Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Kościół „Świętej Wakcynologii” - nowy kult - szczepienia
Kategoria: Medycyna   Piątek, 01 kwiecień 2016 12:44 Autor:

Kościół „Świętej Wakcynologii” - nowy kult - szczepienia

Kościół „Świętej Wakcynologii” - nowy kult - szczepienia foto: alexjones.pl/Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: „Nie daj się ogłupiać”

To, że wakcynologia wywodzi się z pierwotnego kultu hinduskiego jest faktem bezspornym. W Indiach istniała sekta bogini MATH wierząca, że jeżeli łajnem posmarujemy rękę dziecka i ono nie zachoruje, albo objawy będą małe, to będzie to znak od bogini, że takiego dzieciaka kocha, jeżeli natomiast blizny będą duże, albo dziecko umrze, to będzie to znak, że bogini tak chciała.

Z tego zwyczaju kultowego w XIX wieku zrobiono dochodowy interes zwany wakcynologią. Powtarzanie wielokrotne stworzonej legendy, czy wręcz baśni w szkołach wyższych, utrwaliło religijne postępowanie i zmieniło jego znaczenie na naukowe. Zdecydowana większość zarówno wakcynologów jak i pediatrów nie ma zielonego pojęcia o początkach tej sekty.

To, że ludzie muszą w coś wierzyć, pisał już koło 1726 roku znany mason Wolter, po powrocie ze szkolenia z Londynu, do swoich podwładnych: „Możecie wierzyć w co chcecie, ale ludziom musicie mówić o Bogu. Najlepiej rządzi się ludźmi za pomocą wiary”. Oczywiście chodziło o spokojnie oskubywanie tych ludzi tzw. opłatami, czyli podatkami.

Kościół „św. wakcynologii” opiera się na kilku dogmatach. Zło to choroby zakaźne, a dobro to szczepienia. Podobnie jak inne ”religie”, dąży do nawracania za pomocą mass mediów i do przejścia na swoją wiarę za pomocą przymusu fizycznego. Służą temu odpowiednie ustawy. Ostatnio na przykład jeden z powiatowych sanepidów powołuje się w swoich pismach na ustawę:

„Jednocześnie pragnę wskazać, że zgodnie z artykułem 38 ust.1 ustawy z dnia 14 marca 1985 roku Państwowej Inspekcji Sanitarnej, kto utrudnia lub udaremnia działalność organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej, podlega karze aresztu do 30 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny.” 

A tak na marginesie, ciekaw jestem, czy p. Minister Ziobro pochwala takie nadużywanie prawa przez podrzędnego urzędnika.

Przypominam, jest to dosłownie to samo, co 150 lat temu wymyślili Anglicy na dwa lata przed wielką epidemią ospy w 1868 roku. Dzielne MATKI wolały iść do ówczesnych strasznych więzień [vide filmy - np. Złodziejka], aniżeli pozwolić szczepić swoje dzieci. Wybuchła epidemia, która uśmierciła kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Jednymi miastem, które oparło się szczepieniom, było Leicester. Śmiertelność wyniosła 5%. W rejonach szczepionych w 98 % populacji, śmiertelność dochodziła do 45%. No, oczywiście p. naszelnik Sanepidu nie musi tego znać. Nie dziwcie się więc, Szanowni Czytelnicy, że piszę o ponad 100-letnim zacofaniu polskiej medycyny. Jesteśmy tylko i wyłącznie kondominium koncernów, w tym - a może przede wszystkim - farmaceutycznych.

 

Także twórca współczesnego marketingu, wnuk Freuda pan Ber... twierdził już w latach 30. XX wieku, że najlepiej kłamstwa sprzedaje się przez lekarzy. Legenda stworzona przez usłużnych intelektualistów piszących panegiryki na temat szczepionkarstwa opiera się bowiem na zwyczajnych kłamstwach.

1. Edward Jenner nigdy nie był lekarzem.

2. Edward Jenner nigdy nie wynalazł żadnej szczepionki, podawał dzieciom ropę, mieszaninę paciorkowców i gronkowców najczęściej wywołując sepsę.

3. Skaryfikacja ręki i wcieranie ropy było zwyczajem sekty hinduskiej bogini MATH. 

4. Około 100 lat przed E. Jennerem obyczaj ten wprowadzono we Francji i wycofano się z niego z powodu licznych zgonów.

5. W 1721 roku wykonano go w Anglii, czyli na 70 lat przed E. Jennerem.

6. To wcieranie gnoju końskiego w ręce dzieci zaowocowało licznymi epidemiami właśnie w Anglii, Niemczech, Ameryce, gdzie stosowano tę metodę. W 1867 roku w Anglii zaszczepionych było 94% dzieci. W dwa lata później wybuchła największa epidemia, która pochłonęła kilkadziesiąt tysięcy ludzi. W 1897 roku zaszczepionych było już tylko 1.3% dzieci. Epidemii już nie odnotowano żadnej.

7. Spadek zachorowań na ospę nie ma nic wspólnego ze szczepieniami, ponieważ generalnie w pierwszej połowie XIX wieku w Anglii zaszczepione było tylko 0.5% populacji. 

8. Śmiertelność na ospę spadła wraz z zaniechaniem przymusu szczepień.

9. Szczepienia spowodowały, że zaczęli chorować na ospę ludzie średnio zamożni. Poprzednio chorowała przeważnie biedota ze slamsów.

10. W okresach wprowadzania przymusu szczepień przeciwko ospie śmiertelność wzrastała.

11. Pomimo, że zaszczepiono tylko co najwyżej 10 % ludności na świecie, ospa zgasła. Upadł więc mit odporności stada, tak szeroko reklamowany i nagłaśniany przez szczepionkowców, zmuszających ludzi to uchwalania przepisów prawnych legalnego przymusu.

12. Wprowadzenie szczepień przeciwko ospie spowodowało wzrost liczby przypadków zachorowań na kiłę wśród dzieci, bez notowania wzrostu na kiłę dorosłych. Raport Parlamentu Angielskiego z 25 lutego 1880 roku podaje: 472 przypadki na milion w 1847 i 1736 przypadków w 1877r.

13. Wprowadzenie przymusu szczepień w Anglii zaowocowało wzrostem zachorowań 4-krotnym na: ropowicę, różę, zapalenia oskrzeli, pęcherzycę i inne choroby.

14. Ten wzrost zachorowań nastąpił pomimo wydania 200 milionów funtów na prace sanitarne.

15. Dopiero w 100 lat po eksperymentach E. Jennera odkryto wirusy – prof. Koch.

16. Mikroskop elektronowy wprowadzono po następnych 50 latach, czyli 150 lat po E. Jennerze.

17. Wszystkie tzw. szczepionki do pierwszych dekad XX wieku tak naprawdę nie wiadomo, co zawierały. Sposób wytwarzania szczepionki w XIX i XX wieku przyczynił się do przenoszenia chorób zwierzęcych na ludzi.

18. Epidemia zwana „hiszpańską grypą” w 1918-20 roku, była bez wątpienia wywołana szczepieniami wojska i ludności cywilnej. Sama nazwa „hiszpańska grypa” powstała 20 lat po tej epidemii w Instytucie Rockefellera, w którym przygotowywano szczepionki przeciwko grypie.

19. Doświadczenia z Kolonii, Dusseldorfu, Trewiru i wielu innych miast wskazują, że ogniska ospy wybuchały wśród szczepionych osób, a „uciekinierzy” nie chorowali.

20. Wprowadzanie jakiegokolwiek przymusu procedur medycznych jest gwoździem do trumny rozwoju medycyny i walki z chorobami. Niszczy możliwości leczenia i zmienia lekarzy w Biologiczne Roboty.

21. Naturalne przechorowanie przez małe dziecko ospy wietrznej, odry, czy różyczki, zabezpiecza przed rozwojem nowotworów, m.in. glejaka, raka piersi, dermatoz.

22. Organizacje medyczne i Towarzystwa Medyczne zostały stworzone, lub przejęte przez Wielką Farmację. 

 

Przykładowo: Amerykańska Akademia Pediatrii zalecająca szczepienie małych dzieci, za promowanie szczepionki pneumokokowej otrzymała 342 000 dolarów od firmy Wyeth. Firma zarobiła 2 miliardy dolarów.

Za promowanie szczepionki HPV dostała od firmy Merck 433 000 dolarów. Firma zarobiła 1.5 miliarda dolarów.

Ani Polskie Towarzystwo Pediatryczne ,ani Polskie Towarzystwo Wakcynologiczne nie publikują swoich finansów. Przedstawiają na swoich konferencjach i produktach, tylko znaki firmowe swoich sponsorów.

Tak się dziwnie składa, że jedynymi osobami promującymi szczepienia są ludzie opłacani przez producentów szczepionek i dodatkowo awansowane na stanowiska rządowe.

Poniżej lista osob nagłaśniających szczepienia przesłana przez Stop NOP do Pani Premier.

 prof. dr hab. n. med. Ewa Bernatowska – Zastępca przewodniczącego Zespołu podyplomie.pl (grant edukacyjny firmy Baxter Polska) Firma Baxter jest to firma, która zamieszana była w przesyłkę 72 kg skazonych szczepionek w 2009 roku. Świńska Grypa.

 • dr n. med. Paweł Grzesiowski – Sekretarz Zespołu, po opuszczeniu stanowiska w Narodowym Instytucie Leków założył prywatną Fundację Instytut Profilaktyki Zakażeń o koniecznych do wyjaśnienia źródłach finansowania. antybiotyki.edu.pl (wykłady dla GSK, Polfa)
 • prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki – członek Zespołu
 • gsk.com.pl (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK)
 • sciencedirect.com
 • (uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku firm produkujących szczepionki)
 • dr hab. n. med. Teresa Jackowska – członek Zespołu oraz Krajowy Konsultant ds. Pediatrii, a także doradca ”społeczny” Rzecznika Praw Dziecka
 • bip.mz.gov.pl (według swojego oświadczenia wykonuje zajęcia zarobkowe zlecone przez producentów szczepionek Pfizer, MSD, GSK i Novartis)
 • prof. dr hab. n. med. Leszek Szenborn – członek Zespołu
 • sciencedirect.com (honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie uczestnictwa w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK), prowadzenie badań klinicznych (GSK))
 • prof. dr hab. n. med. Anna Bręborowicz – członek Zespołu
 • gsk.com.pl (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK)

Oraz:

 • prof. dr hab. med. Waleria Hryniewicz – Kierownik Zakładu Epidemiologii i Mikrobiologii Klinicznej w Narodowym Instytucie Leków – antybiotyki.edu.pl (grant naukowy GSK)
 • Dorota Zawadzka – doradca społeczny Rzecznika Praw Dziecka – współpraca z producentem szczepionki przeciw rotawirusom bialystokonline.pl oraz producentem margaryny https://www.youtube.com/watch?v=uRnOilSRrvY
 • Krzysztof Łanda – prezes Fundacji Watch Health Care finansowanej przez koncerny farmaceutyczne, który został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia
 • korektorzdrowia.pl

dr Jerzy Jaśkowski

 

„Jeżeli ludzie się zgodzą, żeby rząd kontrolował ich jedzenie oraz leczenie, to w krótkim czasie 

ich zdrowie będzie w podobnie opłakanym stanie jak dusza niewolnika”.

Thomas Jefferson

 

Gdańsk 31.03.2016.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Kościół „Świętej Wakcynologii” - nowy kult - szczepienia