Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Stwardnienie Rozsiane a WITAMINA D-3. Zdrowie Publiczne wielka ściema
Kategoria: Medycyna   Wtorek, 04 październik 2016 10:42 Autor:

Stwardnienie Rozsiane a WITAMINA D-3. Zdrowie Publiczne wielka ściema

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie”

Jak można to stwierdzić samemu, najważniejsza sprawą dla PT Polityków są sprawy związane ze zdrowiem. Wystarczy posłuchać sloganów wypowiadanych przez złotoustych retoryków.

W tym celu poświęcają całe miesiące czy nawet lata na opracowanie tzw. programów zdrowotnych. Oczywiście te programy niewiele mają wspólnego ze zdrowiem społeczeństwa. Chodzi po prostu o łatwiejsze przerzucanie pieniędzy z kieszenie podatnika do prywatnych portfeli producentów rozmaitych preparatów czy procedur.

Ile trzeba by się nachodzić aby docierać do każdego lekarza oddzielnie, a tak wystarczy w odpowiedni sposób przekonać jednego czy dwu właściwych urzędników i preparat znajduje się na liście refundowanych leków czy wchodzi na listę procedur obowiązkowych.

 

Nie jestem gołosłowny.

Konkretnie: Za czasów prezesury URPL przez p. Grzegorza Cessaka firma jego tatusia uzyskała zezwolenia na kilka sprowadzanych leków. Poprzedni prezes przez ok. 6 lat nie wydał żadnego zezwolenia tej firmie.

Gorzej z uzasadnieniem takowych programów, ale w jakim celu stworzyło się armię własnych ekspertów.

Już gen W. Jaruzelski alias Wolski alias Margules alias Słuckin tylko w pierwszym roku po przewrocie wojskowym zwanym w Polsce stanem wojennym rozdał 1320 nominacji profesorskich dla swoich. Stworzył całą brygadę własnych ekspertów. Znam tylko jeden przypadek właściwej postawy, odmówienia przyjęcia tytułu od nielegalnych uzurpatorów. Była to decyzja śp. prof. Jerzego Przystawy. Jako jedyny miał odwagę cywilną odmówić.

Pozostałe ponad tysiąc trolli oczywiście z radością tytuł takowy przyjęło i podpisało to co trzeba.

Stąd niemożność przeprowadzenia dekomunizacji na wyższych uczelniach. Przypomnę, że najbardziej protestował, czy był nagłaśniany protest KUL-u i wrocławskich uczelni. Jak to p. G. Braun nazywa „układu wrocławskiego” spadku po GRU

Stwarza się procedury potrzebne do rozgrywek politycznych.

Np. ostatnio na tapecie jest ustawa o zdrowiu psychicznym. Pomimo faktu, że psychiatria został przyczepiona do medycyny na zasadzie konieczności politycznej czyli łatwego likwidowania przeciwników politycznych.

Przypomnę, taki p. Gorbaczow, obecnie mieszkający w bazie marynarki Wojennej USA w Kalifornii, jest znany z zamknięcia w psychuszkach, czyli więzieniach pod nazwą szpitali, z powodu schizofrenii bezobjawowej, większej ilości ludności aniżeli Stalin zamknął w lagrach.

Łagry łamały kości ludziom ale zachowały człowieczeństwo. Psychuszki i elektrowstrząsy, czy wstrząsy insulinowe czy kardiazolowe niszczyły całkowicie człowieczeństwo.

Wystarczy sobie przypomnieć znany film pt: „Lot nad Kukułczym Gniazdem”.

 

Jeszcze 80 lat temu w MAD I [biblii psychiatrów] było umieszczonych tylko 29 chorób psychicznych. Psychiatrzy jak wszyscy urzędnicy, zgodnie z prawem Parkinsona muszą uzasadniać swoje istnienie. Co robią ?

 

Oczywiście zgadłeś Sz. Czytelniku.

Zwiększaj liczbę chorób psychicznych,

W MAD V z 2005 roku umieścili już ok. 300 takich chorób psychicznych. Najbardziej znanymi jest „szoping” - czyli chodzenie po galeriach i dokonywanie zakupów. Wg tych wybitnych ekspertów jest to choroba psychiczna????

Otóż „nasi” eksperci z Wiejskiej wałkują cały czas ustawę o ‚Zdrowi Psychicznym’ zamiast szukać przyczyn pogorszenia się zdrowia.

Żaden psychiatra nie zleca choremu podstawowych badań toksykologicznych w rodzaju

1* badanie poziomu fluoru

2* badanie poziomu ołowiu, kadmy, arsenu itd,

3* badanie poziomu pestycydów

4* Ani nawet tak oczywistego jak badanie poziomu witaminy D-3

 

Czyli jednoznacznie wynika z tego, że wcale nie chodzi o dobro chorego tylko o przelanie pieniędzy z naszych kieszenie, przymusowego ubezpieczenia, do prywatnych portfeli producentów określonych preparatów czy procedur.

Wiesz teraz dlaczego następują coroczne podwyżki podatków.

 

Ale miało być o witaminie D-3.

Otóż aktorzy sceny politycznej wypełniający posłusznie zlecenia koncernów, [to nie moje słowa tylko byłego ministra finansów] wcale nie zastanawiają się nad obowiązkiem podawania witaminy D-3 dzieciom i młodzieży w szkołach. A przecież nawet ci „Komuniści” podawali witaminę D-3 w szkołach dzieciom i młodzieży i epidemii chorób psychicznych ani żadna ustawa o zdrowiu psychicznym nie była potrzebna.

Liczne badania, wykonywane w różnych krajach, udowadniają korzystny wpływ witaminy D-3 na wiele chorób zdawałoby się nieuleczalnych.

 

Poniżej opis przypadku, co najmniej zatrzymania Stwardnienia Rozsianego czyli Sclerosis Multipleks SM u dziecka - 17 letniej dziewczynki.

U tej dziewczynki medycyna tzw. konwencjonalne rozpoznała SM w 2007 roku. Zaczęto jej podawać 10 00 IU dziennie witaminy D-3, pod kontrolą okresowych pomiarów stężenia 25 OHD we krwi.

Po kilku tygodniach zwiększono dzienną dawkę do 20 000 IU,

w taki sposób aby osiągnąć stężenie we krwi 74 ng/ml.

 

Objawy SM zaczęły ustępować, zmęczenie osłabło, wróciła jej energia, zaczęła normalnie uczyć się. Zmian była radykalna i zaskakująca.

Kolejne badanie rezonansu magnetycznego wykonane w 2013 roku wykazało „zniknięcie” objawów choroby.

Lekarz opisujący badanie MR wręcz stwierdził, że gdyby nie posiadał poprzedniego badania z 2007 roku to nigdy by nie uwierzył, że dziecko chorowało.

Nie chciał wierzyć, że to nastąpiło tylko po przyjmowaniu 20 000 IU witaminy D-3 dziennie.

Obecnie w 2016 roku jej zmęczenie, podstawowy objaw SM, zniknęło. Badania 25 OHD przeprowadzane są dwa razy do roku. Pomimo przyjmowania 20 000 IU dziennie, poziom w krwi nigdy nie przekroczył 76 ng/ml.

Co było przyczyną tylko takiego wzrostu nie wiadomo.

 

Przypomnę, że jedna z moich znajomych, z niskim 12 ng poziomem 25OHD, po 2 tygodniowym przewracaniu się na plaży w Chorwacji, po przyjeździe zanotowała poziom 25OHD 112 ng.!

Żadnych objawów negatywnych nie zaobserwowano. Dziecko praktycznie przez cały okres nie chorowało także na żadne choroby wirusowe ani inne.

 

Nie wiem, czy w każdym przypadku efekt leczenia wit. D-3 będzie tak doskonały, ale w związku z brakiem innych metod leczenia proponuję jednak tą metodę stosować.

W pierwszym okresie moim zdaniem należy badanie 25 OHD przeprowadzać co 4-6 tygodni, ponieważ nie wiemy jak preparat, który zakupiliśmy będzie się wchłaniał.

Po drugie, proponuję kupować witaminę D-3 na zachodzie, cena ta sama a jakość produktu gwarantowana.

Po wyjeździe p. Kopacz do Tel Avivu w 2011 roku i wpuszczeniu firmy tego grandziarza finansowego G. Sorosa [St. Michalkiewicz] Teva do kraju, oraz otrzymaniu na polskim rynku pozycji monopolisty nie wykonuje się żadnych badań jakości tych produktów.

Może i się wykonuje, ale nie są wyniki tych badań udostępniane publicznie.

Podobnie wygląda sprawa sprzedawanego w Polsce tranu. Pacjenci którzy kupują tran dla dzieci, pokazują wynik, że picie codzienne przez okres 5 tygodni tranu nie tylko nie powoduje wzrostu poziomu witaminy D-3 we krwi ale ponad 30% spadek.

Dzieci do 3 roku życia nie powinny otrzymywać tranu, ze względu na niedojrzałą funkcję wątroby.

Nie należy kupować tranu smakowego. Mam jakieś takie wrażenie, że smak jest dodawany do tranu uzyskiwanego z ryb hodowlanych. A te z kolei jak wiadomo są karmione soją genetycznie modyfikowaną.

Ani Norwegowie, ani Szwedzi, ani nikt inny nie przedstawia prac naukowych, które wykazywały by skład chemiczny tego płynu.

Dlaczego Twoje dziecko Rodzicu ma być testerem?

 

Generalnie jest zastanawiające dlaczego lekarze neurolodzy w Polsce unikają wykonania badania 25 OHD. Podobnie zresztą zachowują się psychiatrzy. Dostępne na PubMed prace naukowe, tzw. oficjalne, jednoznacznie wskazują, że np. depresją może być leczona przyjmowaniem wit.D-3.

Czyżby to był jeden z objawów zacofania medycyny w Polsce, czy też celowa działalność urzędników.?

Za tą druga opcja przemawia fakt zlikwidowania nauczania na biochemii w Uniwersytetach Medycznych, szlaku cholesterolowego.

Innymi słowy, Akademie Medyczne zmienione na uniwersytety mają produkować felczerów?

Oczywiście tytuły lekarza im pozostawiamy. Niech się cieszą.

Nie jest to nic gołosłownego. Przed, chyba dekadą, z lekarzy stomatologów, jednym dekretem, zrobiono techników dentystów. I nikt się nie obruszył!

Oczywiście „nasze” trolle skryły się za fałszywą flagą, że to niby UE wymaga. Ale dziwnym trafem w Niemczech nadal są dentyści, czyli pierwszy stopień - felczerzy i stomatolodzy - czyli wyższy stopień.

Gda.03.10.2016 r.

dr J. Jaśkowski

 

"Pierwszym krokiem w kierunku dojścia do prawdy jest informacja" jj

 

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/tag/dr-j-jaskowski/

http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/57486-edukacja-niewolnikow-a-witamina-d-3

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/sloneczko_sloneczko,p1141053704

http://www.polishclub.org/2015/04/17/dr-jerzy-jaskowski-nasze-kochane-zdrowie-czyli-co-rola-witaminy-d/

http://www.zyciekalisza.pl/?str=61,89&id=159350

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-jerzy-jaskowski-fluor-trucizna-dla-ludzi/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=21&id=545&Itemid=119

http://www.polishclub.org/2015/05/29/dr-jerzy-jaskowski-dla-rodzicow-fluor-kiedy-u-nas-bedzie-koniec-trucia/

http://www.polishclub.org/2015/04/14/jerzy-jaskowski-trucie-ludzi-fluorem-czesc-1/

http://educodomi.blog.pl/2015/04/15/fluor-trucizna-dla-ludzi-2/

http://tagen.tv/vod/2015/05/swiat-jest-inny-cz-12-czym-trujemy-nasze-dzieci/

P.S. na marginesie tych poniedziałkowych marszów. Zastanawia nadreprezentacja aktorek. Czyżby tej grupie skrobanki były najbardziej potrzebne?

http://www.polishclub.org/2013/12/19/dr-jerzy-jaskowski-chcecie-miec-raka-skrobcie-sie-baby/

http://www.polishclub.org/2013/12/21/dr-jerzy-jaskowski-chcecie-miec-raka-skrobcie-sie-baby-czesc-2/

http://www.polishclub.org/2016/01/26/dr-jerzy-jaskowski-jak-kobiety-staja-sie-bezplodne-depopulacja/

https://marucha.wordpress.com/2013/12/22/skrobcie-sie-baby-jesli-chcecie-miec-raka/

 

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(23 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Stwardnienie Rozsiane a WITAMINA D-3. Zdrowie Publiczne wielka ściema