Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Amerykanie przodują, jak zawsze!
Kategoria: Medycyna   Niedziela, 23 październik 2016 12:14 Autor:

Amerykanie przodują, jak zawsze!

Amerykanie przodują, jak zawsze! foto: Milan Nykodym/Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: "52 stan"

O tym, że jesteśmy 52 stanem z prawami dla tubylczej ludności zamieszkującej rezerwaty, donosiły gazety amerykańskie.

Skoro jesteśmy tym 52 stanem to powinniśmy znać osiągnięcia „Macierzy”. Niestety dziwnym trafem polskojęzyczne media, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099, niewiele nam mówią o osiągnięciach „Macierzy”.

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/36945-polska-52-stanem-stanów-zjednoczonych-z-cyklu-polska-istnieje-formalnie

http://educodomi.blog.pl/2016/08/19/dlaczego-pentagon-jest-w-afryce/

 

Nie będę się rozwodził o technice satelitarnej, o inwigilacji z kosmosu, czy o machinacjach bankowych jakie mają miejsce w USA.

Skupię się na bliższej każdemu sercu i kieszeni problemie zdrowia. Jak zapewne zauważyłeś Sz. Czytelniku, tak naprawdę zaczynasz się liczyć dopiero kiedy zachorujesz. Jesteś wówczas, pomimo wcześniejszego przymusowego podatku na zdrowie, dodatkowo łupiony.

O tym, że dopiero wówczas stajesz się obiektem zainteresowania polityków świadczy liczba ustaw sejmowych; a to Ustawa o Zdrowiu Psychicznym, a to Ustawa o Zdrowiu Publicznym, pod co można podciągnąć wszystko co się chce, a to ustawa o chorobach zakaźnych, itd.

A przecież od 2000 lat, co najmniej, zdrowie było zawsze sprawą indywidualną. Publiczne były domy zwane burdelami.

 

No! ALE TEN DODATKOWY PODATEK JEST DOBROWOLNY, PRZECIEŻ NIKT CIEBIE NIE ZMUSZA DO KUPOWANIA LEKÓW.

 

W celu właściwego zrozumienia przez Ciebie jak ważny jest problem zdrowia, rząd warszawski [G.Braun] wprowadza ustawy o przymusie takich a nie innych procedur.

Chcąc sobie zapewnić „obiektywność” i odsunięcie wszelkich podejrzeń od machinacji, powołuje zespoły ekspertów. Owe zespoły zatwierdzają i uzasadniają to, co leży w interesie City of London.

Poniżej podam skład takiego Zespołu Pediatrycznego „Ekspertów” ds. Programu Szczepień Ochronnych.

I tak prof. Ewa Berantowska - dodatkowo dorabia sobie otrzymując granty od np. firmy Baxter, tej zamieszanej w aferę grypy świńskiej w 2009 roku. Gdyby nie czujność małego czeskiego laboratorium, to mielibyśmy prawdziwą epidemię, ponieważ w rzekomej szczepionce znajdowały się żywe i zjadliwe wirusy. Jak wiadomo, sprawę szybko zamieciono pod dywan. Winnych nie było i nie ma!

Dodatkowo otrzymywała granty od Pfizjera. Dorabia sobie także tzw. opiniami dwukartkowymi, za które wystawiała rachunki ok. 900 zł. O tym, że ma niewielkie pojęcie w temacie historii medycyny, czy wakcynologii wykazałem we wcześniejszych artykułach.

Kobieta nie wie nawet tego, że Jenner był zwykłym hochsztaplerem, który kupił sobie dyplom za 15 funtów i tytułuje go lekarzem. Nie mogę się dowiedzieć czy to siostra opisanej przez prof. J. R. Nowaka - p. Bernatowskiej - Bierut?

dr P. Grzesikowski - dorabiał sobie wykładami dla GSK, jednego z głównych producentów szczepionek. Kompromitował się „wiedzą” na temat toksykologii, nie znając także dopuszczalnych norm skażenia dzieci.

prof. J. Wysocki - dorabiał sobie w kilku firmach produkujących szczepionki, wyjeżdżał na wycieczki, tj. konferencje. Ostatnio awansował na dyrektora PZH.

dr hab. Teresa Jackowska, krajowy konsultant ds Pediatrii, dodatkowo doradca Rzecznika Praw Dziecka - dorabiała sobie w kilku firmach od Pfizjera poczynając, poprzez MSD I GSK na Novartisie kończąc. Są to znani producenci szczepionek. Czyli jednym słowem obrotna kobieta.

prof. Leszek Szenborn - dorabiał sobie wykładami i wyjazdami dla firm MSD GSK oraz prowadząc badania dla GSK. Ostatnio oskarżonej za machlojki ze szczepieniami.

prof. med Anna Bręborowicz dorabiała sobie wykładami i prowadzeniem warsztatów, czyli reklamą dla firmy GSK.

prof. med Waleria Hryniewicz, dorabiała sobie grantami GSK.

Dorota Zawadzka - doradca rzecznika Praw Dziecka - dorabiała sobie współpracą np. z producentami szczepionki rotawirusowej. Tej oskarżonej o powodowanie wgłobień jelit u małych dzieci.

Krzysztof Łanda pełniący obecnie funkcję wiceminister MZ, poprzednio prezes fundacji finansowanej przez koncerny farmaceutyczne.

Jak podaje; od 2008 do 2015 wspólnik HTA Audit Stabrawa, Łanda, Kordecka sp. „naszymi klientami są najważniejsze koncerny farmaceutyczne oraz producenci wyrobów medycznych”

Jak widać istna karuzela stanowisk, a właściwie drzwi obrotowe.

Dodatkowo należy wymienić posłankę Lidię Gondek.

http://educodomi.blog.pl/2015/08/06/trucie-dzieci-roundapem-pestycydami/

https://gloria.tv/article/ydWoLz3brw923xGGowZoWPMjN

 

Brak jakichkolwiek śladów materialnych - publikacji naukowych w/w osób na temat korzyści płynących ze szczepień, czyli porównania dzieci szczepionych i nieszczepionych, a ich stanem zdrowia.

 

Podałem, powyższe nazwiska, aby uzmysłowić, że osobami wmuszającymi społeczeństwu procedury w formie ustaw są osoby opłacane z co najmniej dwu źródeł. Czyli wyraźny konflikt interesów pomiędzy mieć, a wiedzieć.

Konkretnie skupię się w poniższym artykule na szczepionkach, a właśnie wszystkie wielkie koncerny skupione są w City.

Nie chcąc rozwlekać tematu, opiszę jeden z mechanizmów takiego dodatkowego okradania lokalnej, mniej wartościowej [St.Michalkiewicz] ludności kondominium.

Ostatnio modnym stało się pojęcie AUTYZMU. Pisałem już kilkakrotnie o tej chorobie, więc nie będę się powtarzał.

Wyjaśnię natomiast ewolucje pojęcia.

W momencie kiedy badania naukowe udowodniły gwałtowny wzrost zachorowań na AUTYZM, cwaniacy z Big Pharmy zmienili pojęcie i nazwali to zaburzeniami ze spektrum autyzmu, czyli mogli wciągać to co chcieli do tego worka. Rozmyli więc jednoznacznie przyczynę ze skutkiem.

 

Nie jest to nic nowego w tym interesie.

Przykładowo, przed wprowadzeniem szczepionki polio, nazywano tak chorobę objawiającą się porażeniem występującym w okresie kilku godzin od rozpoczęcia choroby. Polio można było stosunkowo łatwo leczyć dużymi dawkami witaminy C, podawanymi domięśniowo lub dożylnie.

Zaprzeczało to korzyściom z wprowadzanej na rynek szczepionki Salka. W sposób istotny likwidowało łatwe źródło dochodu koncernu.

Co zrobiono? Zahamowano informację o możliwości stosunkowo łatwego wyleczenia polio i zmieniono definicję polio. Za polio uważano tylko te porażenia, które trwały co najmniej kilka tygodni.

 

W ten prosty sposób statystyki wykazywały skuteczność szczepionki, czyli spadek zachorowań.

Podobnie wygląda sprawa leczenia przeziębień, czy grypy [chorób wirusowych], zamiast zalecania przyjmowania chorym węgla medycznego przez okres 24-30 godzin i skutecznego wyleczenia, reklamuje się szczepionkę oraz tzw. leki, które powodują powikłania w rodzaju narkolepsji, czy zespołu GBS.

 

Ale przecież podałem, że liczycie się Dobrzy Ludzie tylko jako pacjenci.

Tzw. eksperci od szczepień zwiększyli liczbę szczepionek z 3 w latach 50 ubiegłego wieku, do 14-16 obecnie.

Oczywiście robią to wszystko w trosce o Wasze zdrowie, ale głównie o własną kieszeń.

Ta ich radosna twórczość zaowocowała jak podaje Narodowe Centrum Zdrowia USA wzrostem współczynnika AUTYZMU do 1 na 45 żywo urodzonych dzieci. W USA rodzi się ok. 4 milionów dzieci rocznie, czyli wakcynolodzy produkują ok. 89 000 przypadków AUTYZMU rocznie w USA.

Co zrobili?

Zgadłeś czytelniku. Zmienili definicję.

Obecnie mówi się o ASD, czyli neurorozwojowych zaburzeniach związanych z upośledzoną zdolnością komunikacji i integracji. ASD obejmuje organiczne i powtarzające się wzorce zachowań i ograniczenie zdolności i zainteresowań. ASD może być zarówno umysłowo - fizyczne, jak i tylko fizyczne.

 

I dochodzimy do celu.

Ile to kosztuje.

Oczywiście nie będę tutaj wymieniał ile na tym zarobili producenci preparatów zwanych szczepionkami. Obecny rynek szczepionek ocenia się na ponad 150 miliardów dolarów. Oczywiście jest to możliwe tylko i wyłącznie dzięki istnieniu użytecznych trolii i przymusu prawnego.

Ostatnio ukazała się doskonała praca w jak najbardziej oficjalnym biuletynie medycznym, tj. w Jama Pediatrics 2014. Autorzy podali koszty leczenia i rehabilitacji takich chorych z AUTYZMEM, czyli choroby stworzonej przez Pediatrów, bezmyślnie wypełniających procedury.

 

Dlaczego piszę wyraźnie, że bezmyślnie?

Ponieważ zawarte w szczepionkach neurotoksyny wg badań toksykologów maja swoje dopuszczalne bezpieczne stężenia obliczone na masę ciała. Pediatrzy bezmyślnie, bez patrzenia na masę dziecka każdemu dają taką samą porcję tych trucizn. Trudno przypuszczać nawet, aby nie wiedzieli o tym z przedmiotu zwanego toksykologia. Na wszelki przypadek przypomnę te wielkości

 

Aluminium toksyczność u niemowląt i dzieci [A.A.Pedaitrics.Pedaitria T 97, nr 03.03.1996.]

 

Według FDA:

Kiedy aluminium może osiagnać toksyczny poziom...

Badania wskazują, że u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek, w tym u wcześniaków i małych dzieci, które otrzymują pozajelitowo aluminium w ilości większej od 4-5 mikrogramów/1kg masy ciała na dzień, gromadzi się on w mózgu i kościach w ilości toksycznej.

Konsultant Krajowy z Pediatrii p.prof. T. Jackowska o tym nie wie i publicznie głosi herezje w rodzaju, ze wcześniaki można tak samo szczepić, tymi samymi szczepionkami co np. 5-latków.

Dziecko o masie ok. 4 kg może otrzymać maksymalnie 18,16 mikrogramów aluminium.

Dziecko o masie ok. 7.5 kg może otrzymać maksymalnie 34 mikrogramy aluminium.

Dziecko o masie ok. 15 kg może otrzymać maksymalnie do 68 mikrogramów aluminium.

Dziecko o masie ok. 25 kg może otrzymać maksymalnie ok. 113 mikrogramów aluminium

 

Ostatnio słynne małogłowie w Brazylii jest wiązane z podaniem nowej szczepionki DPT, a nie żadnym wirusem.

 

W tabeli poniżej podałem za FDA porównanie zawartości aluminium w szczepionce z dopuszczalną dawką dla pacjenta w zależności od jego masy ciała:

 

masa ciała pacjenta /// dopuszczalna dawka /// nazwa szczepionki /// zawartość AL

ok. 4 kg /// 18.16 mcg /// Al HiB[PedVaxHib] /// 225mcg

ok. 7.5 kg /// 34.05 mcg /// WZW B /// 250mcg

ok. 15 kg /// 68.1 mcg /// DtAP w zależności od producenta /// od 170 do 625 mcg

ok. 25 kg /// 113 mcg /// Pneumokoki /// 125 mcg

ok. 75 kg /// 340.5 mcg /// HPV /// 225 mcg

ok. 150 kg /// 794.5 mcg /// Pentacel [DTaP,HiB,Polio combi] /// 330 mcg

 

Pragnę zwrócić Tobie, Szanowny Rodzicu uwagę na dwie sprawy:

Pierwsza, jak widzisz za każdym razem dopuszczalna przez toksykologów dawka aluminium jest u dzieci przekraczana. Aluminium odkłada się w Centralnym Układzie Nerwowym, czyli w mózgu Twojego dziecka. Nie narzekaj potem na złe wyniki szkolne Twojego potomka. Sam zniszczyłeś jego inteligencję uszkadzając mózg.

Po drugie, dziecko nie dostaje jednej szczepionki rocznie, tylko kilka. A więc toksyczność się co najmniej sumuje. Przykładowo dziecko o masie 4 kilogramów, czyli kilkumiesięczne, dostaje 15 razy większa dawkę aniżeli dopuszczalna dla jego masy. Gdybyś Ty, Dobry Człowieku, dostał 1500% podwyżkę na pierwszego, to wiedziałbyś co to znaczy, a tutaj dobrowolnie wyrażasz zgodę na takie trucie swojego potomka?

W Australii wprowadzono przepis, że specjalne szkoły dla dzieci wybitnie uzdolnionych zwolnione ze szczepień. Innymi słowy dzieci ”genialne” nie mają prawa być szczepione.

A dzieci w Polsce od razu są zaliczane do matołów! Przecież wszystkie muszą być szczepione.

Przechodzimy do najważniejszej sprawy, ile to nas podatników będzie kosztowało. Nie ma bowiem żadnej wątpliwości, że aktorzy sceny politycznej podniosą przymusowe podatki, albo każą się dodatkowo ubezpieczać. Już obecnie coraz częściej twierdzą, że koniecznie musisz się doubezpieczyć. Jest to rynek warty 35 miliardów złotych. Jest więc o co się bić.

Generalnie 95% światowych firm ubezpieczeniowych mieści się w City of London. Tym istniejącym od ponad 700 lat państwie.

 

W omawianym artykule z Jama Pediatrics, obliczono koszt utrzymania dziecka z AUTYZMEM przez całe życie na 2.4 miliona dolarów.

Inaczej obliczono, że koszt roczny utrzymania takiego dziecka to co najmniej 107800 dolarów w okresie od 1 roku życia do 5 roku życia. W okresie od 6 do 17 roku życia koszt roczny wynosi 85600 dolarów.

USA musiało wydać w roku 2015 na leczenie i rehabilitację dzieci z AUTYZMEM 268 miliardów dolarów. Wielkość ta obejmuje roczne bezpośrednie koszty leczenia bez medycznych.

Stawia to problem AUTYZMU na 3 miejscu w hierarchii problemów medycznych. Koszty związane z AUTYZMEM znacznie, prawie dwukrotnie przekraczają koszty leczenia udarów i nadciśnienia, a są porównywalne z kosztami leczenia cukrzycy.

Szacuje się, że koszty te do 2025 roku wzrosną do 462 miliardów dolarów.

Masz więc Sz. Czytelniku od razu gotową odpowiedz czym zajmują się aktorzy sceny politycznej na Wiejskiej. W żadnym uzasadnieniu przymusu szczepień nie podaje się kosztów jakie musi ponieść społeczeństwo, z powodu niewiedzy tzw. przedstawicieli narodu uchwalających przymus szczepień.

Konkretnie.

Wprowadzając amerykański model medycyny, czyli przymus szczepień, osiągniemy tą samą zależność pomiędzy szczepieniem i autyzmem.

Rodzi sie w Polsce ok. 350 000 dzieci. Jeżeli przyjmiemy współczynnik amerykański 1:45 zachorowań, to w Polsce należy się spodziewać rocznie ok. 8000 dzieci z różnymi formami AUTYZMU.

Koszt leczenia jednego dziecka to ok. 100 000 dolarów, czyli przy obecnym przeliczniku 400 000 złotych.

Jestem bardzo ciekaw, dlaczego Ministerstwo nie wiadomo dlaczego zwane Zdrowia, wprowadzając przymus szczepień nie zabezpieczyło w budżecie tej kwoty, tj. rocznie ok. 3 200 000 000 złotych [ponad 3 miliardy złotych, przecież przymus szczepień jest pokrywany z budżetu MZ].

Przecież rzekomo powołuje MZ specjalny zespół „wybitnych ekspertów”. Czyżby nie znali owi ludzie tematu?

Jest to kwota powodująca istotne wydłużenie kolejek do lekarzy. Jak wiadomo, dzieci są leczone bezpłatnie, czyli komuś trzeba będzie zabrać te pieniądze.

To, że tzw. Porozumienie Zielonogórskie -PZ nie zna problemu, a mimo to nawołuje do przymusu szczepień jest zrozumiałe. A niby skąd mają znać, jeżeli eksperci rządowi nie znają. Przecież ta grupa PZ powstała w celu wzrostu płac swoich członków, a nie poprawy edukacji.

W każdym bądź razie na świecie szczepią się: głównie dzieci z rodzin ubogich, kolorowych, niewykształconych.

Nie szczepią się: dzieci z rodzin bogatych, wykształconych i białych!

A TY do jakiej grupy należysz?

dr J. Jaśkowski

 

Tylko odkrywanie prawdy powoduje, że nasze życie jest ciekawe i pożyteczne. jj

 

www.vaccineLiberationArmy.com

www.naturalnews.com - z 08 marca 2015

EPA-CDC Whistle-Blower obnaża ich Korupcja Nauki

Pub Med 3618578

Pub Med 1994745

Pub Med 1884314

Pub Med 7740350

Pub Med 10067727

Pub Med 8546886

Pub Med 3361685

Pub Med 16098653

Pub Med 22425036

Pub Med 21568886

Pub Med 16019791

Pub Med 20807425

Pub Med 24103160

 

Gdańsk, 22.X.2016 r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 23 październik 2016 12:59
alexjones.pl Technologia i nauka Medycyna Amerykanie przodują, jak zawsze!