyzeczce z 1/2 szklanki wody, robie to 3 razy dziennie. Do tego magnezjum 200 mg ale glycinate, ktore jest bardzo dobrze przyswajalne. Wedrujace bole w stawach zniknely , to wszystko jest niesamowite. Wzrasta zainteresowanie wsrod znajomych.

Relacje państwa Zielińskich, które możecie obejrzeć na zamieszczonym nagraniu są autentyczne. Nie spodziewałem się tego usłyszeć jadąc na nagranie. Sądzę, że biorezonator Nunczako nieprzypadkowo znalazł się w ich rękach. Pana Janusza znam jako Obrońcę Krzyża pod Pałacem Prezydenckim – wielokrotnie mogliśmy go zobaczyć i usłyszeć, nie tylko na YouTube, ale i telewizjach reżimowych. Wielokrotnie próbowano go zniesławić, bez skutku – dlatego, że stoi za nim prawda i rzeczywista wiara. Janusza zmógł dopiero rak. Przez rok był wyłączony z czynnego życia, cierpiał.

Posłuchajcie sami co mówi o pomocy jaka mu przyszła ze strony „dobrych ludzi”. Ja sądzę, że pomoc przyszła nie ze strony „ludzi”, a sił wyższych – tych samych, o których mówi egzorcystka Irma. Oczywiście, że nie ma mowy o żadnych siłach szatańskich czy gusłach, wręcz przeciwnie – w postaci biorezonatorów Nunczako otrzymaliśmy pomoc, coś co wzmocni nasze organizmy, lepiej przygotuje na starcie z syjonistycznym atakiem na Polskę, atakiem, który ma przekształcić nasze państwo w drugi Izrael, a Polaków zrównać w prawach z Palestyńczykami. Chcą nas załatwić szczepionkami i zaszczepionymi chorobami, a biorezonatory im psują te plany. Dlatego można się spodziewać jeszcze większego ataku. Każdy z Was powinien mieć w domu MMS, wodę utlenioną i właśnie biorezonator.Źródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 03 październik 2013 15:12
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Prawda o biorezonatorach Nunczako, której boi się mafia