Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Czy medyczna mafia zaatakuje Jana Taratajcio?
Kategoria: Medycyna   Czwartek, 19 grudzień 2013 12:33 Autor: admin

Czy medyczna mafia zaatakuje Jana Taratajcio?

Czy medyczna mafia zaatakuje Jana Taratajcio? foto: YouTube

Zastanawiam się jak długo mafia medyczna wytrzyma renesans zappera w Polsce. Od ponad pół roku w polskich mediach naprawdę niezależnych promowany jest biorezonator i inne urządzenia energetyczne Jana Taratajcio. Wywiady z autorem niesamowitej książki „Łńcuch Życia” można zobaczyć już nie tylko na moim kanale monitorpolski na YouTube – zainteresowanie Janem i jego niesamowitą wiedzą jest coraz szersze.

Uważam, że papierkiem lakmusowym „agenturalności” mediów niezależnych będzie właśnie podejście do krzewicieli tajemnej wiedzy i urządzeń, które mogą zmienić świat na lepszy.  Wszyscy stali czytelnicy tego bloga wiedzą, że lichwiarska agentura nienawidzi tego co tu publikujemy, że zrobią wszystko by nas ośmieszyć. Jak na razie dochodzi tylko do incydentów – ataków przez kefiry wszelkiej maści, nieszczęśliwych osobników, którym wyprano mózgi lub wstawiono czipy, przez co stali się posłusznymi robotami na usługach światowej bandziorni. Ale przyjdzie czas, że i im będziemy mogli pomóc.

Biorezonatory Jana Taratajcio stały się nowym hitem wśród tych, którzy wertują internet w poszukiwaniu prawdy. Nie przez przypadek to właśnie oni trafili na to urządzenie i stali się szczęśliwymi jego posiadaczami. Jan Taratajcio uważa wręcz, że orgon potrafi się zachowywać w sposób inteligentny.

Wydaje mi się, że takimi cechami na pewno nie grzeszą inspektorzy Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (ach, sama nazwa wskazuje, że ktoś chce kontrolować dosłownie wszystko). Niedawno w ręce wpadł mi dokument zamieszczony na stronie Ministerstwa Zdrowia:  http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_struktura/docs/dpurpliwm_03112008.pdf

Przyznam, że gdybym nie wiedział co się w świecie dzieje, to myślałbym, że jest to jakiś żart. 3 listopada 2008 roku, w sposób zupełnie bezzasadny zakazano „obrotu i używania” zappera i pulsera produkcji Centrum Medycyny Alternatywnej „Merlin” Joanny Szcześniak w Sosnowcu. Dokument sygnowany przez Prezesa tegoż urzędu, dr n. farm. Leszka Borkowskiego jest jednym z najgorszych kiczów medycznych jakie widziałem. Jestem pewien, że za tą „decyzją” stoi mafia, bo inaczej nie można wytłumaczyć steku manipulacji w niej zawartych.

Nie sądzę, że dr Borkowski miał tu coś do gadania, pewnie musiał to podbić, bo taka jest jego rola jako prezesa. Haniebna i o tym historia nie zapomni, panie prezesie. Jakbym ja miał coś takiego podpisywać, to prędzej bym zrezygnował z urzędu niż to zrobił.
Komisja do Spraw Wyrobów Medycznych uchwaliła, że te urządzenia są wyrobami medycznymi. Jak wiadomo, jedyne co zapper potrafi, to zabijać drobnoustroje – widać to np. na zdjęciach szalek Petriego potraktowanych przerywanym prądem stałym lub zmiennym o odpowiedniej częstotliwości. Zapper dr Clark jest zwykłym przerywnikiem prądu stałego, a takie działanie wykazuje wiele urządzeń, choćby zabawka „kopiące karty do gry” niegdyś modna.

Dr Hulda Clark zresztą podaje w swojej książce sposób używania zwykłej baterii 9-woltowej bez żadnego urządzenia, za pomocą którego można naśladować działanie pulsera – wystarczy uderzać jednym palcem 2 razy na sekundę w jeden z biegunów baterii, trzymając palcem drugiej ręki drugi biegun, by eliminować drobnoustroje z organizmu!
Czy więc baterie pądu stałego zostaną zakazane jako urządzenia medyczne kolejną autorytarną decyzją szacownego Urzędu?

Jeśli na podstawie „zdolności biobójczych” urządzenie klasyfikuje się jako medyczne, to dlaczego nie robi się tego wobec mydła, środków piorących czy nawet naszej własnej śliny (a może by tak zakazać ślinienia się?).  Z kolei, jeśli zapper klasyfikuje się jako  uądzenie medyczne z uwagi na działanie na ciało człowieka pola elektromagnetycznego jaki emituje, to dlaczego nie delegalizuje się telefonów komórkowych, które przecież emitują tysiące tazy mocniejsze pole i to w zakresie mikrofal, co zresztą jest udowodnione, że jest szalenie szkodliwe.
Tu się zakazuje stosowania urządzenia, które w żaden fizyczny sposób nie ingeruje w nasze organizmy, co zresztą powinno wystarczyć na to, by w.w. Urząd i Komisja nie miała nad nim jurysdykcji. Uważam, że jest to nadużywanie prawa i kompetencji.

Nigdzie w w.w. dokumencie nie ma słowa o jakichkolwiek testach czy badaniach zaprzeczających skuteczniści działania zapperów i pulserów. Widać, że nie włożono żadnej pracy by sprawdzić czy dr Clark miała rację, czy też nie. Jeśli Urząd miałby w interesie zdrowie Polaków, to pierwszą rzeczą, którą powinien wykonać było by sprawdzenie działania zapperów w testowej klinice.

Wiemy już na pewno, że zappery, pulsery i birezonatory pomagają używającym ich osobom w odzyskaniu zdrowia. Są na to tysiące przykładów, nie tylko wśród pacjentów, których wspomina dr Clark w swojej książce – o czym Decyzja w ogóle nie wspomina!
Za nic polscy (?) inspektorzy mają osiągnięcia instytutów medycznych takich jak Skiing Institute w Arizonie, które leczą choroby nieuleczalne właśnie za pomocą urządzeń energetycznych.

Biorezonatory Jana Taratajcio sprawdzają się znakomicie w gabinetach lekarskich testujących je potajemnie różnych miejsca Polski. Oczywiście, lekarze ci nie będą się ujawniać z obawy przed zniszczeniem ich praktyki lekarskiej przez mafię. Ale jeśli będzie ich wystarczająco wiele, to tę wojnę wygramy. I my, zwykli śmiertelnicy, musimy im w tym pomóc.

Jak na razie, urządzenia Jana Taratajcio są produkowane legalnie. W.w. decyzja Urzędu Rejestracji [...itd] ich nie dotyczy. Wyraźnie jest napisane, że dotyczy tylko i wyłącznie Digital Clark’s Zapper i Digital Silver Pulser produkcji Jolanty Szcześniak Centrum Alternatywne „Merlin”. Ale można się spodziewać, że decyzja ta będzie precedensem, który zostanie wykorzystany przeciwko takim ludziom jak Jan Taratajcio i inni producenci zapperów, których przecież wcale nie brakuje.

A może by tak już dzisiaj stworzyć organizację broniącą interesów użytkowników zapperów i innych urządzeń medycyny alternatywnej, co do których nie ma wątpliwości, że ratują zdrowie i życie w stopniu o wiele większym niż lekarze – zabójcy i ich medycyna  konwencjonalna”?Źródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 19 grudzień 2013 19:26
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Czy medyczna mafia zaatakuje Jana Taratajcio?