Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Kupą, kupą, pa wsiem, pa wsiem!
Kategoria: Medycyna   Poniedziałek, 04 kwiecień 2016 15:11 Autor:

Kupą, kupą, pa wsiem, pa wsiem!

Kupą, kupą, pa wsiem, pa wsiem! foto: Shutterstock

Z cyklu: „Nie daj się ogłupiać”

Już prof. Feliks Koneczny przed 100 laty dokonał podziału społeczeństw na cywilizacje. Prof. Koneczny określił cywilizacje jako metody życia zbiorowego, czyli zespoły praw, jakimi rządzą się duże grupy ludzi. Jednoznacznie wyróżnił cywilizację łacińską jako personalną, w odróżnieniu od cywilizacji azjatyckich - zbiorowych. W kręgu cywilizacji łacińskiej, wywodzącej się z cywilizacji rzymskiej i greckiej, każdy indywidualnie odpowiadał za swoje czyny. Sam się zakochuje, sam ustawia sobie życie

Cywilizacje azjatyckie są cywilizacjami zbiorowymi. Musi być na przykład 10 Żydów, aby nabożeństwo mogło się odbyć. Stąd zawód stacza, czyli faceta, który za pieniądze „robi za dziesiątego”. A Mahometanie muszą wszyscy o określonej godzinie kłaniać się wschodowi, czy zachodowi słońca.

Z kolei nie tak dawno p. prof. Wolniewicz słusznie zauważył, że

ZGODNIE Z PRAWEM NEWTONA, MASA ZAWSZE CIĄGNIE W DÓŁ.

I przechodząc do sedna sprawy.

Swego czasu Porozumienie Zielonogórskie, zgrupowanie lekarzy, głównie podstawowej opieki zdrowotnej, walczyło dzielnie o przywileje, a raczej nienarzucanie dodatkowych obowiązków na te placówki.

Jednakże jak donosi p. Alicja Dusza w medexpress 01.04 2016, prezes tego stowarzyszenia p. Jacek Krajewski uważa, że wprowadzenie obowiązkowych szczepień przeciwko pneumokokom to krok w dobrym kierunku. Mało tego, p. Jacek Krajewski uważa, że nie tylko dzieci powinny być szczepione, ale i inne osoby, szczególnie starsze.

No i mamy kolejny problem.

Po pierwsze, co to są pneumokoki?

Wyraźnie widać, że p. Jacek Krajewski nie jest w temacie. Pneumokoki to bakteria zwana niegdyś dwoinką zapalenia płuc, powodująca tę chorobę w okresie XIX i w początkach XX wieku.

Zupełnie nie orientuje się także w skutkach stosowania szczepionki podawanej w prasie medycznej:

Ocena: w oparciu o aktualnie dostępne badań pneumoccal szczepienia nie powinny być zalecane do użytku dużą skalę w populacjach narażonych na zakażenia ucha.

Szczepionki pneumokokowe nie wydaje się zmniejszać ryzyko śmierci z powodu zapalenia płuc w populacji osób dorosłych.

Nastąpił wzrost pięciokrotny w pediatrii ropniaka od wprowadzenia parapneumoniczne skoniugowanej szczepionki pneumokokowej.

Ocena: w oparciu o aktualnie dostępne badań pneumoccal szczepienia nie powinny być zalecane do użytku dużą skalę w populacjach narażonych na zakażenia ucha.

Lub wpisać do wyszukiwarki - Pneumococcal vaccines

Nie jest w tym odosobniony, niestety. Podobny poziom „wiedzy” prezentuje p. prof. Teresa Jackowska, konsultant krajowy z pediatrii [medexpress 22.03.2016 00.24

No cóż, nie bez przyczyny NIK skrytykował bardzo system edukacji medycznej ostatnich dwóch dekad. medexpress 31.03.2016 11.27.

Wracając do dwoinki zapalenia płuc. Specjalnie zmieniono jej nazwę na początku lat 1990, przed wprowadzeniem szczepionki, aby bardziej straszyć ludzi, a szczególnie kobiety. Z powodu zapalenia płuc naprawdę rzadko kto umiera. 

A co się dzieje po szczepieniach?

Pomimo ogólnie znanych faktów, że szczepienia przeciwko XIX-wiecznej chorobie, jaką są pneumokoki, powodują liczne zgony dzieci. Tylko w bazie VARRS zanotowano 1394 zgony, a to jest 1-5% wszystkich zgłoszeń. I na to w Polsce chcą szczepić. Rozumiesz coś z tego Rodaku?

Czyli naprawdę zabito koło 27 000 dzieci, tylko za pomocą tej jednej szczepionki. Z tej liczby 752 x 20, to zgony dotyczące dzieci poniżej 6 miesiąca życia. Proszę to pomnożyć jeszcze przez 20, aby otrzymać prawidłowe wartości zgonów.

A Ministerstwo chce szczepić dzieci począwszy od drugiego miesiąca życia!

 

Czyli ktoś chce dokonać w Polsce masowej eutanazji dzieci. Już nie wystarczają skrobanki i środki poronne dodawane do szczepionek, takie jak Polisorbat 80, czy przeciwciała anty HCG?

W szczepionce przeciwko pneumokokom znajduje się 125 mcg aluminium. Według toksykologów dopuszczalna dawka aluminium dla dziecka o masie 25 kg wynosi 113 mcg.

Na pewno p. prof. Teresa Jackowska, jako czołowy polski pediatra, widziała dwumiesięczne niemowlaki o masie 25 000 gramów. Ja niestety nie tylko nie widziałem, ale nawet nie słyszałem i w piśmiennictwie nie znalazłem informacji o takich niemowlakach.

Podobnie zapewne p. Jacek Krajewski, Prezes Federacji Porozumień Zielonogórskich, spotykał się z takimi maluchami, ale z racji prezesury nie miał czasu na opisanie takich przypadków.

A swoją drogą ciekawe, w jakiej wysokości dofinansowania otrzymują wakcynolodzy?

 

I tutaj widzimy, dlaczego tworzy się federacje i zbiorowiska. Po prostu łatwiej i taniej manipulować takimi grupami. Słuszny jest wniosek p. prof. Wolaniewicz: czym większa organizacja, tym głupsza. Czy p. prof. Kotarbińskiego, że w więzach organizacji diabli prawdę biorą.

 

Badania profesora medycyny i farmakologii klinicznej z Uniwersytetu w Kopenhadze oraz dyrektora Nordic Cochrane Center, Petera Gotzsche wykazały, że trzecią przyczyną śmierci po chorobach serca i raku są leki i procedury medyczne. Innymi słowy, normalny człowiek powinien natychmiast uciekać od punktu medycznego, który opiera się na procedurach czy programach - projektach, jak to w Polsce enigmatycznie nazywa się testowanie leków na nieuświadomionych ludziach.

 

Raporty CRF, jak podaje ta organizacja na swojej stronie internetowej, służą głównie lepszemu zrozumieniu świata przez zainteresowanych obywateli. Pozwalają na wybór w polityce zagranicznej.

Otóż CRF nigdy nie zajmuje się mało istotnymi problemami. Jeżeli coś porusza, to jest to ważne. Nie wiem, co było celem opracowania przedstawionego w biuletynie CRF, a omówionego w http://www.omsj.org.com/coruption/efmap/. Ale wyniki są jednoznaczne.

Przedstawiona mapa wskazuje bezdyskusyjnie, że najwięcej epidemii jest w krajach, w których stosuje się przymus szczepień. Proszę zauważyć, że na Syberii nie ma epidemii. Podobnie mało epidemii jest w Ameryce Południowej. A jeżeli są, to tylko w miastach na wybrzeżu, gdzie realizuje się programy szczepień.

 

W celu lepszego ogłupiania lekarzy organizuje się specjalne konferencje, na których „wybitni” eksperci przedstawiają opinie firm farmaceutycznych, jako rzekomo wyniki badań medycznych. Ostatnio właśnie przed uchwaleniem przez Sejm kolejnej nowelizacji ustawy o Chorobach Zakaźnych mającej przymusić społeczeństwo do bezmyślnego szczepienia przeciw HPV i pneumokokom, zorganizowano typowa kampanię reklamową. Nawet tytuł konferencji, rzekomo naukowej, brzmiał handlowo: „Pneumokokom mówimy nie!” 

Informacje o tej marketingowej kampanii ukazały się w Rynkach Zdrowia z 27.10.2014 ; 21.40. Organizatorem była fundacja, czyli masa majątkowa [czyja?] pt: „Aby żyć”. Brak informacji, kto jest dostawcą kasy. Natomiast ciekawe jest rozlicznie wydatków tej fundacji. Na wynagrodzenia wydano ponad 55 000 złotych, a na materiały i energię tylko 600 zł. W znanych mi stowarzyszeniach jest dokładnie odwrotnie. Ale taki podział gotówki jednoznacznie wyjaśnia, o co chodzi.

 

Czy szczepienia przeciwko pneumokokom naprawdę czemukolwiek służą, z wyjątkiem kieszeni producentów, możesz się sam przekonać, Szanowny Czytelniku, zapoznając się z poniższym piśmiennictwem anty działań leczniczych:

dr J. Jaśkowski

 

Pamiętaj: zdrowie jest zawsze sprawą indywidualną.

Publiczne są domy zwane burdelami.

 

W więzach organizacji prawdę diabli wezmą.

prof. T. Kotarbiński.

 

Szczepienia: pneumokokowe: CK (71): AC (8) [1] 

Ocena: w oparciu o aktualnie dostępne badań pneumoccal szczepienia nie powinny być zalecane do użytku dużą skalę w populacjach narażonych na zakażenia ucha. [40]

Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [40]

PubMed: Cochrane Database Syst Rev 2002 (2): CD001480. PMID: 12076412 [41]

Artykuł opublikowany Data: 01 stycznia 2002

Choroby: zapalenie ucha: CK (259): AC (32) [26] , zakażeń pneumokokowych: CK (50): AC (11) [18]

Operacje anty terapeutyczna: Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [9], Szczepienia: pneumokokowe: CK (71): AC (8) [1]

PubMed 3618578

Pub Med 1994745

Pub Med 1884314

Pub Med 7740350

www.fiercepharma.com/node/12501/

J.Am.Geriatr.Soc 2014Dec;62(12) 2327 -32

JAMA 1988 15 kwiernia; 279 (15) 1200-5

Nowotwor Biol 2014.październik 31

www.naturalnews.com/048890 vaccines autoimmune

Alim.Pharma.Ther 2009, 01 lipca 30, 113-25

www.naturalnews.com/048843 mainstream media vaccine 

www.fiercepharma.com/special-reports/top-10-pharma

www.hormonesmatter.com/obesity-childhood-vaccines-blame/ 

J.Eur Acad Derma Vener 2014 grudzien 15

Anticancer Res 2011 Sept.31

Eur J.Cancer 2010 Aug,46 , 2196-205

Br.J.Cancer 2014,27 maj.2772-84

www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/March02011/No-Pharma-Liability

www.naturalnews.com/048888 vaccine adverse events autism

www.thelibertybeacon.com/2014/01/23/flu-vaccines-is

 

Ps. Szanowni Rodzice, nie dajcie się nabierać na tzw. skojarzone szczepionki, zawierają one wielokrotnie większą dawkę aluminium, aniżeli dopuszczalna.

Dla osobnika o masie około 150 kg dopuszczalna dawka wynosi 330 mcg, a szczepionka Pentacel zawiera 794.5 mcg [DTaP, HiB, Polio combi], szczepionka Pediatrix [DTaP, HepB, Polio combo] zawiera 850 mcg aluminium.

Nie mogę w żadnym przypadku potwierdzić, że widziałem, słyszałem, czy czytałem o dziecku w wieku do 2 lat, mającym masę 150 kg, czyli 150 000 g. Przypomnę: dziecko może otrzymać 1 mcg aluminium na 1000 g/dobę.

Nie mów, że nie wiedziałeś!

 

Gdańsk 04.04.2016 r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Otrzymane od autora mailem


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 05 kwiecień 2016 14:05
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Kupą, kupą, pa wsiem, pa wsiem!