Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Po raz pierwszy PT Wakcynolodzy podają prawdę o szczepionkach
Kategoria: Medycyna   Wtorek, 20 wrzesień 2016 08:35 Autor:

Po raz pierwszy PT Wakcynolodzy podają prawdę o szczepionkach

Z cyklu: „Nie daj się ogłupiać”

W medexpress.pl z dnia 16.08.2026 ukazała się kolejna reklama autorstwa p. Tomasza Kobosza, na temat szczepionek przeciw grypie. Jest to typowa reklama, ponieważ PT Autor nie podaje żadnego źródła, z którego czerpie swoje rewelacje. Jest to zresztą nagminne w medexpresie i innych reklamówkach. Stwierdza, że swoje informacje czerpie z A. Inter.Med., ale nie podaje ani numeru, ani rocznika, ani w ogóle żadnych konkretnych danych, na podstawie których można by dojść do źródła.

Generalnie stwierdza, że donosowa szczepionka przeciwko grypie oparta na żywych wirusach posiada taka samą skuteczność zapobiegania grypie, jak wcześniejsze szczepionki podawane w iniekcji. I to jest prawda!

 

Ale mamy oczywisty problem.

Udowadnia p. Tomasz Kobosz, że Amerykanie nadal do testowania leków wykorzystują biedne, mniej wartościowe rodziny Indian z rezerwatów. Podobnie jak swego czasu testowali w Polsce szczepionki na bezdomnych z Grudziądza. Zmarło więcej niż 2 osoby i cisza.

Poniżej przytoczę kilka najbardziej głośnych rewelacji, podawanych przez tzw. uniwersytecką, urzędową medycynę, jako kamienie milowe w leczeniu.

 

Koło 1850 roku celowo zakażano plemiona indiańskie wschodniej Kanady ospą prawdziwą i innymi chorobami, w celu zmniejszenia ich liczebności. Plemiona na zachód od Wielkich Jezior zostały w większości nietknięte przez te plagi.

1876 rok - pod wpływem premiera Johna A. MacDonalda Kanada przyjmuje ustawę Indiańską, która redukowała wszystkich Indian do roli obywateli drugiej kategorii i osób pozostających pod opieką prawną państwa kanadyjskiego. Indianie nie mogą głosować, pozywać w sądach, posiadać własności. Ich status, jako osób pozostających pod opieką prawną, pozostaje niezmieniony podobno do dnia dzisiejszego.

1891 - pierwszy medyczny raport o masowych zgonach w szkołach, spowodowanych szalejącą gruźlicą, zostaje przesłany do rządu federalnego. Bez odpowiedzi.

1905 - populacja Indian została zredukowana do 5% stanu pierwotnego w okresie dwu pokoleń.

19050 - raport dr Peter Bryce, głównego urzędnika medycznego, stwierdza, że połowa wszystkich dzieci indiańskich w szkołach umiera z powodu celowo rozprowadzanej gruźlicy i ukrywania dowodów i statystyk.

1920 - prawo federalne wprowadza obowiązek umieszczania wszystkich dzieci indiańskich powyżej 7 roku życia w szkołach z internatem. Liczba zgonów wśród Indian w następnej dekadzie potroiła się.

1928 - Ustawa o sterylizacji w Stanie Alberta, pozwala wysterylizować każdego ucznia na podstawie decyzji dyrektora szkoły.

1933 - podobna ustawa jest przyjęta w Kolumbii Brytyjskiej. Do lat 1980. wysterylizowano tysiące Indian.

1939 - dzieci szczepu Cowichan zostają użyte w eksperymentach medycznych. Dochodzenie tuszuje sprawę.

1947 - 48 parlament Kanady blokuje stosowanie Konwencji ONZ o ludobójstwie, aby nie można było jej odnieść do dzieci indiańskich.

1952 / 68 - używano Indian jako królików doświadczalnych w programie MKULTRA - CIA.

1969 - W 1969 roku, w Milledgeville w stanie Georgia, eksperymentalne leki były testowane na dzieciach upośledzonych umysłowo.

1970 - Armia USA zintensyfikowała badania nad DNA. Projekt miał na celu wybiórcze eliminowanie konkretnych grup etnicznych, które są podatne na różnice genetyczne DNA. Eksperyment przeprowadza się pod pretekstem badań nad wyeliminowaniem raka, np. piersi u kobiet. Takie testowe badania przeprowadza się także w Polsc, m.in. w Szczecinie, reklamując je jako sukces medycyny. Szczecin był pierwszym miastem “wojskowym”, w którym stacjonowała brygada polsko-natowska, czyli NATO, czyli władze USA.

1970 - W 1978 roku CDC rozpoczęło eksperymenty ze szczepionką na zapalenie wątroby typu B. Prof. Wilk Szumuness z Akademii Zdrowia Publicznego z Kolumbii zrobił szczepionki z krwi zakażonych homoseksualistów z Nowego Jorku. Następnie pasażował tak otrzymany preparat na szympansach. W ten sposób znaleziono HIV i wytworzyła się opinia, że to pochodziło od szympansów. Szczepionkę testowano na homoseksualistach, u których po pewnym czasie znacząco częściej rozpoznawano mięsaka Kaposiego i Mycoplasma Penetrans oraz nowy typ opryszczki wirusowej. Choroby te zazwyczaj nie występowały u młodych kobiet. Tak powstał AIDS.

http://en.wikipedia.org/wiki/Wolf_Szmuness

http://www.sourcewatch.org/index.php?title=AIDS_conspiracy

http://www.nytimes.com/1982/06/08/obituaries/dr-wolf-szmuness-is-dead-at-63-an-epidemiologist-and-researcher.html

Tak więc, jak można prześledzić na tym krótkim zestawieniu, testowanie na Indianach bez ich zgody, było zjawiskiem stałym w każdej dekadzie, w tym rzekomo cywilizowanym kraju. Niestety, dowody naukowe z tak przeprowadzonych eksperymentów są wątpliwej jakości. Przecież celem testów było zupełnie co innego.

Szczepionka donosowa zawiera żywe, atentowane, czyli osłabione wirusy grypy. Ale proszę pamiętać, że tych typów wirusów jest ponad 200. Poza tym nigdy nie wiadomo, kiedy taki osłabiony wirus znajdzie dosyć siły, aby nas zaatakować. Dowody naukowe wskazują na to jednoznacznie. W ten sposób właśnie ostatnio wybuchają epidemie polio, po szczepieniach w Syrii, czy na Ukrainie.

 

Dopiero Nicolle odkrył wirusa grypy. Wirus ten jest niszczony skutecznie przez promieniowanie słoneczne, temperaturę powyżej 56 C, lub formaldehyd. Rozpoznano w tamtych latach 3 typy A, B oraz wirusa grypy świń. Wirus zachowuje się jak prawdziwy antygen. U człowieka przeciwciała powstają po około 14 dniach. Za pomocą osłabionego wirusa MOŻNA UODPORNIĆ ZWIERZĘTA NA OKRES 3 MIESIĘCY!!!

 

Jak wiadomo z wcześniejszych prac, zainteresowanie lekarzy polskich problemem grypy było marginalne w latach 90. ubiegłego wieku. Może więc autorzy angielscy spotykając się z grypą widzą większe problemy chorobowe? Niestety, spotka nas kolejne rozczarowanie. “Oksfordzki podręcznik medycyny klinicznej”, wydawnictwo jak najbardziej naukowe, jeszcze wtedy oficjalnego nurtu głównego, PWN 1993 [wydawnictwa angielskie 1987, 1988, 1991] w ogóle o grypie jako problemie medycznym nie wspomina. Znajdujemy natomiast takie “poważne” problemy medyczne jak: grzybicę paznokci, łokieć studenta, bielactwo, brodawki.

Dlaczego więc ludzie spoza medycyny, specjaliści Zdrowia Publicznego, Sanepidy, nagle, w ślad za WHO, odkryli nowego wirusa A H1N1 dopiero w 2009 roku i straszą okropnymi skutkami zdrowotnymi? Wirus ten był znany od 1976 roku, kiedy to „wyciekł” z centrum broni biologicznej USA fortu Detrick. Czyżby w tej grupie urzędników miała miejsce aż tak mała znajomość piśmiennictwa naukowego? Czy też główną rolę odgrywają względy pozamerytoryczne? Typu: otrzymali polecenie?

Musisz się Szanowny Czytelniku sam domyśleć!

 

Wojsko cały czas jest używane do testowania na większą skalę nowopowstałych szczepionek. Najczęściej zakupywane przez wojsko szczepionki mają mały związek z sytuacją medyczną. Przykładem była sprawa stosowania aż 16 szczepionek w okresie 3 miesięcy u żołnierzy przygotowywanych do ataku na Irak. Stosowana w medycynie klinicznej zasada dopuszcza podawanie kolejnej szczepionki po okresie co najmniej 4-6 tygodni od otrzymania poprzedniej. Stąd epidemia w Armii Amerykańskiej i 300 000 poszkodowanych. W Polsce w 2007 roku mieliśmy podobną sytuację śmierci żołnierzy przygotowywanych do wyjazdu do Iraku.

Tak, jak to opisywano już przed 50 laty, skuteczność szczepionki przeciwko grypie jest zerowa. Wykazały to jednoznacznie badania przeprowadzone w 2004 roku. Pomimo, że nastąpił spadek wyszczepialności o 40 %, śmiertelność wcale nie wzrosła.

Podobnie w 1968 roku i 1997 roku przygotowano szczepionkę nie z tym wirusem, który powodował epidemię sezonową. Więc tak wyprodukowana szczepionka nie trafiła do handlu. Innymi słowy, w tych dwu latach nie szczepiono ludzi. I co? I nic! Nikt nie był szczepiony, a śmiertelność zmalała, a nie wzrosła!

 

Ciekawe także, dlaczego nie wspomina się w Polsce o pracy finansowanej przez CDC [Centrum Kontroli i Prewencji Zachorowań], zwanej “Health Study Soap Karachi”, przeprowadzonej przez dr Stephen P. Luby w Pakistanie w 2002 roku. Badania były bardzo proste. Skoro wiadomo, że największymi mordercami małych dzieci są biegunki oraz zapalenia płuc, to w jaki sposób można najszybciej zmniejszyć śmiertelność z tego powodu? Dr S.Luby w 25 dzielnicach Karaczi [Pakistan], rozdawał ludziom mydło, a w 11 zostawił wszystko po staremu. Połowę z tych 25 dzielnic zaopatrywał w mydło ze specjalnym środkiem bakteriobójczym, a druga część dostawała zwykłe mydło. Mydła były tak samo opakowane i miały identyczny wygląd i zapach. Po roku okazało się, że w stosunku do grupy kontrolnej zmniejszenie biegunek w grupie zwykłego mydła stwierdzono aż o 52%, a zapaleń płuc aż o 50 %. Także w porównaniu ze specjalnym mydłem bakteriobójczym [droższym] zwykłe mydło zwyciężyło. Zmniejszenie liczby biegunek o 52% stwierdzono w grupie zwykłego mydła i tylko o 47% w grupie dezynfekcyjnego. Odpowiednio zmniejszenie zapaleń płuc o 50% stwierdzono przy używaniu zwykłego mydła i o 45 % w grupie specjalnego mydła.

Podobne wnioski wynikają z Raportu Cochrane Library, po przeanalizowaniu prac naukowych na temat szczepionek przeciwko grypie. Wartość szczepionki jest taka sama jak mycie rąk. Tylko, że po myciu rąk nikt nie umiera.

Czyli wakcynolodzy prawdę powiedzieli. Wartość szczepionki donosowej jest taka sama jak mycia rąk. Ale mycie rak jest o wiele, wiele tańsze.

Czyli kolejny typowy skok na kasę, sprzedawać coś, co dawno temu na Kiercelaku [bazar w Starej Warszawie] nazywano „szara maść na mendy”.

 

Objawy Grypy wg podręcznika medycznego:

Grypa objawia się po ok. 2-3 dniowym okresie wylęgania wzrostem temperatury do 39-40 stopni, silnymi bólami głowy, mięśni, zawrotami głowy. Niekiedy występuje ból w stawach. Stwierdza się wyraźne osłabienie. Często dodatkowo występuje opryszczka. Nieżyt tchawicy daje suchy, męczący, napadowy kaszel, podobny do kokluszu.

Choroba trwa zwykle kilka dni. Gorączka nagle spada. Po spadku temperatury, osłabienie i kaszel nie zawsze ustępują.

 

Nigdy nie testowano zachorowania na raka po szczepionce!!!

Czy szczepionka przeciw grypie może wywołać raka, chociażby ze względu na zawartość substancji rakotwórczych?

Firma przyznaje, że nigdy nie badano takiej możliwości.

Mało tego mamy smutne doświadczenie ze szczepionką przeciwko polio, podawaną także w Polsce, a zawierającą rakotwórczego wirusa S-40. Wiadomo o tym fakcie było od co najmniej 1960 roku, a w Polsce nadal stosowano tą szczepionkę przez co najmniej ćwierć wieku. I nikt z PZH nie przyznaje się do przepuszczenia i wprowadzenia do obrotu skażonej szczepionki.

Jak podaje ulotka firmowa, szczepionka dodatkowo zawiera 25 mcg formaldechydu - znaną toksynę i 50mcg dezoksycholanu sodu oraz oczywiście 25 mcg rtęci, najgorszą z neurotoksyn.

Udowodniono, że jednym z powikłań jest uszkodzenie układu nerwowego, drgawki, wystąpienie zespołu Guilliana-Barre, czy narkolepsja.

I dopiero w tej sytuacji należy przyjrzeć się wypowiedziom urzędowych pediatrów, takiej na przykład p. prof. Teresy Jackowskiej, od dobrych paru lat straszącej grypą.

 

Zresztą tak się dziwnie składa w tym Wesołym Baraku nad Wisłą [J.Pietrzak], że do szczepień namawiają zawsze dwuetatowcy”

• prof. dr hab. n. med. Ewa Bernatowska – Zastępca przewodniczącego Zespołu http://www.podyplomie.pl/?id=apd_imm_program (grant edukacyjny firmy Baxter Polska)

• dr n. med. Paweł Grzesiowski – Sekretarz Zespołu, po opuszczeniu stanowiska w Narodowym Instytucie Leków założył prywatną Fundację Instytut Profilaktyki Zakażeń o koniecznych do wyjaśnienia źródłach finansowania. http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf (wykłady dla GSK, Polfa)

• prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki – członek Zespołu

http://www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_naukowa_stala_oferta.html (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK)

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S003139391070010X

• (uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku firm produkujących szczepionki)

• dr hab. n. med. Teresa Jackowska – członek Zespołu oraz Krajowy Konsultant ds. Pediatrii, a także doradca ”społeczny” Rzecznika Praw Dziecka

http://www.bip.mz.gov.pl/ministerstwo-zdrowia/oswiadczenia-konsultantow-w-ochronie-zdrowia (według swojego oświadczenia wykonuje zajęcia zarobkowe zlecone przez producentów szczepionek Pfizer, MSD, GSK i Novartis)

• prof. dr hab. n. med. Leszek Szenborn – członek Zespołu

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S003139391070010X (honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie uczestnictwa w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK), prowadzenie badań klinicznych (GSK))

• prof. dr hab. n. med. Anna Bręborowicz – członek Zespołu

http://www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_naukowa_stala_oferta.html (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK)

Oraz:

• prof. dr hab. med. Waleria Hryniewicz – Kierownik Zakładu Epidemiologii i Mikrobiologii Klinicznej w Narodowym Instytucie Leków – http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf (grant naukowy GSK)

• Dorota Zawadzka – doradca społeczny Rzecznika Praw Dziecka – współpraca z producentem szczepionki przeciw rotawirusom http://www.bialystokonline.pl/superniania-poprowadzi-warsztaty-w-bialymstoku,artykul,71847,9,1.html oraz producentem margaryny https://www.youtube.com/watch?v=uRnOilSRrvY

• Krzysztof Łanda – prezes Fundacji Watch Health Care finansowanej przez koncerny farmaceutyczne, który został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia

http://www.korektorzdrowia.pl/wp-content/uploads/fundacja-watch-health-care-sprawozdanie-z-dzialalnosci-za-okres-od-1-stycznia-2013-do-31-grudnia-2013.pdf.pdf

 

Może na jeden raz to wystarczy.

 

Rada Starego Dochtora

Leczenie grypy i przeziębień wirusowych.

 

Jak poczujesz się rozbitym, będziesz miał dreszcze, podwyższoną albo 1-3 dniową gorączkę, poty, bóle głowy, itp objawy, to zaraz, jak się źle poczujesz, pobierz 10 tabletek węgla drzewnego, tego czarnego. Nie w kapsułkach.

Jak nie masz pod ręką, to może to być zwykły węgiel drzewny z kominka. Trzeba go tylko dobrze młotkiem na proszek rozbić. Nie daj się nabierać na produkty sklepowe.

Dorosłemu do wypicia trzeba podać tak ze 2 cm tego proszku w szklance - węgla - na pół szklanki wody, dziecku 0.5-1 cm, w zależności od masy ciała.

Po około 5 godzinach należy całą procedurę powtórzyć.

Po kolejnych 5 godzinach jeszcze raz.

I tak co 5 godzin, aż kupka wyjdzie czarna.

Po tym należy wypić możliwie szybko szklankę lub dwie mleka kwaśnego od krowy. W żadnym przypadku nie pić tego zabielanego płynu z kartoników, plastików itd.

Po kolejnych 5 godzinach kolejny kubek mleka.

Jednocześnie należy spryskać tylną ścianę gardła, z języczkiem, roztworem kwasu jabłkowego, ale samemu zrobionego. Przygotowanie takiego kwasu jest jednorazową sprawą i mamy butelkę, czyli zapas dla całej rodziny co najmniej na pół roku.

Jest to sprawdzony i medycznie uzasadniony sposób postępowania.

Wirus wnika właśnie przez tylną ścianę gardła. Pryskać z atomizera trzeba często, co godzinę, ponieważ przełykając ślinę usuwamy kwas.

Węgiel jest tylko absorbentem, czyli odkurzaczem, toksyn znajdujących się w naszym przewodzie pokarmowym. Nie powoduje żadnych innych skutków ubocznych.

Objawy kliniczne, jakie odczuwamy są spowodowane przez toksyny powstające w czasie walki naszego układu odpornościowego z wirusem, a nie jak dawniej sądzili, z powodu wnikania wirusa do komórki.

Jeżeli zaczniecie kuracje wcześnie, to żadne toksyny nie wnikną do krwioobiegu i początkowe objawy ustąpią szybko w okresie 24 godzin. Nie ma żadnych skutków ubocznych, jak przyjmiecie węgiel niepotrzebnie.

Kwaśne mleko należy wypić w celu zasiedlenia naszego przewodu pokarmowego dobrymi bakteriami, a te najlepsze i najtańsze są w mleku krowim. Jak mleko jest fałszowane, to nie skwaśnieje.

Małe dzieci powinny być karmione piersią nawet do roku i dłużej. Otrzymują przeciwciała z mlekiem matki i przebieg choroby jest lekki.

Musisz pamiętać PT Czytelniku, że w Polsce już od września słońca brak. Twój organizm potrzebuje ok. 5000 jednostek witaminy D-3 dziennie plus ok. 100, a nawet 200 mcg witaminy K-2 jednocześnie. Przyjmowanie samej witaminy D-3 jest szkolnym błędem. Musisz także pamiętać, że prawidłowy poziom witaminy D-3 to co najmniej 50-70 ng. Chorzy z nowotworami powinni mięć poziom 70-90 ng. O tym się uczy w Dobrym Akademiach Medycznych.

 

Uwaga dotycząca tranu. W sprzedaży znajdują się różne formy tranu. m.in tzw norweski, nie wiem czy nie jest on otrzymywany z dorszy hodowlanych w sztucznych basenach w fiordach i karmionych nie wiadomo czym. Podejrzenie moje wzbudził fakt, że pomimo przyjmowania tranu przez chorych zanotowano spadek poziomu witaminy D3 w kolejnych pomiarach.

 

Moje artykuły znajdują się na różnych stronach internetowych. Pod niektórymi z pośród nich znajdują się rozmaitego rodzaju wpisy, w większej części wykonane przez podstawionych trolli. Łatwo to sprawdzić, ponieważ pod każdym moim art. jest podany adres do korespondencji. A trolle nie przysyłają mi kopii, a jednocześnie nigdy nie podają źródła swoich informacji.

Staram się na wszystkie listy odpowiadać. Jeżeli w przeciągu 24-36 godzin nie udzielam odpowiedzi to znaczy, że list nie dotarł. Pisałem już kilkakrotnie o blokadzie poczty przez nieznanych sprawców z Neapolu, Bangkoku czy Rumuni. Trwa to od czasu zajęcia się inwigilacja przeciwników szczepień przez WHO. Pisałem o tym. Ostatnio Wp.pl także blokuje może odpowiedzi.

dr J. Jaśkowski

 

Pamiętaj:

„Szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi.

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”

A Ty Czytelniku, do jakiej grupy należysz?

 

Gda. 18.09.2016 r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Otrzymane od autora mailem


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 20 wrzesień 2016 17:30
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Po raz pierwszy PT Wakcynolodzy podają prawdę o szczepionkach