Font Size

Czcionka
Trzecia od Słońca Na bieżąco Cohabitat Movie - czym są cohabitaty?
Kategoria: Na bieżąco   Sobota, 19 styczeń 2013 13:48 Napisał

Cohabitat Movie - czym są cohabitaty?

Cohabitat to  ruch społeczny oraz sieć różnych podmiotów, które synergicznie pracują na rzecz nowego paradygmatu relacji ludzkiej cywilizacji z ekosystemem planety.  Podejmuje on bardzo konkretne przedsięwzięcia, które tą współzależność przekuwają na realne, łatwo dostępne rozwiązania, które na zasadzie open source stwarzają materialne i technologiczne fundamenty pod funkcjonowanie zdrowych, lokalnych społeczności.

Poniższy film w lapidarnej formie kreśli zakres w jakim porusza się ta inicjatywa. Połączenie pasji z rzeczywistą troską o środowisko oraz chęcią wprowadzenia realnej zmiany w rzeczywistości – to tylko kilka z wielu desygnatów jakie można przypisać tej inicjatywie.  Jak mówi Paweł Soroczyński, założyciel grupy Cohabitat- „Najlepszym sposobem na przepowiedzenie przyszłości jest jej stworzenie”, co jej uczestnicy jak najbardziej czynią! :)

 

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 08 marzec 2013 18:18
Trzecia od Słońca Na bieżąco Cohabitat Movie - czym są cohabitaty?