Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Dr Jerzy Jaśkowski: Ostrzegam przed fałszywymi witrynami medycznymi
Kategoria: Medycyna   Piątek, 07 październik 2016 11:11 Autor:

Dr Jerzy Jaśkowski: Ostrzegam przed fałszywymi witrynami medycznymi

Dr Jerzy Jaśkowski: Ostrzegam przed fałszywymi witrynami medycznymi foto: Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie”

W ostatnim okresie otrzymałem sporo linków do tzw. medycznych witryn z zapytaniami PT Czytelników co o nich sądzić...

Głównie są to witryny dla młodych kobiet i matek mających im ułatwić normalne życie, podające informacje w zwięzłej formie.

Niestety już pobieżne zapoznanie się z zawartymi tam informacjami jednoznacznie wykazuje, że twórcami czy właścicielami tych witryn są sprzedawcy, czyli ludzie zarabiający na niewiedzy Czytelników. Celem takich witryn jest ogłupianie czytelnika.

Postaram się to uzasadnić na podstawie tylko dwu takich witryn.

Jedną z nich jest „mamapediatra”.

Po pierwsze, każdy lekarz pracuje pod własnym nazwiskiem. Mało tego, stara się swoją wiedzę jak najbardziej powiązać z nazwiskiem. Zresztą w Polsce zawsze nazwisko było ważne i nikt z gęby cholewy nie robił. Nie było w naszym Kraju zwyczaju zmiany nazwisk. To przyszło z Azji. Tutaj „mamapedaitra” daje tylko szyld. Nazwisko jest tajne. Nawet nie wiadomo czy jest mamą i czy w ogóle jest pediatrą.

Po drugie, należy wątpić, czy dana osoba jest w ogóle lekarzem, a nie tylko użytecznym trollem. Pewne sformułowania świadczą o używaniu pojęć w niemedycznym rozumieniu.

Po trzecie, witryna wyraźnie jest nastawiona na oszukiwanie Czytelników. To wprowadzanie w błąd jest świadome i celowe, podam poniżej kilka przykładów na potwierdzenie tego faktu.

 

W artykule pt: „Szczepisz dziecko szczepionkami skojarzonymi? Ile związków aluminium i rtęci otrzymuje”, znajdujemy przedstawienie szczepionek tzw. przymusowych, z podaniem składu aluminium.

Na czym polega więc problem?

A no na tym, że owa mamuśka pediatra lub facet, pomylił tylko mikrogramy z miligramami. Mikrogram jest o 1000 razy mniejszy od miligrama.

Tak więc 0.5 miligrama to aż 500 mcg., a 0.82 miligrama to aż 820 mikrogramów

Zdziwienie budzi więc taka nieznajomość tematu. Poniżej podam zawartość aluminium w szczepionkach oraz dopuszczalną wartość dla dziecka w zależności od masy ciała.

masa ciała pacjenta /// dopuszczalna dawka /// nazwa szczepionki /// zawartość AL

ok. 4 kg /// 18.16 mcg /// Al HiB [PedVaxHib] /// 225mcg

ok. 7.5 kg /// 34.05mcg /// WZW B /// 250mcg

ok. 15 kg /// 68.1 mcg /// DtAP w zależności od producenta /// od 170 do 625 mcg

ok. 25 kg /// 113 mcg /// Pneumokoki /// 125 mcg

ok. 75 kg /// 340.5 mcg /// HPV /// 225 mcg

ok. 150 kg /// 794.5 mcg /// Pentacel[DTaP,HiB,Polio comb] /// 330 mcg

 

Czyli, jak każdy może sam sprawdzić, zawartość aluminium w przeciętnej szczepionce kilkadziesiąt razy przekracza wartości uznawane przez toksykologów za dopuszczalną.

 

Na czym polega dodatkowo przekręt tej pani/pana pediatry?

Otóż ów osobnik powołuje się na Amerykańska Agencję, tylko zapomniał doczytać, że podane tam wartości są związane z podawaniem doustnym. Wartość dopuszczalną oceniono na podstawie wyglądu, koloru lub smaku.

Już chyba z 5 dekad temu udowodniono, ze dawka doustna, szczególnie u dzieci musi być zmniejszona co najmniej 100 razy jeżeli ma być podana do krwioobiegu.

Dodatkowo aluminium uszkadza i tak bardzo słabą barierę krew - mózg, a więc wszelkie inne toksyny, łącznie z formaldehydem dostają się bezpośrednio do mózgu.

O tym, że formaldehyd jest rakotwórczy wiadomo od ok. 150 lat. A wiec dla żadnego lekarza nie jest to tajemnicą!

Oczywiście wiadomo o tym lekarzom, a nie eunuchom intelektualnym zarabiającym na dezinformacji społeczeństwa.

 

Przepraszam wiec Tych, którzy mi przysłali linki do tej witryny, że nie przeprowadzę analizy innych artykułów znajdujących się na tej stronie, ale szkoda na to czasu.

 

Podobną stronę o szczepionkach prowadzi osoba podpisująca się lek. Krystian Truskiewicz, www.medme.pl.

Ten Pan twierdzi z kolei, że rozprawia się z mitami krążącymi na temat szczepionki przeciwko grypie. De facto po prostu konfabuluje.

Niestety zawarte informacje w tym artykule wskazują, że zupełnie nie rozumie tego co napisał, czy przepisał.

Myli podstawowe pojęcia, czyli dokładnie przepisuje to co w biuletynach reklamowych przemysłu szczepionkarskiego podawano jeszcze dekadę temu.

Przykładowo nie wie, że zarówno etylo rtęć, jak i metylo rtęć w organizmie człowieka sieją to samo spustoszenie.

Nie wie, lub celowo dezinformuje, że rtęć się w organizmie nie kumuluje.

Wyraźnie okłamuje czytelników twierdzeniami, że w szczepionkach p. grypie nie ma rtęci już od 2007 roku.

W 2007 roku rozpoczęła się pierwsza masowa akcja szczepień p. grypie. Otóż skąd wziął swoje informacje dokładnie nie wiadomo, ponieważ badania przeprowadzone jeszcze w 2015 roku udowodniły, że opakowania zbiorowe, a tylko takie najczęściej znajdują się w przychodniach, zawierają rtęć, co podają nawet ulotki.

Oszukuje społeczeństwo twierdzeniami, że nie było zakrojonych na szeroką skalę badań, które wykazały bezsens szczepień przeciwko grypie np. badania w 1974 roku na listonoszach angielskich, które musiano przerwać z powodu epidemii poszczepiennej tej grupy zawodowej.

Czyli p. lek Krystian Truszkiewicz nawet nie zadał sobie trudu zaznajomienia się z ulotką firmową.

A co znajdujemy w ulotce szczepionki przeciwko grypie?

 

„Bezpieczeństwo i skuteczność szczepionki nie została ustalona u kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci!

Szczepionka nie była badana pod względem potencjału rakotwórczego i mutagennego lub upośledzenia płodności”.

 

A p. lek Krystian Truszkiewicz twierdzi, że jest bezpieczna?

 

A jakie mogą być powikłania?

Od najmniej kłopotliwych, no może nie dla kobiet:

celulitis,

anafilaksja,

osłabienie mięśniowe, zapalenia stawów, narkolepsja, Zespół Guilliana-Barre,

encephalopatie, paraliż kończyn,

duszności,

bezsenność i wiele innych.

 

Na czym opiera swoje rewelacje p. lek Krystian Truszkiewicz?

Zgadłeś Sz. Czytelniku, na materiałach sprzedawców, np. Medycynie Praktycznej, biuletynie firmowanym przez największych producentów szczepionek.

Na materiałach Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH, aktywnie zaangażowanego w sprzedaż szczepionek. Nie wspomnę, że jaki to naród ta instytucja reprezentuje? Jak wiadomo każdemu mieszkańcowi kraju pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem, zawsze byliśmy wielonarodowym terytorium. Po drugie, jak w ogóle w dobie globalizacji można mówić o jednorodnym państwie? Przecież UE zwala nam na głowę pół Azji. To ich już leczyć nie będziemy?

W historii był tylko jeden naród wybrany, który dokonał pospolitej wolty przechodząc do wielobóstwa.

 

Trzeba więc sobie odpowiedzieć na pytanie:

Jak to się dzieje, że żadna z instytucji np. Główny Inspektor Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia, Izby Lekarskie nie „wiedzą” o fakcie istnienia takich ogłupiających witryn?

Przecież gdyby przeciętnie poinformowany urzędnik znał te w/w informacje, to by musiał, zgodnie z kodeksem, albo wystąpić do Sejmu o zmianę norm albo zakazać szczepień. A tutaj nic. Musisz więc oswoić się z myślą, że jesteśmy 52 stanem z prawami dla Indian żyjących w rezerwatach.

 

Przypomnę, także tych celebrytów szczepionkowych, którzy tak gorąco w tv wszelkiego rodzaju i wywiadach namawiali rodziców do szczepień szczepionkami zbiorczymi, tj. zawierającymi więcej aniżeli jeden rodzaj wirusa. Jak twierdzili, to dla dziecka lepsze bo mniej boli. Szczepionka Pedairtix zawiera aż 850 mcg aluminium tj. jest aż 57 razy więcej aniżeli dopuszczalna wielkość dla dziecka o masie ok. 4 kg, czyli 5700%. Nieźle?

Na marginesie jeszcze wspomnę, że USA wydające na służbę zdrowia najwięcej na świecie pieniędzy, pod względem współczynnika umieralności niemowląt, znajdują się na ostatnim miejscu wśród państw tzw. rozwiniętych gospodarczo. Dzieci w USA otrzymują najwięcej szczepionek na świecie. Ale umieralność jest także najwyższa. Jak widać bogactwo nie przekłada się na rozsądek.

 

Moja Rada.

Jeżeli osoba chcąca zaszczepić nasze dziecko nie zna składu ilościowego szczepionki, ani nie posada odpowiednio oznakowanej ampułki lub pudełka nie należy wyrażać zgody na szczepienie.

Po drugie, natychmiast po przyjściu do domu napisać notatkę tzw. służbową o wydarzeniu i kopię przesłać do Izby Lekarskiej na danym terenie oraz do GIS w Warszawie, a także do STOP NOP.

Może ona brzmieć:

 

W dniu... udając się na szczepienie nie zostałam poinformowana o składzie szczepionki, ani nie udostępniono mi opakowania tej szczepionki. W związku z tym, że jest to jawne łamanie Ustawy z 2008 roku o Chorobach Zakaźnych nie mogę poddać dziecka szczepieniu nie wiedząc co znajduje się w ampułce.

Data Podpis.

 

W każdym opakowaniu zbiorczym znajduje się rtęć o masie atomowej 200, 201, 202, w ilości 100 razy przekraczającej koncentracje stwierdzaną u ryb hodowlanych.

Seria GZK szczepionki o numerze 9H2GH zawierała”

Aluminium 0.4 ppm

Rtęć 51 ppm.

Dla rtęci jest to wielkość 25 000 razy przewyższająca najwyższe dopuszczalne stężenie rtęci w wodzie pitnej.

A ty Szanowny Rodzicu pozwalasz wstrzykiwać to bezpośrednio do krwi, a więc i mózgu Twojego dziecka. Tylko dlatego, że kilku trolii wzięło lewiznę!

Kto tutaj jest przestępcą?

 

W każdym bądź razie na świecie szczepią się:

Głównie dzieci z rodzin ubogich, kolorowych, niewykształconych.

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych i białych! A TY do jakiej grupy należysz?

dr J. Jaśkowski

 

Nasze życie zaczyna się kończyć wtedy, kiedy zaczynamy milczeć w ważnych sprawach” - M.L.King

 

Code of Federal Regulation, 21, t.4 CITE: 21CFR 10. 323

www.vaccineLiberationArmy.com

www.naturalnews.com - z 08 marca 2015

Pub Med o toksyczności aluminium znajduje się nie mniej aniżeli 4258 publikacji

 

Gdańsk 04.10. 2016 r.

 

P.S. Rozpowszechniane inforamcje o moim wyalienowaniu się z przekazywaniu informacji medycznych są nieprawdziwe.

Wszelkie takie pogłoski są przedwczesne. Stan zdrowia pozwala mi na całkowicie swobodne pisanie artykułów.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(17 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 09 październik 2016 14:47
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Dr Jerzy Jaśkowski: Ostrzegam przed fałszywymi witrynami medycznymi