Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Dyskryminacja zdrowych i epidemia poronień. Prof. Maria Majewska
Kategoria: Medycyna   Wtorek, 15 marzec 2016 11:05 Autor: admin

Dyskryminacja zdrowych i epidemia poronień. Prof. Maria Majewska

Dyskryminacja zdrowych i epidemia poronień. Prof. Maria Majewska foto: Wikimedia Commons/CC

Wcześniej przewidywałam, że mogą nastać czasy, gdy zdrowi ludzie nieszczepieni będą prześladowani przez chorych na choroby zakaźne szczepieńców. Wygląda, że już nastały takie czasy.

W przedszkolu w amerykańskim mieście Charlotte pięcioro dzieci zachorowało na ospę wietrzną wkrótce po szczepieniach. Wiadomo, że osoby zaszczepione szczepionkami z żywych wirusów nie tylko same często zapadają na choroby, na które były szczepione, ale też stają się źródłem zarażeń dla tocznia. I co zrobiło przedszkole w tej sytuacji?

Na zlecenie stanowego urzędu zdrowia, zamiast zarządzić kwarantannę chorych dzieci, poddało 21-dniowej kwarantannie 15 zdrowych nieszczepionych dzieci.

https://truthkings.com/15-unvaccinated-charlotte-children-banned-school/?utm_source=CCNewsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=SchoolBans#

Wkrótce prawdopodobnie zdrowym dzieciom zakaże sie bywać w miejscach publicznych, które będą zarezerwowane dla chorych szczepienców.

-----

Ostatnio otrzymałam niepokojace doniesienia, że w Polsce panuje epidemia wczesnych poronień lub urodzeń martwych płodów. Przyczyn tego zjawiska może być kilka, lecz najbardziej podejrzane są szczepienia. Od kilkunastu lat wiadomo, że w krajach tzw. „3 świata” podaje się kobietom szczepienia przeciwtężcowe z dodatkiem ludzkiego hormonu gonadotropiny kosmówkowej (hCG). Hormon ten, jest wytwarzany przez zarodek, a potem przez łożysko, umożliwia rozwój zarodka i utrzymanie ciąży. Dodanie hCG do szczepionek powoduje wytworzenie przez układ odpornościowy kobiety przeciwciał przeciw temu hormonowi, co sterylizuje kobietę i uniemożliwia utrzymanie przez nią ciąży. Nie wiadomo jak długo trwa ta sterylizacja – niewykluczone, że przez całe płodne życie kobiety lub znaczną jego część. 

Zgodnie z polskim kalendarzem szczepień nastolatkom w 19 r życia podaje się szczepionkę Td. (tężęc + dyfteryt, lub sam tężec). Czy szczepionki te zawierają hCG? Nie wiadomo, niektóre mogą zawierać, bo ten dodatek jest ukrywany przez producentów. Kobiety, które doznały wczesnych poronień powinny się zbadać w dobrym laboratorium immunologicznym na zawartość przeciwciał przeciw hCG w surowicy. Ich obecność będzie wskazywać, że otrzymała ona szczepionkę sterylizującą, i to może być podstawą do oskarżenia jej producenta oraz MZ o spowodowanie sterylizacji. Inną przyczyną epidemii wczesnych poronień mogą być szczepienia HPV oraz przeciw grypowe – jak wykazują dane z bazy VAERS.

http://www.vitae.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=957:szczepionki-zwalczajce-ci&catid=144:4-milosc-rodzina-rzeczywistosc&Itemid=131

Oczywiście, nie można wykluczyć także innych embrio-toksycznych czynników środowiska: toksycznych kosmetyków (z akrylatami, dwutlenkiem tytanu i innymi szkodliwymi substancjami), środków piorących, trujących dodatków do żywności, witamin ze sztucznymi barwnikami i dwutlenkiem tytanu, a nawet częstego używania telefonów komórkowych przez ciężarne kobiety.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4416385/

Prof. Maria Dorota Majewska

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 15 marzec 2016 19:35
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Dyskryminacja zdrowych i epidemia poronień. Prof. Maria Majewska