Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Szczepienne samobójstwo narodów - Prof. Maria Dorota Majewska
Kategoria: Medycyna   Środa, 04 listopad 2015 10:23 Autor: admin

Szczepienne samobójstwo narodów - Prof. Maria Dorota Majewska

W załączonym linku świetne przemówienie Barbary Loe Fisher (byłej pielęgniarki, matki okaleczonego przez  szczepienia dziecka i aktywistki walczącej o bezpieczeństwo i dobrowolność szczepień) na wiecu zorganizowanym przed budynkiem CDC w Atlancie. 

Uczestnicy wiecu żądali ukarania skorumpowanych urzędników CDC odpowiedzialnych za szczepienne zbrodnie przeciw dzieciom, obalenia totalitarnego przymusu szczepień, który obowiązuje w kilku stanach, oraz zniesienia immunitetu dla karteli farmacji w zakresie okaleczeń poszczepiennych. Skala tych okaleczeń u amerykańskich dzieci jest już tak wielka, że na naszych oczach zapada się całe społeczeństwo i kolapsują  praktycznie wszystkie instytucje stanowe i państwowe, bo brakuje normalnych, zdrowych ludzi do nauki i pracy. Nigdy w historii ludzkości żaden naród nie dokonał takiego samozniszczenia dla zysków kartelu farmaceutycznych oligarchów. Polska niestety idzie tym samym samobójczym śladem.           

http://www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/October-2015/health-liberty-revolution-to-save-our-children.aspx

Dramatyczny spadek IQ u dzieci i młodzieży obserwowany  w ostatnich dekadach w wielu w krajach zachodnich bez wątpienia jest skutkiem masowego zatrucia dzieci toksycznymi szczepieniami już od pierwszych godzin/dni życia. Na naszych oczach dokonuje się więc szybka antropogeniczna dewolucja człowieka stymulowana przez zdegenerowaną, kartelową pseudomedycynę.  

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2730791/Are-STUPID-Britons-people-IQ-decline.html

Prof. Maria Dorota Majewska

P.S.

Wszystkim rodzicom polecam cenną książkę amerykańskiego pediatry dra  Eisensteina „Szczepic czy nie”. Mam nadzieje, ze  zawarte w niej informacje pomoga rodzicom w podjęciu decyzji dotyczących szczepień dzieci.

http://www.illuminatio.pl/ksiazki/szczepic-czy-nie/

Poniżej krótką przemowa senatora Paschala Mooney z Irlandii na temat szczepień przeciwko HPV:

Za tłumaczenia podziękujmy mamie aktywistce Magdzie Gawronskiej.

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 04 listopad 2015 12:49
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Szczepienne samobójstwo narodów - Prof. Maria Dorota Majewska