Font Size

Czcionka
alexjones.pl Technologia i nauka Wojskowość Wzmianki Opady syntetycznego śniegu w USA
Kategoria: Wzmianki   Piątek, 31 styczeń 2014 16:16 Autor: admin

Opady syntetycznego śniegu w USA

Z USA dochodzą informacje o opadach dziwnego śniegu, który po stopieniu nie pozostawia wody, natomiast w trakcie "przypalania" otwarym ogniem pozostaje czarny osad i wyczuwalny jest zapach palącego się tworzywa sztucznego.

Gwałtowne zjawiska pogodowe spowodowały wprowadzenie stanu wyjątkowego w kilku stanach USA. Czyżby testowano nowy rodzaj broni klimatycznej? Sądząc po ilości nagrań wideo pokazujących podpalanie rzekomego śniegu można sądzić, że zjawisko to bylo masowe.

Ludzie snują domysły czy można to traktować jako dowó na to, że trwa jakiś projekt geoinżynierii i trwająca ciężka zima w USA to wynik zabaw z naturą, których konsekwencje muszą być znaczące.Źródło artykułu: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 31 styczeń 2014 17:59