Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Zapper – pytania i odpowiedzi
Kategoria: Medycyna   Wtorek, 04 czerwiec 2013 13:51 Autor: admin

Zapper – pytania i odpowiedzi

Po publikacji książki „Łańcuch życia” wciąż dostaję e-maile z pytaniami na temat konstrukcji zapperów i możliwości jego nabycia. Osoby z dalszymi pytaniami proszę o kontakt bezpośredni na e-mail. Poniżej zamieściłem kilka z nich, wraz z odpowiedziami autora. Publikuję je oczywiście bez podania ich autorów. Nie jest to oczywiście podręcznik medyczny – są to jedynie prywatne maile, które zdecydowałem się opublikować z uwagi na duże zainteresowanie tematem. Proszę jednak nie traktować ich jako porad medycznych!
Wszystkie osoby, które otrzymały książkę „Łańcuch Życia” drogą e-mailową, otrzymają dodatkowe informacje n.t. zapperów konstrukcji autora książki.

Pytanie:
bardzo proszę o dane nt. zappera oraz książkę :)

Odpowiedź:
Wszystkie zappery jakie robię zasilane są baterią 9V, jeżeli spadnie napięcie poniżej 7V, automatycznie się wyłączy, gdyż poniżej 6V nie zostaną rozerwane błony komórkowe drobnoustrojów. Najprostszy z nich pracuje na częstotliwości 30kHz i wymaga samodzielnego odliczania czasu. Automatyczny pracuje w 3 pasmach od 70-750kHz, nie wymaga obsługi i wystarczy go tylko uruchomić. Bio-zapper ma drugą elektrodę wypełnioną substancją która gromadzi Orgon/pranę,  jak akumulator i wzmacnia promieniowanie pola Meisnera-Ortelfielda często zwane Aurą. Wszystkie pracują na fali prostokątnej. Elektrody są odpowiednio profilowane w celu uzyskania tzw. Złotej Proporcji.

Pytanie:
Choć książka jest przekonująca, to nie ufam autorowi książki, sądzę, że facet chce po prostu zbić kasę na głupocie ludzkiej. Zappery to kolejna metoda na wyciaganie pieniędzy. Jak powiedziałem o tym lekarzowi, to się tylko uśmiechnął i powiedział „jak panu pomaga to niech pan to używa, ale równie dobrze może pan jeść trawę”.

Odpowiedź:
Zawsze tak było że do niczego ludzi nie zmusisz i wcale mnie to nie martwi  „bo nie mówili tego w telewizji” i wystarczy że ci jakiś podłożony przez Mafię Farmaceutyczną ” Gnój” z tytułem powie że mu to zaszkodziło lub nie działa i nic nie zrobisz, bo tak działa propaganda i dezinformacja. Zapper jest tylko dla takich ludzi którzy to rozumieją, że przyczyną prawie wszystkich chorób są bakterie, grzyby i pleśnie, a tylko prąd może je zniszczyć w kilka minut co powoduje momentelne zatrzymanie choroby. Żadna szczepionka czy chemia nie ma takiej możliwości bo potrzebuje na to czasu. Jest to bardzo proste i logiczne nawet dla prostego „chłopa”.
Ale głowa do góry  bo w końcu ludzie zrozumieją że odpowiedź jest zawsze prosta i logiczna, ale komuś zależy żeby to skomplikować bo ma w tym interes. Więc zawsze będą zastraszać ludzi dla własnego interesu.

Pytanie:
Parę dni moja córka dowiedziała się, że ma podejrzenie nowotworu, czekamy na pobranie wycinków. Ja intensywnie szukam dla niej pomocy niekonwencjonalnej. Po przeczytaniu Pana książki chcę zamówić parę rzeczy, gdyby mógł mi Pan w tym pomóc będę wdzięczna.Chcę zamówić japońską herbatkę ADS, preparat 714X, kołdrę orgonalną. Gdzie tego szukać?

Odpowiedź:
Zapper to podstawa do walki z rakiem i trzeba go stosować 2-3 razy dziennie żeby powstrzymać i wytępić przywrę ludzką i rodniki pleśni Penicylium które ona przenosi. Wybicie przywry powstrzymuje przerzuty w inne miejsca. Zamiast pestek proszę stosować olej z pestek Moreli. Jest oczyszczony i bardziej skuteczny. Obecnie Amygdaliny /wit.B17 chem. nazwa LETRIL/ nie wolno wwozić do Uni Europejskiej bo można dostać 2 lata więzienia. W wypadku choroby nowotworowej najlepsze efekty daje „ANRYT” /jednorazowo/ i koniecznie zioła ESSIAC. Można organizm wspomagać wodą utlenioną/ chodzi o tlen atomowy/.
Kołdry orgonalnej nikt nie produkuje/bo ludzie nie wiedzą o co chodzi/ i trudno kogokolwiek namówić żeby je szył. Ale można ją łatwo uszyć u krawca lub samemu bo wystarczy zeszyć 3 warstwy tkaniny bawełnianej przełożonej watą z żelaza. W książce pokazałem zdjęcie jak to zrobić.
Ale najważniejsze w leczeniu jest pokonanie własnego strachu żeby nie tworzyć skupisk Hammera, bo „rak” to nie „Kara Boża” tylko rodzaj Szkorbutu wywołanego przez pleśń Penicylium a zarazem najbardziej dochodowym Biznesem Mafii Farmaceutycznej.

Pytanie:
Chciałbym zapoznać się z treścią książki „Łańcuch życia”. Może działanie zappera ma równie zbawienny wpływ na przyczynę zwyrodnienia stawów, na które choruje osoba w mojej najbliższej rodzinie. A jak nie, to przynajmniej wypróbuję urządzenie na sobie. Zawsze są jakieś pasożyty do zabicia w organizmie.

Odpowiedź:
Są dwa rodzaje zapalenia kości i stawów na tle reumatycznym lub reumatoidalne. Obydwa te stany można są wywołane przez obleńce, czyli glisty, tęgoryjce, węgorki i włosienie, które gromadzą się w tkankach Stawów. Niemal w każdym wypadku odpowiedzialne są za to toksyny typu rtęć, ołów, kadm, których używamy w warunkach domowych. Najczęściej rozpuszczalniki zawarte w farbach jakich używamy w domu. Z doświadczenia wiem, co zostało wielokrotnie potwierdzone przez osoby które użyły zapperów, bóle zaczynają znikać już po około 2 tygodniach. Jeżeli użyje pan zappera i bóle znikną to proszę o umieszczenie takiej informacji na blogu np. w komentarzach.

Pytanie:
W książce, którą mi przesłałeś autor pisze o metodach leczenia raka. Ja mam sąsiada, który choruje na białaczkę i jest już po wielu wymianach krwii. Liczy on sobie już 80 lat, ale chciałbym mu wskazać co można zrobić i jak się leczyć. Autor wspomina o leku z pestek moreli, „Amigdalina” ale dystrybutor tego leku w polsce nie zgodził się na to, aby autor ksiązki podał jego namiary w tej książce. W książce natomiast czytamy, że jeśli ktoś będzie zainteresowany zakupem tego leku , to on mu poda te namiary. W internecie co prawda jest ten lek oferowany, ale można trafić na różne podróbki, więc wolałbym, aby autor ksiązki podał mi przez Ciebie conajmniej telefon do tego dystrybutora, bo mój sąsiad jest tym zainteresowany i pewnie ten lek zakupi. Z góry serdeczne dzięki.

Odpowiedź:
Na dzień dzisiejszy Unia Europejska zabroniła wwożenia Amigdaliny i grozi za to 2 lata więzienia, dlatego [...] się z tego wycofał i wrócił z Meksyku gdzie ją produkowali do Polski. Niektóre dane w książce /szczególnie/adresy mogą być już nie aktualne bo książka została napisana w 2005 roku i od tej pory wiele się zmieniło. Obecnie żeby ominąć przepisy i mieć dostęp do witaminy B17/Letrilu/ wiele sklepów zielarskich sprowadza pestki Moreli Asyryjskiej bo tego zabronić nie mogą. Przelicza się że na 4,5 kg ciała można zjeść 1 pestkę.
Proszę zastosować olej z pestek Moreli, bo jest o wiele skuteczniejszy niż pestki i oczyszczony. Kupić zioła Indiańskie „ESSIAC” Zaparzyć i pić zgodnie z ulotką jaka jest w opakowaniu. Można go kupić w firmie VOL-MAL w Częstochowie, i jak zawsze powtarzam Zapper, Zapper Zapper, 2-3 razy dziennie, bo tylko on może zablokować rozwój choroby i nie dopuści do przerzutów, a do tego nie ma żadnych skutków ubocznych, a wprost przeciwnie wzmocni promieniowanie AURY /pola Meisnera-Ortelfilda/. Choroba Nowotworowa to tylko rodzaj Szkorbutu wywołanego pleśnią Penicillium,a nie Kara Boska jak nam wmówił Przemysł Farmaceutyczny, żeby na głupkach „trzepać ” ogromne zyski.

Pytanie:
Mam pytanko dotyczące zappera. Jaka częstotliwość prądu uśmierca lamblie?

Odpowiedź:
Mieści się pomiędzy 421,4 a 426.3 kHz. Najlepiej 423kHz.

Pytanie:
Dałem ojcu zappera, ale nie zobaczyłem żadnych zmian. Nadal jest słaby, choć może troszkę lepiej chodzi – może to być jednak zasługa przepisanych nowych leków. W jaki sposób mam stwierdzić, że zapper działa?

Odpowiedź:
Powiedz ojcu że jak będzie używał Zappera regularnie 2-3 razy w tygodniu za kilka miesięcy nie pozna sam siebie. Nie chodzi o bakterie czy drobnoustroje, chodzi o to że odzyska witalność i będzie się czuł jakby miał z 10 -15 lat mniej. Nie musi wierzyć niech spróbuje. Jego AURA wzrośnie do 4000-4500 jednostek Bovisa a tyle mają ludzie w średnim wieku. Mam ok 12 lat praktyki w tej dziedzinie i wszystko sprawdziłem /często/na własnej skórze jako królik doświadczalny. Ja wraz z kolegą bioterapeutą z Zielonej Góry pierwsi sprowadziliśmy go do Polski i zaczęliśmy go rozpowszechniać. Jak jest mądrze wykorzystany to możesz nim usunąć wszystkie choroby. A na jego temat to mogę robić wykłady lekarzom to nie jednego człowieka by uratowali zamiast zabijać. Niedawno miałem taki wykład na uniwersytecie w Wałbrzychu, ale potrzeba ok 2 godzin żeby zmieścić się w temacie i z grubsza przekazać wiedzę na ten temat. Możesz zastosować MMS, ale lepsza jest woda utleniona i wit. C w ilości jaką ci wcześniej podałem. Tak naprawdę w jednym i drugim wypadku chodzi o tlen atomowy, który natychmiast łączy się z toksynami i je neutralizuje. Może i lekarzom coś zaświta we łbach bo przecież składali na Studiach przysięgę Hipokratesa która ich powinna do czegoś zobowiązywać.

Pytanie:
Jakie jest cena tego zappera i gdzie można go kupić?

Odpowiedź (Monitor-polski):
Ten blog nie służy sprzedaży produktów i nie chciałbym żebyście odebrali tego jako reklamę. Z tego co się zorientowałem, to pojedyncze egzemplarze zappera można kupić na Allegro oraz bezpośrednio od konstruktora. Ceny są przystępne, najtańszy model już od ok. 100 zł, najdroższy poniżej 300 zł. Dokładne ceny, które podał mi konstruktor mogę przesłać zainteresowanym mailem. Piszcie na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Źródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 04 czerwiec 2013 16:54
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Zapper – pytania i odpowiedzi