Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Korea Północna twierdzi, że posiada rewolucyjne lekarstwo na Ebolę, Aids i inne wirusy
Kategoria: Medycyna   Sobota, 20 czerwiec 2015 14:43 Autor: admin

Korea Północna twierdzi, że posiada rewolucyjne lekarstwo na Ebolę, Aids i inne wirusy

Jeśli informacja podawana przez Koreę Północną jest prawdziwa, tamtejsi naukowcy są w posiadaniu "cudownego leku", który potrafi wyleczyć człowieka z wielu niebezpiecznych wirusów i chorób. Co ciekawe, kraj posiada to lekarstwo rzekomo od 19 lat. Wiadomość ta spotkała się z wielkim niedowierzaniem i jeszcze większym sceptyzmem.

Informacje pochodzące z północnokoreańskich mediów bardzo często są traktowane z dystansem. Nie inaczej jest w przypadku szczepionki o nazwie Kumdang-2, która ma posiadać wręcz boskie właściwości lecznicze. Lek potrafi zneutralizować różne wirusy i choroby - lista jest bardzo długa, a jednocześnie nie wywołuje on żadnych efektów ubocznych. Wymienić warto cukrzycę, choroby skórne, zapalne oraz weneryczne; choroby serca, bezsenność, zatrucie lekami, zapalenie wątroby a nawet ptasią grypę, raka, AIDS, SARS, MERS, Ebolę czy uzależnienie od narkotyków.

Kumdang-2 zawiera żeń-szeń który był hodowany na specjalnym nawozie, sacharydy, lekkie i rzadkie pierwiastki pochodzące z ziemi oraz mikroskopijne ilości złota i platyny. To uniwersalne lekarstwo jest podobno dobre na niemal każdą chorobę, lecz Korea Północna nie przedstawiła żadnych dowodów na skuteczność tej szczepionki. Z tego powodu, świat naukowy woli podejść sceptycznie do tej informacji.

 

Źródło: kumdang2.comzmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 20 czerwiec 2015 15:46
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Korea Północna twierdzi, że posiada rewolucyjne lekarstwo na Ebolę, Aids i inne wirusy