Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Wojskowość Broń kontrolująca umysły wykorzystana przeciwko wojsku Irackiemu w 2007 roku
Kategoria: Wojskowość   Sobota, 17 grudzień 2016 16:11 Autor: admin

Broń kontrolująca umysły wykorzystana przeciwko wojsku Irackiemu w 2007 roku

Amerykańska broń do kontroli umysłu została użyta przeciwko Irackim żołnierzom. Zostało to odnotowane w Washington Post i zacytowane przez Chińską stację telewizyjną CCTV7, która zrobiła reportaż z udziałem Armii Ludowo-Wyzwoleńczej Chin.

Program zajmujący się systemami uzbrojenia wyemitowany przez CCTV7 powstał przy użyciu zawodowych wojskowych, w pełni wyposażonych i uzbrojonych.

W programie wymieniono niezwykle ważną rzecz, że cele na których dokonuje się eksperymentów z nowymi broniami (neuronalnymi) są zazwyczaj skrycie wybierane.

Washington Post – Wojskowy cotygodniowy korespondent niedawno przekazał poufną wiadomość ujawnioną przez Pentagon i CIA, w którym stwierdza się, że w godzinach wieczornych 23 października 2007 roku w północnym Iraku wojska amerykańskie były zaangażowane w zaciętych walkach z wojskami przeciwnika. Dodatkowe amerykańskie oddziały rozmieszczone na polach walki wykorzystywały stacjonarne urządzenia o rozmiarach komputera PC, ich działania były wycelowane we wroga. Natychmiast wrogie oddziały zbrojne uklęknęły na ziemi i poddały się.

W dniu 2 listopada w mieście Sdr w Bagdadzie uzbrojeni żołnierze, którzy walczyli wytrwale z wojskami USA zbiorowo porzucili swoją broń i zniknęli w tajemniczych okolicznościach w ciągu nocy. To wydarzenie które można zobaczyć tylko na filmach sci-fi miało miejsce na prawdziwym polu walki z prawdziwymi żołnierzami. To jest naprawdę niesamowite!

W jaki sposób te urzadzenia przejmują kontrole nad umysłami swoich celów?

Jakie są zasady działania kryjące się za tajemniczymi broniami do kontroli umysłów?

Zasada działania użytej broni kontroli umysłu polega na wytworzeniu silnej halucynacji w umysłach określonych obiektów (ludzi), spowodowano w oddziałach wroga działania przesyłając je sygnałami z zewnątrz prosto do ich umysłów, mogą to być nawet myśli o działaniu zwalczającym własne oddziały, czyli niezgodne z własnym interesem, albo kapitulacja. W przeciwieństwie do konwencjonalnych bitew z użyciem artylerii i karabinów, walki z użyciem kontroli umysłu są „cichymi walkami”. Chociaż bez obronnych eksplozji, bronie do kontroli umysłów w swej „cichej wojnie” mogą być równie skuteczne.

Bronie do kontroli umysłów mogą zostać zaklasyfikowane do 3 kategorii: elektromagnetyczne, akustyczne oraz optyczne (lasery). Elektromagnetyczne bronie mogą być następnie zaklasyfikowane jako: pola elektryczne, pola magnetyczne, mikrofalowe oraz pozostałe elektromagnetyczne bronie. Bronie akustyczne mogą zostać zaklasyfikowane jako infradźwiękowe, lub ultradźwiękowe. Laserowe bronie korzystają głównie z częstotliwości promieniowania ultrafioletowego lub wyższego, jako bronie wiązkowe laserowe.

Podczas zimnej wojny Rosja i kraje bloku wschodniego zajmowały się maksymalizowaniem efektów broni energii skierowanej (tzw. ‘nie’śmiercionośnych). Na przykład polegało to na przytłoczeniu ogromem natarczywych informacji prosto do mózgu określonej osoby, na przykład przesłanie specjalnie obrobionych myśli od których oczekiwano że dana osoba dokona samobójstwa.

Jednakże w ostatnich udoskonaleniach broni kontrolującej umysły ich zastosowania wydają się bardziej humanitarne. Przełączają wrogów w sojuszników (sic!!), aby wojska nieprzyjacielskie poddały się bez potrzeby zabijania ich. Z drugiej strony zagrożenia wynikające z potencjału do nadużyć broni kontrolujących umysły skupia na sobie większy niepokój o czym alarmują naukowcy. Jeśli bronie kontrolujące umysł zostaną nadużyte, mogą w zasadzie kontrolować ludźmi wewnątrz prywatnych posesji, lokali publicznych, budynków przemysłowych, wewnątrz pojazdów komunikacji publicznej czy też w prywatnym pojeździe.

Potajemnie selekcjonowane ofiary kontroli umysłu mogą być obiektem tych technologii a w skutek napromieniowania mogą wystąpić u nich objawy broni chemicznej i biologicznej. Po dłuższej ekspozycji cel ataku może zostać odizolowany ze społeczeństwa z powodu zmian w zachowaniu, może osłabnąć system immunologiczny lub wystąpią zawirowania przeróżnych stanów chorobowych, nawet śmierć.

W 1979 roku były Związek Radziecki broniom infradźwiękowym i elektromagnetycznym nadał kategorie broni masowego rażenia, później rządy krajów zachodnich przyjęły podobne stanowisko, obiecując wstrzymanie rozwijania podobnych typów uzbrojenia. Z powodu „nieprawdopodobnej siły” leżącej w potencjale broni do kontroli umysłów, wiele krajów chciało rozwijać tego typu bronie. Podobnie jak w przypadku broni atomowej, jeśli systemy do kontroli umysłu zostaną odpowiednio dopracowane, powstanie ryzyko jej rozpropagowania bez jakiejkolwiek kontroli. Jeśli terroryści uzyskają dostęp do technologii kontrolującej umysły, skutki będą wręcz niszczycielskie. Z drugiej zaś strony jeśli technologia kontroli umysłu jest użyta rozważnie i odpowiedzialnie, wtedy pomoże w promowaniu pokoju między narodami i wśród ludzkości.

 

 

Źródło: Stowarzyszenie STOPZET


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 17 grudzień 2016 18:35
alexjones.pl Technologia i nauka Wojskowość Broń kontrolująca umysły wykorzystana przeciwko wojsku Irackiemu w 2007 roku