Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Dla rodzin z dziećmi autystycznymi - cz. 1
Kategoria: Medycyna   Środa, 19 sierpień 2015 19:47 Autor:

Dla rodzin z dziećmi autystycznymi - cz. 1

W tym Wesołym Baraku nad Wisłą [J. Pietrzak] nie tylko sprawy tzw. polityczne idą bardzo różnymi i dziwnymi drogami. Jeszcze bardziej zagmatwane są sprawy związane z biologią ludu żyjącego na tej ziemi.

Przed 50 laty, generalnie, żyło się biedniej, mniej cwaniaków jeździło porche, czy mercedesami, ale kolejek do lekarzy nie było. Nie zdarzało się, że do szpitala nie przyjęto chorego. Nie wspominając o śmierci dzieci przed szpitalami. A obecnie tego rodzaju eutanazja zaczyna być czymś spostrzeganym i coraz rzadziej wywołującym głosy oburzenia, nie wspominając o interwencji urzędów. Jest to po prostu oswajanie z problemem.

Takie pranie mózgu jest robione według najlepszych wzorów, programów służb specjalnych, takich jak MK-ultra, czy „867”, połączonych ze spadkiem edukacji zarówno ogólnej, jak i medycznej. Powoli, ale systematycznie, tylnymi drzwiami wprowadza się depopulację ludności.

Jak już pisałem, podawanie jak leci dzieciom szczepionek nie ma żadnego pozytywnego znaczenia, z wyjątkiem szerzenia epidemii i w konsekwencji doprowadzenie do depopulacji. Nie ma innego wytłumaczenia na dodawanie do tzw. szczepionek chemicznych związków poronnych, czy deformujących rozwój macicy u dziewczynek. A właśnie aktorzy tutejszej sceny politycznej, tuż przed wyborami, zatwierdzili sobie ustawę o przymusie szczepień dziewczynek preparatem, o którym na pewno wiadomo, że powoduje poronienia i deformacje dróg rodnych dziewczynek.

Wprowadzono bowiem przymus szczepień przeciwko „rakowi szyjki macicy”. Bez cienia wątpliwości takie jest znaczenie szczepienia, ponieważ brak jakichkolwiek prac naukowych, wskazujących na rzeczywiste zapobieganie rakowi. Poza tym, nie prowadzi się żadnych statystyk, a dziewczynki nie dostają dokumentów, że są szczepione, ani czym, ani przeciwko czemu. Aż 99 % lekarzy podających ten preparat nie zna składu chemicznego podawanego przez siebie środka poronnego. Czyli ewidentnie jest to eksperyment medyczny, mający na celu depopulację. Kto za 30 lat będzie pamiętał, że był szczepiony i czym? 

Chyba wystarczy.

Dlaczego tak sie dzieje?

Ponieważ uchwalili sobie możliwość posiadania podwójnego obywatelstwa. Czyli teoretycznie nie wiadomo, któremu państwu przysięgali i którego państwa tak naprawdę są obywatelami. Nie ma żadnych wątpliwości, że posiadanie podwójnego obywatelstwa jest formą penetracji danego kraju przez służby specjalne.

Wystarczy przypomnieć, że jak podaje internet, p. R. Sikorski. piastując stanowisko v-ce ministra obrony w rządzie premiera Olszewskiego, wcześniej był agentem angielskim i posiadał angielskie obywatelstwo. Podobnie p. Jacek Rostowski, obywatel angielski, który zadłużył nasz kraj, oczywiście pobierając pożyczki w bankach zagranicznych. Obecnie nie rozstał się z kierownictwem grupy trzymającej władzę, będąc doradcą p. Premierzycy. Chyba nikt nie ma wątpliwości, kto w tym duecie gra pierwsze skrzypce. Jest to nic innego, jak okupacja danego kraju. Jakie są skutki, pokazuje sytuacja czy to Cypru, czy Grecji.

Obsadzenie swoimi ludźmi stanowisk rządowych w krajach istniejących formalnie jest stałą zasadą CIA. Przypomnę Gruzję i Saakaszwilego, czy obecnie rząd nad terytorium zwanym Ukrainą, gdzie wszystkie istotne stanowiska, szczególnie finansowe, obsadzili byli pracownicy CIA. Nie jest to nic nowego od zmiany formy w 1990 roku.

Wiadomo, że w takiej sytuacji pilnują owi najemcy różnych interesów. Oczywiście, jest zupełnym przypadkiem, że firmy szczepionkarskie są koncernami anglosaskimi. Dlatego łatwo im wprowadzać ustawy o przymusie szczepień wszystkiego jak leci, ponieważ:

Po pierwsze: doraźnie zwiększa to zyski grup finansowych kierującymi tymi fabrykami.

Po drugie: zwalnia od odpowiedzialności sądowej w przypadku powikłań. Wystarczy przypomnieć, że za same powikłania po szczepieniu przeciw grypie rząd angielski wypłacił 100 000 000 funtów odszkodowań z kieszenie podatnika. A przecież to powinien płacić producent. Ale nie po to ma się przyjaciół w polityce. Podobnie jest w kraju nad Wisłą.

Przez pierwsze 15 lat ci sami popychacze szczepionkowi w rodzaju p. prof. Radzikowskiego, Brydak, Simona, Szembora, itd. wmawiali społeczeństwu, że rtęć zawarta w szczepionkach nie szkodzi. Potem okazało sie, że jednak jest zupełnie inaczej.

Zresztą p. prof. Szenborn to w ogóle swoisty przypadek naukawy. Jeszcze 3.07.2015 w Medycynie Praktycznej namawia do stosowania preparatu Acyklowir - Hascovir u małych dzieci, kiedy to już kilka lat wcześniej udowodniono, że ten preparat, jeżeli w ogóle skraca czas przebiegu choroby, to o 12 godzin. A kto mierzy czas przebiegu grypy na godziny?

Musisz także pamiętać Szanowny Czytelniku, że pomija się zupełnym milczeniem badania żydowskiego naukowca Yehuda Shoenfelda udowadniające, że szczepionki są odpowiedzialne z choroby autoimmunologiczne. Zamiast tego, żydowska gazeta dla Polaków [St. Michalkiewicz] opiera sie na „filozofii gender”.

Ad rem.

Biegli sądowi udowodnili, obalając matactwa przemysłu szczepionkowego, że jednak rtęć szkodzi. Sądy we Włoszech dały wiarę biegłym nieopłacanym przez przemysł. Dodatkowo ujawniono dokument 1270 stronicowy producenta GSK z badań nad preparatem MMR, jednoznacznie dokumentujący występowanie autyzmu po tym szczepieniu.

Jakość tak dziwnie się składa, że PZH - Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – NIZP, zamiast oświecać społeczeństwo na przykład poprzez podawanie na swoich stronach składu szczepionek, uniemożliwia dotarcie do materiałów źródłowych. Najlepszym przykładem jest p. prof. Bucholc, która publicznie w TV zapraszała chętnych do odwiedzin Instytutu, w celu pokazania dokumentów przedstawiających skład szczepionek, a potem zakazywała wpuszczania ludzi wcześniej umówionych. 

Przykładowo: na polskich stronach NIZP brak jakiejkolwiek informacji o tym, że w szczepionkach są komórki ludzkie, uzyskane z abortowanych płodów. W 2015 była ostra kampania o konieczności szczepienia dzieci szczepionką MMR. Jest to szczepionka, według producenta, zapobiegająca odrze, śwince i różyczce. Podobnie szczepionki ProQuad firmy Merck, Varivax -Merck, Pentacel - Sanofil Pasteur, czy Havrix GSK zawierają pochodne aborcyjnych płodów.

Na polskich stronach ani słowa o tym.

Mało tego. Główna reklamówka przemysłu szczepionkarskiego, Medycyna Praktyczna, dwa lata po włoskich wyrokach i ujawnieniu dokumentów firmowych, nadal publikuje tzw. przedruki rzekomo wskazujące na brak związku autyzmu ze szczepieniami. Sami musicie PT Czytelnicy domyśleć się, jakiego narodu są to instytucje.

Podobnie udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że aluminium zawarte w szczepionkach służy tylko i wyłącznie uszkodzeniu dziecka.

Nie chcąc być gołosłownym, podaję tabelę wymieniającą szczepionki i zwartość w nich aluminium.

Ta bezmyślna z punktu widzenia medycznego, a wysoce korzystna dla propagatorów działalność obserwowana jest na całym świecie. W Korei Południowej, wprowadzającej wszelkiego rodzaju szczepionki [stale obecny garnizon USA] występowanie autyzmu wynosi już 1 dziecko na 38 porodów. Przypominam, że u Amiszy nie szczepiących swoich dzieci, autyzm jest praktycznie nieznany, występuje 1 na 10 000 porodów. W dodatku okazało się, że to jedno dziecko było szczepione poza terenem zamieszkania.

•DtaP (błonicy, tężcowi i krztuścowi): 170-625 mikrogramów, w zależności od

producenta

Zapalenie wątroby typu A: 250 mcg

•Wirusowe zapalenie wątroby typu B: 250 mcg

•Hib (na zapalenie opon mózgowych; Marka PedVaxHib tylko): 225 mcg

HPV: 225 mcg

•Pediarix (połączenie DTaP-zapalenie wątroby typu B, polio): 850 mcg

•Pentacel (DTaP-Hib-polio kombinacja): 330 mcg

•Pneumokoki: 125 mcg (podkreślenie dodane)

Jest uznanym faktem, że wiele dzieci rodzi się przedwcześnie. Dziecko może teraz przetrwać poza łonem matki po 24 tygodniach ciąży. Oznacza to, że wielu wcześniakom są wszczepiane ogromne ilości aluminium w dniu ich narodzin. Na jakiej podstawie, już w wieku ośmiu tygodni, zgodnie z zalecanym przez CDC harmonogramem szczepień, te małe, niedojrzałe dzieci są zaszczepione na aż dziewięć szczepień w ciągu jednego dnia? [5]

masa ciała pacjenta – dopuszczalna dawka – nazwa szczepionki – zawartość AL

ok. 4 kg – 18.16 mcg – Al HiB [PedVaxHib] – 225mcg

ok. 7.5 kg – 34.05mcg – WZW B – 250mcg

ok. 15 kg – 68.1 mcg – DtAP w zależności od producenta – od 170 do 625 mcg

ok. 25 kg – 113 mcg – Pneumokoki – 125 mcg

ok. 75 kg – 340.5 mcg – HPV – 225 mcg

ok. 150 kg – 794.5 mcg – Pentacel [DTaP, HiB, Polio combi – 330 mcg

Pediatrix [DTaP, HepB, Polio combo – 850 mcg

„Dla dziecka urodzonego w 24 tygodniu, oznacza to grę w ruletkę, gdy są zaszczepione, ponieważ są one "minus osiem tygodni". W rzeczywistości, wielu z nich w inkubatorze zostaną podane szczepionki, które potencjalnie mogą ich zabić! [Christopher Shaw i dr Lucija Tomljenovic]”.

Podkreślam, że neonatolodzy i pediatrzy podają szczepionkę przeciwko WZW B bez jakichkolwiek podstaw medycznych, czy naukowych, już w pierwszej dobie po urodzeniu. Dziecko po urodzeniu według toksykologów może co najwyżej otrzymać10 mcg aluminium, a oni podają 25 raz więcej tylko z jednej szczepionki.

Gdyby jakikolwiek lekarz podał lek w dawce 25 razy większej od dopuszczalnej, to miałby do czynienia z prokuratorem.

Art. 156. § 1. (25) Kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci:
1) pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia,
2) innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 http://www.prawnik24.pl/kodeks%20karny/prawnik_kodeks_karny19.htm

c.d.n.

dr J. Jaśkowski

 

Pamiętaj: zdrowie jest zawsze sprawą indywidualną.

Publiczne są domy, zwane burdelami. czyli wysokodochodowymi przedsiębiorstwami. I o to chodzi byście płacili!

 

Pamiętaj: to jest Twoje dziecko, powikłania Ty Matko będziesz musiała leczyć,

Oni chcą tylko Twoich pieniędzy, wszystko jedno, bezpośrednio, czy pośrednio. jj

 

pismiennictwo ok. 100 pozycji w drugiej części.

Gdańsk 18.08.2015

kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Przesłane przez autora mailem dla alexjones.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 19 sierpień 2015 19:57
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Dla rodzin z dziećmi autystycznymi - cz. 1