Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Polityka - forsa - zdrowie?
Kategoria: Medycyna   Poniedziałek, 25 kwiecień 2016 15:00 Autor:

Polityka - forsa - zdrowie?

Polityka - forsa - zdrowie? foto: Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: "Nie daj się ogłupiać"

Ostatnio mass media głównego nurtu dezinformacji, zwane w skrócie z angielskiego MSM, zachłystują się rzekomym wyciekiem, wykradnięciem tajnych dokumentów z kancelarii z Panamy. Te dokumenty przedstawiają w niekorzystnym świetle wielu aktorów sceny politycznej z całego świata.

W Polsce każda witryna internetowa, uchodząca za chociażby w części związaną z „polityką”, stara się dorzucić swoje trzy grosze. Jakoś polskojęzyczni komentatorzy nie umieją się wyalienować z ogólnego nurtu dezinformacji. Parę tygodni temu ludziki, które nawet nie liznęły wcześniej religioznawstwa, arabistyki, czy kulturoznawstwa, nie wspominając o historii, masowo produkowały felietony o islamie i muzułmanach. Felietony te z całą otwartością ujawniały poziom merytoryczny ich autorów.

http://www.polishclub.org/2016/01/17/dr-jerzy-jaskowski

http://www.polishclub.org/2015/12/30/dr-jerzy-jaskowski

http://www.prisonplanet.pl/polityka/kryzys_uchodzcow_czy

Większość spośród tych autorów najczęściej przepisywała inne teksty. Z trudem można było w tych felietonach znaleźć nowe informacje, najczęściej to samo tylko inaczej przedstawione. Było to robione według zasady przypisywanej Goebbelsowi:

„Każde kłamstwo powtarzane 1000 razy będzie odebrane jako prawda”.

Wniosek ogólny: albo byli to podstawieni dezinformatorzy albo użyteczni idioci, jak nazywał takich niejaki Goldman alias Lenin.

Podobnie wygląda sprawa niejakiego Snowdena, rzekomo zbuntowanego, uczciwego człowieka, który legalnie przed kamerami tv i MSM opowiadał, co to on nie zrobił i jak to on chce zbawić świat. Opisałem kulisy tej maskarady.

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/76823-jak-sie-oszukuje-ludzi-w-majestacie-prawa-snowden

http://educodomi.blog.pl/2016/01/27/jalapa/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/pranie_mozgow_suzbie,p1191282022

Podobnie w Polsce prezentowana jest sprawa rzekomych podsłuchów przez kelnerów.

Nadal wyraźnie widać, że poziom czytelników jest na tak niskim poziomie, że żadnemu z niech nie przyjdzie do głowy: zaraz, zaraz, jak to jest możliwe?

Jest na świecie tylko dwóch wydawców. Jest rzeczą oczywistą dla każdego średnio wyedukowanego człowieka, że to pracodawca dyktuje co ma być opublikowane, a nie jakiś wynajęty dziennikarzyna

Każdy może sam sprawdzić do kogo należą media w Polsce i pod czyim są nadzorem. Jak więc jest możliwe, że kilkadziesiąt gazet plus telewizja w tym samym czasie podają to samo, w ten sam sposób?

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17040&Itemid=100

Jak to możliwe, że wymieniona panamska kancelaria, dysponująca kontami najważniejszych aktorów sceny politycznej z całego świata, tak beztrosko ujawnia dokumenty? Przecież gdyby to była cząstka prawdy, to najdalej następnego dnia, nie tylko kancelaria, ale cały budynek z dzielnicą włącznie wyleciałby w powietrze. Przecież ludzie, których konta ujawniono, maja pod ręką cały arsenał świata, tajne służby, wojsko, część banków itd.

Innymi słowy, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością był to przeciek kontrolowany. Po prostu jedna grupa chciała wywołać ferment w świecie, czyli chciała odwrócić uwagę od czegoś!

Proszę pamiętać, że program CIA „Drozd” jest nadal aktualny i w Polsce realizowany na przykład przez tygodnik Newsweek.

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/category/j-jaskowski/

http://www.polishclub.org/2016/02/12/dr-jerzy-jaskowski

Bardzo ciekawy artykuł na temat tzw. papierów panamskich ukazał sie w VT w dniu 04.04.2016r. pióra Gordona Duffa.

Otóż p. Duff twierdzi, że te papiery, które ukazały się to typowa fałszywka, a prawdziwe papiery znajdują się w Mossack Fonseca, czyli Mossadzie, która to agencja specjalizuje się w zbieraniu różnych ciemnych sprawek „wielkich” tego świata.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/kryzys_uchodzcow_czy,p1916667456

https://wirtualnapolonia.com/2011/01/05/dr-jerzy-jaskowski-falszywi-bohaterowie/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=14182&Itemid=119

Podobno ponad rok temu niemiecka gazeta Suddeutsche Zeitung otrzymała takie papiery od wywiadu. Chcąc je uwiarygodnić, zwróciła się do International Consorcium of Investigative Journalist.

Czym jest owo konsorcjum? Okazuje się, że jest finansowane w całości przez Center of Public Integrity.

Założę się, że to nic nikomu nie mówi. Ja w każdym bądź razie nie miałem do chwili przeczytania zielonego pojęcia, z czym to się je.
Ważne jest zawsze, kto finansuje to znajdujące się w USA konsorcjum.

Głównymi sponsorami są:

Ford Foundation.

Carnegi Endowment

Rockeffeler Family Fund

WK Kellog Foundation

Open Society Institue [Soros]

Ta wyliczanka już trochę pozwala odkryć tajemnicę. Można by przypuszczać, że to gra z konkurencją.

Problem z tym, że p. Soros to były pracownik likwidujący mienie żydowskie w czasie II Wojny Światowej na Węgrzech, a zaraz potem współpracownik MI-6. Co się stało z tym olbrzymim majątkiem, zrabowanym Żydom Węgierskim, nie wiadomo do dnia dzisiejszego, ale żadna Liga od Zniesławień nie tyka p. Sorosa. Także żaden Sanhedryn nie rozpoczyna kampanii odzysku tego, było nie było, olbrzymiego majątku. Czyli innymi słowy, ci co mają wiedzieć, wiedzą. Możemy powiedzieć natomiast, gdzie te pieniądze w ostatnim okresie, po uprzednio cudownym rozmnożeniu, poszły.

I tak, polski przewrót solidarnościowy to 100 milionów dolarów. Pieniądze nigdy nie zostały tak naprawdę rozliczone, nawet w takim zarysie, ile z nich przejęły wojskowe służby specjalne, ile UB, a ile pozostało w Solidarności, nie wspominając ile trafiło tak naprawdę do ludzi potrzebujących pomocy. Przypomnę, że niejaki Karol alias Docent, obecnie Buzek, wyniósł podobno w czasie aresztowania reszty konspiratorów 20, czy 40 tysięcy dolarów, w owym czasie dolar to były już złotówki co najmniej razy 1000. I zupełna cisza. Ani kombatanci ani agenci nie ruszają tematu, nie wspominając o IPN-nie.

Przewrót ukraiński zwany majdanem, to już 5 miliardów dolarów. Wyraźnie widać, że Chazarzy umieli się lepiej targować.

Autor artykułu wysnuwa wniosek, że przynajmniej spora cześć tych nazwisk ma powiązania z kartelami narkotykowymi i toczącą się IV Wojną Opiumową w Afganistanie.

Oczywiście nazwiska istotnych polityków, gubernatorów, członków Sądu Najwyższego, byłych prezydentów itd. podobno znajdujące się w redakcji The Guardian i BBC, tak szybko nie opuszczą drukarni.

Gardian już raz na polecenie MI-6 zamotał plikami Snowdena.

Ale czy tylko chodzi o aktorów?

Jeżeli potraktujemy to jako kolejną fałszywą flagę, to może ona ukrywać kulisy dymisji Jaceniuka i dokonany podział Ukrainy na te 4 części.

Pożyjemy, poczekamy, co nam i kiedy starsi i mądrzejsi podrzucą do czytania.

Wychodzi na jaw na przykład to, że córka byłego genseka Sowietów Jurii Antropowa, szefa KGB, jest kochanką Mitta Romneya. Czyli wszystko w rodzinie.

A okazuje się, że Mitt Romney współpracował w Harvard Business School nie z kim innym, tylko byłym prezydentem Meksyku. A nad czym ci panowie usilnie pracowali na tej znakomitej uczelni amerykańskiej?

Ano razem budowali - legalizowali imperium narkotykowe, poprzez zakupienie/przekupienie aż 5 sędziów Sądu Najwyższego USA. Czyli ujawniono firmę „Citizens United”, zalegalizowany kartel przekupstwa narkotykowego. Odbywało się to wszytko za pośrednictwem właśnie kancelarii prawnej z Panamy.

A Ty Dobry Człeku na pewno myślałeś, że ten cały handel narkotykami to ci dilerzy oćpani na ulicach? Handel narkotykami to najpoważniejszy z nielegalnych interesów na świecie. Jedyny, w którym funkcjonuje prawdziwy pieniądz z ręki do ręki. Po rozpoczęciu IV Wojny Opiumowej przez USA, produkcja heroiny wzrosła ze 180 ton za czasów tych złych Talibów, do ponad 6000 ton po wejściu do Afganistanu dobrych Amerykanów. Wyobraź sobie, jakim potencjałem transportowym musisz dysponować, aby to wszystko przewozić tyle tysięcy kilometrów, w kraju bez kolei!

I co jeszcze ciekawego?

Ano po raz kolejny okazało sie, że nie było żadnego ataku 9/11/2001 na Pentagon. Po tym rzekomym nalocie niezidentyfikowanego obiektu latającego zniknęły z kasy Pentagonu prawie 3 miliardy dolarów i 35 ludzi mających jakieś powiązania z tematem zmarło. Ot, taki przypadek.

Czy to nie znacznie ciekawsze niż na przykład to, komu pani Kopacz stawiała lody?

A tak na marginesie, moim zdaniem jest to odwracanie uwagi od podziału Ukrainy. Zobaczymy, czy jeszcze w tym lub przyszłym roku Lwów powróci do Polski?

dr J. Jaśkowski

 

Dziecinną naiwnością jest wiara w przypadki.

O wszystkim decydują służby.

 

Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli.

 

Rządzenie ludźmi jest najbardziej dochodowym interesem na świecie.

 

Gdańsk 25.04.2016 r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Otrzymane od autora mailem


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie